Zakładki

Labirynt

Alternatywne nazwy: Labirint

Labyrinth - gra online, której terytorium została zaatakowana przez obcą agresora. Jeszcze udało się zawierać najazdy, ale z biegiem czasu przeciwnicy zyskują siłę i moc, i wkrótce będą gotowe do znalezienia nowej cios miażdżący. Ten świat potrzebuje Twojej pomocy! Zapraszamy do Labiryntu online!

Jeśli chcesz zacząć grać w gry online labirynt, należy wykonać obowiązkowy warunek: Rejestracja Maze. Rejestracja odbywa się w nie Labirynt gry dość standardowy sposób. Kiedy przejść do oficjalnej stronie, kliknij na linii Play. Zostaniesz poproszony, aby stworzyć postać: Wybierz swoją płeć i imię. Zgadzając się z zasad standardowych, można dostać się do okna, w którym będzie on zobowiązany do poddania się bitwę treningowy jako dowód, że można przetrwać w tym świecie. Po tym, można uzyskać wstęp do strefy testowej.

Gra online Labirynt - jest to pierwszy MPC gra online, gdzie twoim zadaniem jest znaleźć lidera wroga i zniszczyć go. Po drodze stoją dwie przeszkody: dokładnie tak samo jak ty poszukiwaczy sławy i ogromnej armii wroga mutantów. W pogoni za wielką nagrodą inni gracze przestaną do wypełnienia misji, ponieważ wszyscy walczą o tytuł najlepszego gracza. Staram się być szybszy i mądrzejszy od swoich przeciwników!

Odtwórz Labirynt szalenie zabawne! Raz na tym świecie, to albo zostawić zwycięzcą lub przegranym, ale niezależnie od wyniku, czas spędzony w grze, da ci przyjemność.

Labirynt grać przystawki. Zarząd tutaj jest proste i wygodne, co znacznie upraszcza proces gry i pozwala skupić się na głównym zadaniu.

Labirynt gra online jest bezpłatne. Rozwój postaci jest nauczyć się umiejętności. Nie jest to obowiązkowe, ale zastosowanie tych umiejętności w walce zwiększa swoje szanse na wygraną.

Move w grze będzie używany dysk. Przechowuje się w nim także, że znalazłeś się w walce. Przesunięcie postać może wykonywać na dysku tak, że bez niego w jakikolwiek sposób. Taki sposób przemieszczania chroni przed mutagenem, który znajduje się w glebie zanieczyszczonej ziemi, ponieważ dotykania ziemi, każdy zaczyna mutacji.

W spokojnej okolicy w mieście, można odpocząć od wyczerpujących walk i kaset tonera. Sprzedaj puchary i sprzęt można kupić w centrum handlowym. Poczynić niezbędne przygotowania, lub poprawić istniejące elementy mogą być w warsztacie. Tak się złożyło, że wszystkie zadania tradycyjnie otrzymasz w Steakhouse. Tam też będzie świętować nagrody otrzymane. I za pomocą portalu można przenieść do innego obszaru.

Może się zdarzyć, że nie obliczono margines swoich patronów w bitwie, a s ziemi wybrane. W tym przypadku nie ma problemu - na początku każdego poziomu jest pojemnik, który będzie automatycznie uzupełnienia amunicji. Jedynym minusem jest to, że wkłady będzie słabej jakości. Jednak w krytycznym momencie, że to lepsze niż nic.

Jeśli po wykonaniu jednego z trzech zadań, które są automatycznie przydzielony na wyjściu portalu, spacery poziom walki. Nie martw się: jak długo zna zadania, zegar nie rozpocznie lokalizację. W bitwie, twoja postać może ustawić rekord przechodzącego poziom, a ponadto uzyskać wysokiej jakości sprzęt i zasoby potrzebne do lepszych rzeczy. Wykonuje zadania, postać będzie otrzymywać pieniądze zarobione na trofea i doświadczenia.

Wszystkie walki w grze odbywa się w czasie rzeczywistym. W celu osiągnięcia określonych celów, można połączyć siły z innymi graczami, negocjowania wzajemnych. Znaleziono broń, artefakty, amunicji i składniki obiekty mogą być sprzedawane na aukcji lub dzielić się nimi z innymi graczami.

Aby świadomie grać w gry online Maze niezbędną taktykę. Opracować taktykę, można łatwo wykonywać zadania i misje i walki z potworami.

Zaletą gry jest czynnikiem, że wszelkie podane ramy ruchu nie istnieje - można swobodnie poruszać się na poziomie. Ponadto, wielki gracz nagroda - jackpot - stale rośnie. Rejestr przepustka Labirynt pośpiech i dołącz do nas!