Zakładki

KONIEC ŚWIATA

Alternatywne nazwy: KONIEC ŚWIATA

Edge of the World Online - to darmowa gra fabularna klient gry RPG, która jest wykonana w stylu Fallouta. Ta gra przeniesie Cię w 2061, w postapokalipsichesky świecie, gdzie trzeba zmierzyć się różne mutanty dla przetrwania zachowanych wysp.

Aby dołączyć do gry, zapraszamy do krawędzi świata Rejestru. Samego skraju świata rejestracji online nie jest skomplikowane: po zainstalowaniu klienta gry, wprowadź nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail. Następnie wybrać dla swojej klasy postaci i zrobić mu zdjęcie (wygląd). Wśród klas na skraju świata gry online, prosi, aby wybrać następujące opcje: Fighter, Rogue, Hunter, Shaman, Atlanta, i dr Tech. Każda klasa ma swoje własne cechy: Siła, Zręczność, Konstytucja, postrzeganie i mentalność. Punkty wyjścia są rozprowadzane do każdej klasy inaczej. Oprócz cech, każda klasa w grze krawędzi internetowego świata, są wspólne i wyjątkowe umiejętności (jak oni w tej grze dużo, teraz nie będziemy ich listę, poznać je i będzie w stanie bezpośrednio ofsayte przystąpieniem do gry). Dodatkowo, każda postać ma bardziej podstawowe parametry: poziom zdrowia, poziom energii fizycznej i poziomu energii psychicznej.

Krawędź Game of the World oferuje szeroki wybór broni, tutaj: broń Kontakt, Cold Steel, rzucanie broni, broni biologicznej, pułapki, pistolety, strzelby i kusze (warto zauważyć, że pojemniki w grze są dość rzadkie i są drogie, alternatywy mogą być stalowe kulki łożyska).

Oprócz broni, ta gra ma bardzo szeroką gamę urządzeń począwszy od okularów i kasków, a kończąc buty i trampki ... (spójrz na ofsayte tak naprawdę bardzo duży wybór).

Teraz o rozgrywkę: przed ich wyczynach gier, zobaczysz zabawny film o historii lokalnej Papuasi niewoli, po którym będzie można spotkać się z jego pierwszym "nauczyciel-Zleceniodawca", który mówi, co trzeba zrobić.

Twoje pierwsze miejsce w krańcu świata gry online będzie Bay, który został zdominowany przez szefa (on powie ci jeść, można przeznaczyć na lokalne prawo daje poszukiwanie pracy, a jeśli to konieczne - wypożyczenie), tutaj można kupić, lub sprzedać rzeczy, uzdrowić, przekazać do magazynu i cennych przedmiotów, które itd. W grze, z wyjątkiem Zatoki, są też miejsca takie jak Kimer Tau Fortshtad, rozstaw Volkov i Syzyfa. Po rozmowie z NPC w Zatoce, można je licytować do pracy (w formie zadań). Również zadania zadanie od NPC można znaleźć przydatne informacje, a także do wymiany elementów.

Zagraj W Grę skraju świata miejsc hazardowych w określonym tempie i częstotliwości będą różne przedmioty (spadek z różnych elementów różnych prawdopodobieństw), ich organizowanie, wpadną do inwentarza. Dzięki demontaż i montaż tych elementów, możesz stworzyć nowe przedmioty swój (możliwy montaż w niezbędne przedmioty i receptur).

Zagraj skraju świata, aby spotkać się z wielu niezwykłych i niebezpiecznych potworów, które są generowane losowo w zależności od lokalizacji, rodzaju i odległości od wsi na wyspie. Utrzymania komunikacji z tymi ludźmi i negocjacje handlowe nie mogą po prostu je zniszczyć, a w przypadku pokonania ich w walce, będziesz w stanie podnieść ich trofea. Obecność potwory w tej grze jest dość duża i zróżnicowana: Brooks, Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, Rader Mezoid, fanatyk i Kotwica (każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób).

W walkach z potworami, będzie również okazją do konkurowania na własną rękę przeciwko innym graczom w walkach PvP.

Jeśli nagle podczas walki, zostaniesz ranny, zostanie przewieziony do najbliższego szpitala lub chaty szamana, aby leczyć rany.

Masz możliwość tworzenia klanu lub logowania się do istniejących, jak również wstąpić do jednej z 3 sojuszy: Sojuszu Północnego, braterstwa i konfederacji.

Na krańcu świata można grać nie tylko na arenach bitewnych, i relaks w barze w kasynie gry w mini-gry: ruletka, Tsiklon2 Bones, dogfights itp.

W świecie online, gry skraju świata ma swoją własną walutę - Orzechy gry.

Grać w gry online skraju świata, można rozmawiać z innymi graczami (za pośrednictwem czatu), jak również wymieniać ich z pozycji inwentarza.

Dołącz do gry w the Edge of the World, otworzy się przed Tobą świat!