Zakładki

Puchar Świata

Alternatywne nazwy: Puchar Świata

Puchar Świata w Internecie - to przeglądarkowa gra multiplayer z gatunku "football manager", w której gracz działa jako właściciel klubu piłkarskiego, jednego z 16 profesjonalnych lig piłkarskich.

MŚ gra online nie musi zainstalować klienta gry, i jest dostępny z każdej przeglądarki. Aby rozpocząć grę, trzeba Rejestracja World Cup: Możesz wejść do gry za pomocą portali społecznościowych, takich jak, poczta. ru, Facebook, Koledzy, VK (jeśli w ogóle zarejestrowane konto w jednym z nich), albo bezpośrednio ze strony poprzez formularz rejestracyjny (w polu Typ danych, e-mail i hasło, akceptujesz warunki regulaminu gry i naciśnij przycisk "Rejestracja"). Rejestracja na tym etapie w grze World Cup kończy, a następnie trzeba utworzyć ustawienia gry: w nowym oknie, które się pojawi, wpisz nazwę użytkownika w odpowiednie pola (nick) imię przyszłości klubu, wybierz National League z 16 krajów, a następnie kliknij przycisk "Dalej". Po tym, na następnym ekranie zostanie poproszony, aby przejść szkolenie w grze (wskazane jest, aby brać! ) Lub z niego zrezygnować. Cóż, teraz możesz spróbować grać w gry online World Cup.

Głównym celem gry jest zakup i szkolenie zawodników, jak również na wybór najbardziej optymalnych taktykę gry i rozwoju infrastruktury klubu. Ponadto, trzeba będzie zaangażować więcej młodych graczy z własnego kształcenia, a także uczestniczyć w różnych turniejach krajowych.

Głównym celem gry - aby stworzyć najbardziej utytułowany klub piłkarski w tym projekcie.
Pierwsze zwycięstwo w grach, drużyna otrzyma pierwszy poziom. Osiągając 2. poziom, zespół automatycznie złożony w mistrzostwach kraju wybranego (na tym etapie byłoby spadł). Osiągając nowe poziomy, można udać się do najwyższej klasy rozgrywkowej, gdzie nowe budynki będą dostępne infrastruktury klubu i bardziej atrakcyjne turnieje. Aby przejść do każdego nowego poziomu, trzeba uzyskać pewne doświadczenie, które się za udziałem w grach (zwycięzca - 3 punkty za remis - 1 punkt).

Każdy gracz ma swoją własną pozycję w grze, a każdy element ma swoje własne cechy. Oto główne cechy zawodników w projekcie grze online World Cup
- Bramkarz (szybkość, zwinność, reakcji)
- Obrońca (prędkość, biorąc piłkę, higieny osobistej, kontrola nad piłką, bieg precyzja)
- Pomocnik i Napastnik (prędkość, kontrola nad piłką, precyzja uderzenia, stemple mocy, przekładnia precyzja).
Po każdym meczu cechy zawodników zmieniają, a ich własny poziom wydajności zależy od różnych warunków, takich jak poziom coachingu trenera i zespołu, znaczenie meczu, a więc itd.

Bardzo ważną rolę poszczególnych uczestników do wykonania
Talent - wyższy talent gracz, tym szybciej się rozwija.
P.. Gotowość - dowiedzieć jak gracz jest gotowy na mecz.
Morale - wyższy wskaźnik, tym bardziej przekonany, gracz czuje się na boisku.

Każdy gracz ma ustaloną pensję, która różni się w zależności od doświadczenia i umiejętności (wyższa klasa, tym większą pensję).
Zagraj w grę World Cup online może brać udział w różnych meczach towarzyskich i turniejach, organizowanie jego zespół najbardziej odpowiedniego stylu: Szybka gra na marginesie, zazwyczaj gra się w przejściu lub dryblingu.

MŚ gra online pozwala dla każdego gracza z drużyny, aby określić stan: Zostaw drużynę, pakowane do sprzedaży lub Odrzuć.

Gra World Cup będzie interesujące dla wszystkich, którzy nie są obojętni na futbolu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące tej gry, dostępne wsparcie klienta jest zawsze potrzebna pomoc. W tym przeglądzie nie są wszystkie funkcje tego projektu gry, gdyż jest wystarczająco duży i funkcjonalny. I dzięki przystępnym i zrozumiałym treści informacji, może w trakcie gry wiele się nauczyć.

Aby grać w Pucharze Świata, nie trzeba wiele, tylko chęć, pragnienie, aby osiągnąć swoje cele, i oczywiście, rejestracji online World Cup!