Zakładki

Królowie lodzie

Alternatywne nazwy: Królowie lodu

Jeśli jesteś zmęczony bez wyrazu gry krajowych graczy, przejąć inicjatywę w swoje ręce - być kierownik i trener drużyny hokejowej najbardziej udanych w grze Królowie Ice online! Spróbuj na stan przywództwa sportowego i strateg w spektakularnych bitwach lodu.

Ale zanim zaczniemy grać w gry online Królowie lodu, zwracamy uwagę na technicznych aspektach swojej w nim udział.

Ze względu na swoją prostotę i dobra optymalizacja grafiki Królowie Ice gry online, w którym możliwie najniższe wymagania systemowe:

  • Windows XP / Vista / Windows 7
  • Karta dźwiękowa
  • Klawiatura i mysz
  • Można użyć dowolnej przeglądarki i minimalną prędkość połączenia internetowego

Przyłącz się do gry King Ice - jako proces prosty i krótki. Wpisz swój login i adres bieżącej skrzynce e-mail. Następnie należy określić płeć, kraj zamieszkania i kraju żądanej drużynie przyszłego (obywatelstwo dla hokeistów), a nawet potwierdzenia hasła. Teraz mamy tylko zgodzić się z trzech punktów zasad i warunków udziału w grze i rejestracją Królowie Ice gotowy. Po otrzymaniu e-maila z linkiem do aktywacji konta i potwierdził to, czego potrzebujesz w Kings Ice rejestru, zaloguj się i przejdź do zwycięstwa!

Gra online Ice Kings - klasyczny manager hokeja, gdzie można rozwijać swój własny styl gry i, oczywiście, aby udowodnić swoją skuteczność jako trener i kierownik zespołu. Zaczynasz grać w gry online Królowie lodu wyboru podstawowe atrybuty swojego klubu Hokej: Nazwa zespołu, emblemat, kształt, a wszelkich dodatkowych kar. To pomoże Ci specjalny konstruktor.

Następnie, przejdź do pierwszego zadania, które składa się z trzech etapów. Każdy etap - jeden mecz towarzyski, w którym zaczniesz realizować taktykę i analizy mocnych / słabych stron swojego zespołu. Informacja ta jest bardzo przydatna dla przyszłych szkoleń oraz poprawić rankingi zespołu. Do Państwa dyspozycji 22 hokejową. Przeszkolić ich, modelu wpływu, zwiększenie aktywności fizycznej, w ogóle, zrobić wszystko, co w następnym meczu będzie górować nad.

Każdy z 22 zawodników mają zdolności i umiejętności:

  • Gotowość fizyczna - oznaczenie skuteczność jak zmęczony gracz
  • Umiejętności - pokazuje graczy klasy, jego wydajność gry
  • Moralność - zależy od wydajności mecz
  • Pozycja zawodnika (obrońca, napastnik i tak )
  • Pozycja Wyrównanie (bez dodatkowych Pozycja zawodnika może zastąpić)

Twoim zadaniem jest, aby być w stanie rozwijać i rozpowszechniać te cechy tak, że w trakcie gry, aby uzyskać minimum szkody i uzyskać jak najwięcej z każdej aplikacji w odtwarzaczu. Rzeczywiście, przed wielkich turniejów, a bardziej taktownie będzie zachowywać przeciwnika.

Ale gra Królowie Ice on-line - to nie tylko ściga krążek i trenerem. Tutaj będzie można poprawić swoją lodowisko, zatrudnić pracowników, jak lekarzy i masażystów. Oprócz tego, trzeba będzie kilku trenerów, aby pomóc w rozwoju umiejętności pracy w zespole, przy okazji, dla bramkarza będzie także potrzebny osobny trener. Gracze wymiany polityka zakupu tutaj będzie również odpowiednia - jeśli jesteś utalentowany trener, można zrobić dobre pieniądze na jej temat.

Może grać Królów lodu, będzie głównie mężczyźni publiczność, choć dziewczęta mogą spróbować swoich sił. To jest dokładnie to, w przypadku gdy można udowodnić - grać w Kings Ice nie muszą być "prawdziwym mężczyzną", co być ryzykowny i wizjoner strateg.

Gra online Ice Królowie dla miłośników lodu i krążka!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more