Zakładki

Sektor walki

Alternatywne nazwy: Bojowy sektor, sektor bojowy

Sektor bojowy Gra - Przeglądarka fantastyczna akcja w formacie 3-D. Ta interaktywna gra online może doprowadzić do gladiatora i wysłać w przyszłości do walki o przetrwanie. Wykorzystaj swoją szansę, aby przejść do pierwszej ligi i stać się prawdziwym mistrzem. Wierzymy, że jeśli zdecydujesz się grać Com nietoperz Sektor - adrenalina podałeś! Ogromny wybór broni i sprzętu, możliwość poprawy, różne tryby gry, piękne karty, ekscytujących walk - to wszystko i wiele więcej hojnie daje Com nietoperz Sektor gry. Aby wziąć udział w zachwycających wydarzeń trzeba Com nietoperz Sektor Rejestracja. Projekt w zasadzie dostępne dla każdego. Z głównych wymagań systemowych do parametrów były ok Adobe Flash Player. Jeśli to konieczne, można zaktualizować odtwarzacz. Dołącz do gry Com nietoperz Sektor jest następująca:

1) go w grze, w oknie, które się pojawi, wpisz nazwę, hasło, naciśnij przycisk "Rejestracja".

2) pojawia się nowe okno, w którym jeszcze raz powtórzyć już określone dane (nazwę użytkownika i hasło ), informuje swój adres e-mail i kliknij przycisk "Zapisz się".

3) Podczas rejestracji umowy akceptacji.

Na początku można dostać się do menu głównego, podziały, które powinny działać na rzecz rozwoju świata gier. Możesz wziąć broń lub głową spieszyć do walki - jak Com nietoperz Sektor zdecydować się grać samemu.

Walka Sektor może grać na każdej z czterech kart sprzedających. Początkowo dostępna mapa "Zagubiona Świątynia", stają się dostępne dla osiągnięcia określonych poziomów inni. Ten opuszczony kościół ma kształt krzyża, a krawędzie są kontenery przeznaczone do schronisk. Mapa "platforma Sky" - dawny dworzec produkcja gazu w troposferze. Ten plac z krzyżem wewnątrz i korytarzy wzdłuż konturów teraz doskonale przystosowane do walk gladiatorów. Mapa "stary most" - gladiatorial arena prostokątny kształt z różnych przeszkód i schronów. Legenda głosi, że most został zniszczony w czasie wojny, to nie budynek, który w końcu zaczął zamrożono. I kolejny hot spot dla gladiator walczy mapę "Wasteland". Jest to typowa usterka geologiczne opuszczony, którego terytorium jest gdzie hulanki.

Walki odbywają się w trybie wsadowym. Drużyny podzielone są na czerwono i niebiesko. Są one utworzone z losowo wybranych graczy. Walka trwa 15 minut. Zwycięzcą jest ten, kto będzie zniszczyć więcej wrogów.

Przed angażować się w działania wojskowe, dbać o amunicji za Gladiatora. Com nietoperz Sektor oferuje gry online, aby kupić zbroje, bronie, dopalacze i urządzeń. Kupić wszystko w sklepie w grze waluty. Zarobki otrzymywane w wyniku zwycięstwa w bitwie. Ale jest także dostępny do zakupu na prawdziwe walucie. Skupmy się na dostępnych urządzeń w grze. Arsenał broni jest bardzo bogaty. Zagraj w grę Com nietoperz Sektor jest możliwe, przy użyciu takich broni jak

 • Shad karabin szturmowy (m) "Hornet"
 • RPM Shotgun (e) "Dobermann"
 • TP-plazmowy rewolwer P6 "Meteor"
 • Automatyczny pistolet CCI-15 "Komar"
 • AutoRun CPM-025 "Skorpion"

Wśród zbroi ma

 • Garnitury wysoka odporność KVSP "Universal"
 • Scout KAR-3y "szał"
 • Armia KAR-2c "Komandos"
 • NKSN (e) nanotkaney "Chimera"
 • Ciężki bronekostyumy TAC-47 "Obrońca"

Jednostki w grze są specjalne urządzenia, których stosowanie poprawia niektóre parametry. Pomagają one również w odpowiednim czasie, aby stworzyć pewien efekt.

W grze znajdziesz takie urządzenia jak: ] [_27_

 • D-2 "Cheetah"
 • UPR-z "Optymalizator"
 • Moduł platformę MSDP-1200 "Re-Animator"
 • CP Przenośny system radarowy (k458) "Widzący"
 • Urządzenie Naprawa RU-2 (nt) "Vanguard"

Dopalacze - materiał, który jest w końcu zużyte. Różnią się one od urządzeń krótki okres jego działania. Jednak można znacząco poprawić parametry gladiator, stosując, na przykład, PS1K zastrzyk "Combin" spetspatron ASO "preparator" holograficzny rejestrator Zug "Flash" i więcej. Zwyżka akcji choć mija, ale czasami może odegrać decydującą rolę.

, Aby przejść do nowych poziomów, należy monitorować ilość punktów. Oczywiście, aby poprawić rzeczy, które są dostępne na bieżąco, ale to miło, gdy wysoki poziom okazją do posiadania bardziej doskonałe, wcześniej niedostępne broń!

Sektor Kombat gra jest dla Ciebie kolejna niespodzianka - możliwość udziału w konkursach i wygrać nagrody. Konkursy są zarówno wojskowych i twórczy.

Szanowny nick, zobaczyć na własne oczy w ferworze tej pięknej gry! Warto po prostu odwiedzić świat gladiatorów - a staniesz się częstym gościem na stronie gry. Skraste interesującą Wytęż wypoczynek! Pozostaje życzymy miłego doświadczenia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more