Zakładki

LawBreakers

Alternatywne nazwy: LawBreakers

LawBreakers to dynamiczna strzelanka.

Boss Key Productions jest twórcą wiodącej strzelanki na PC i PS4. Zanim zagrasz w grę LawBreakers, która stała się smacznym kąskiem dla fanów futurystycznych światów. Temat wybrany przez twórców do ich arcydzieła leży w płaszczyźnie postapokaliptycznego świata, w którym przetrwać. To tylko zamiast malowniczych ruin i marnotrawstwa ludzkości, gracz widzi zupełnie wyjątkowy wszechświat.

Pod koniec lata 2017 roku firma zaplanowała wydanie projektu, a gracze nie mogą czekać, aż będą mogli grać w LawBreakers. A większość hazardu zadbała o to, by zorganizować zamówienie w przedsprzedaży, to tylko dla komputera i konsoli, różne warunki. Każdy, kto planuje pobrać LawBreakers i zainstalować go w instrukcji, powinien mieć czas przed 7 lipca. Ale właściciele konsoli PlayStation 4 mogą myśleć do 4 sierpnia. Jednak liczba kopii w przedsprzedaży na PS4 jest ograniczona do tylko 5000 kopii, więc najlepiej się spieszyć.

As dla zestawów pozycji, są one takie same dla obu platform:

  • par zestawów kart bohaterów, dla każdej frakcji, kopia
  • Dadi Abaddon
  • Oryginalny osobisty numer skrzynki
  • Naklejki
  • Dayzo, naklejki elitarne LawBreakers, a także pocztówka

Jedyną wyróżniającą cechą jest to, że wersja komputerowa ma postać kodu cyfrowego Deluxe, w przeciwieństwie do wersji PS4, która jest dystrybuowana przez fizyczne kopie.

. Mała irytująca okoliczność, że rosyjskojęzyczni ludzie, którzy chcą zapisać się na otwarty test, nie będą w stanie tego zrobić, ponieważ towary nie są dostępne w ich regionie, a to jest sygnalizowane przez komunikat wyskakujący. Ale nie bądź smutny, ponieważ sama gra jest dostosowana do naszego gracza i musisz tylko poczekać. Ci, którzy już doświadczyli zabawki, byli usatysfakcjonowani, ale stwierdzili, że musi być stale czujny, ponieważ wszystko dzieje się za szybko. Sytuacja zmienia się z prędkością błyskawicy, a piękno zmechanizowanego świata odwraca uwagę od wypełniania pilnych zadań.

O fabule i całej reszcie.

Przed grania w LawBreakers, interesujące jest poznanie tej historii. Wydarzenia rozgrywają się na naszej planecie, ale w odległej przyszłości. Wszystko zaczęło się od szybkiego rozwoju technologii. Wydaje się, że postęp, ale pewnego dnia coś poszło nie tak (jak zawsze), a cywilizacja się zawiesiła. Katastrofa zniszczyła księżyc, co doprowadziło do globalnych problemów: klimat się zmienił, zaczęły się katastrofy naturalne, ziemska grawitacja uległa radykalnej zmianie. Ale ludzkość nie wymarła, ale udało jej się przystosować do nowych warunków. Na ruinach starego świata wyrosło nowe pokolenie, bardziej zaawansowane. Ludzie nauczyli się żyć w zmienionym środowisku, a nawet zbudowali odnowioną cywilizację, jeszcze bardziej zaawansowaną.

. Początkowo wydawało się, że życie się poprawia, a równowaga została przywrócona. Ale to był wygląd, ponieważ organizacje przestępcze zaoszczędzili siły, aby wylać na ulice raz potężny strumień. Społeczeństwo zostało podzielone na dwie grupy: mafię i prawo. Właśnie w tej konfrontacji powstaje fabuła iPlayer LawBreakers. Czekasz na spektakularną bitwę z fantastycznymi broniami i pojazdami. Idąc w daleką przyszłość, musisz opanować niezwykłe samoloty, odkrywać wszystkie zakątki nowego świata, badać i testować futurystyczne bronie.

Okresowo będą dodawane nowe funkcje, tryby i mapy, a na narzędziach można będzie naklejać naklejki. Na przykład Juggernaut szybko odzyskuje zużyte paliwo; jeśli Omega jest w pełni naładowana, wtedy Gunslinger wyrządza duże szkody; Wraith cierpi mniej w walce wręcz i bardziej skutecznych bombach.