Zakładki

Kryształ Wieczność

Alternatywne nazwy: Kristall Vechnosti

Kryształ wieczność w Internecie - to darmowa gra przeglądarkowa MMORPG, w Internecie, w którym wydarzenia rozwijają się w świecie, w którym nie był wielki artefakt - Crystal Eternity przyznany przez starożytnych bogów. Ale z wielowiekowej cywilizacji, życia w tym świecie, zaczął podupadać z powodu żądzy władzy, chciwości i zazdrości, a następnie bogowie podzielony na kilka fragmentów kryształów i rozproszone na całym świecie ...
... Musisz wiedzieć, gdzie te fragmenty i jak zebrać je razem. Ale zanim przejdzie Kryształową wieczność rejestracji online, będzie można na głównej stronie gry zostaną zaproszeni do próby bitwę demo, aby zrozumieć, że będzie Cię interesuje, czy nie.

Więc po próbnej demo bitwy, jeśli zdecydowałeś, że jesteś godzien tego, co sprawdzić swoje możliwości w grze online Kryształowej wieczności, wejść na pole e-mail oraz hasła. Kryształ w tym dniu będzie na wieczność.
Następnie zostaniesz poproszony o wybranie jednego z dwóch stanów: Northern Alliance lub Imperium Wyspy Południowej, które były kiedyś zjednoczone i polubownego ludzie nazywają siebie - Empire of Light.

Po wybraniu stanu, można wybrać klasę postaci: może być początkujący lub Recruit.
Kryształ wieczność online gry, twoja postać oferuje szereg zawodów: zielarz, alchemik, Prospector, Jubiler, pisanie odręczne, Rybak, Lekarz i kata. Ale należy pamiętać, że lekarz i kata wykluczają (tzn. jeśli wybrał zawód lekarza, że ​​był kata nie może być i odwrotnie). Dziękuję zawody, twoja postać może podnieść swój poziom umiejętności.

Zagraj w gry online kryształ wieczności, w walkach z wrogiem, twoja postać otrzyma chwałę, która osiąga wymaganą ilość zostanie automatycznie wymieniony na szeregi. Te Rangi dać bohaterowi możliwość zakupu przechowuje specjalne armii unikatowe (sprzęt).

W gry Kryształowej wieczności internetowej, twoja postać ma szansę na poprawę wydajności ich dobytku. Funkcja ta nazywa się - Ostrzenie. Proponuję do dalszego zbadania możliwości tej funkcji: tak, "wyostrzyć" możesz ubrać jakimkolwiek sprzętem, wyjątek - strefy walki i plecaki bojowe. Ostrzenie wzrasta o pewnym statystykach jeden przedmiot: wytrzymałość, siłę, zręczność, inteligencja, wola, mądrość, czy morale. Wartość, o jaką należy zwiększyć wydajność w zależności od obiektu, który został użyty do ostrzenia. Jakie szczególne cechy wyostrzyć, losowo wybrana z dostępnych funkcji na rzeczy.

Typy elementów, które mogą być wykorzystane do dokonania "wyostrzania": maść Impregnacja ostrze energetyczne, Energia kryształu filigranowe wzmocnienie, wzmocnienie runiczny symbol i wzmacniacz Universal Energy.

Zagraj w gry online Kryształ wieczność, można pompować swoją postać poprzez udział w trywialnych zadań i udział w polowaniu na potwory / zwierzęta. Jako bonus, twój bohater otrzyma doświadczenie, punktów reputacji, a także pieniądze i przedmioty użyteczne.

W tej grze, twoja postać ma okazję zagrać na weselu z jego wybranych. Po ceremonii ślubnej, administrator na Ślub, Twój bohater i jego narzeczona będą mogli skorzystać z premii obrączki.

Gra kryształ wieczności może być zjednoczeni w klany i uczestniczyć w ogromnych bitwach z potworami w szczególnych przypadkach, a także w walkach PvP globalnych.
Jeśli tak to wszystko dobrze i jesteś gotowy na wspaniałe przygody, zgłoszony do rejestracji w grze Kryształowej wieczności.
Crystal wieczność grać będzie interesująca dla każdego!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more