Zakładki

Lawa Online

Alternatywne nazwy: Lawa żywo

Jak się czujesz o fikcji? Ale do podróży w czasie? Jeśli pozytywny, nie przechodzą przez Lava Online. Tuż przed rozpoczęciem wypełniania marginesy strony Lawa online Zarejestruj, upewnij się, że komputer jest wyposażony w następujące elementy:

• Szybkość procesora co najmniej 1. 5 Ghz;

• Pamięć - 256 MB

• 3D wideo 64 Mb;

• System operacyjny Win2000/XP/Vista.

Dołącz do gry proszę lawa projekt wojskowy z "progu". W rzeczywistości, zostaniesz poproszony, aby wykonać rytuał, aby dostać się do nie tak odległej przyszłości post-apokaliptycznym świecie. Przejście fazowe Rejestracja Lawa Online składa się z następujących elementów:

1) logowanie Wprowadzenie (nazwa, pod którą można przejść i "mówić" w grze).

2) Hasło (od 6 do 16 znaków).

3) Podaj poprawny adres e-mail i płeć.

4) Wpisz kod z obrazka.

5) Zapoznanie się i zgodność z FAQ i Regulamin.

Po ciebie, oczywiście, można pobrać klienta gry, którego instalacja zmniejszy obciążenie kanału internetowego ... ale jeśli połączenie jest mocne, wystarczy nacisnąć przycisk "Play" i śmiało pogrąża się w ekscytującej wirtualnej rzeczywistości.

Zaczynasz grać lawy gry online przeniósł się do osady położonej w północnej Afryce. Nawiasem mówiąc, projekt w-geograficzne pełni odpowiada rzeczywistym krajobraz kontynentu afrykańskiego. Jego pierwsze doświadczenia będą zarabiać poprzez rzeźnych oddziały wroga, a nawet szczurów. Nie wahaj się i złapał wszystkie, które spadnie z pokonanych wrogów, ponieważ w ten sposób można zebrać wiele wartości dla ich późniejszej odsprzedaży.

Jeśli tak się stało, że właśnie zaczął grać w gry online Lava, jesteś już dążenie do spełnienia kilka zadań, to trzeba będzie znaleźć postać, na której głowa zawiśnie wykrzyknik. , Że jest zaangażowany w dystrybucję zatrudnienia, przynosząc wiele doświadczenia, które następnie trzeba tych wydostać się z tego miejsca. Po prostu nie spiesz się zbytnio z tego działania, jak z powrotem nie wróci. Lepiej pompować w oryginalnym miejscu co najmniej do poziomu piątego.

Silniejsza będzie pokonać wroga, tym więcej doświadczenia teraz. Lawa gra online charakteryzuje bitew w trybie rzeczywistym, tak oderwany od walki nie jest zalecana o niczym. Przy okazji, można walczyć tylko poza granice miasta. Wybór broni jest bardzo zróżnicowany: gry online Lawa oferują pistolety, pistolety maszynowe, noże ... a nawet możliwość walki wręcz. Uwierz mi, lokalna walka cię zadowolić, nawet jeśli - znawca i miłośnik tych strzelców. A jeśli nie, najważniejsze, nie zapomnij, aby zwracać uwagę na zdrowie swojego bohatera. Zero oznacza śmierć.

Lava gra online może pochwalić obecność dwóch walutach:

• Afryki - jest używany codziennie w różnych celach domowych.

• Złoty - można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Wykorzystywane do kupowania w grze unikalny veshchichek. Ale to nie tak, nie przejmuj się: grać Lava, spędzają "krew" nie masz, jeśli to nie jest możliwe.

Kilka słów o historii. W czerwcu 2012 r. był silny wybuch wulkanu Yellowstone i późniejszego uwolnienia toksycznych popiołów przymusowej umrzeć od kilkudziesięciu uduszenia tysięcy Amerykanów. Potem zimne przystawki (które doprowadziły do ​​ogólnego spadku rolnictwa), a groźba wyginięcia z głodu wyprzedził mieszkańców Ziemi. Dlatego Lawa online grać musisz go w Afryce, która ma warunki, które obdarzyć okazję nie ugaszony ludzkiego, i - jeden z wybrańców, którzy padli tutaj. Tylko tutaj - w bezwzględnym świecie post - apokalipsa - o przetrwanie musi walczyć nie mniej gwałtownie.