Zakładki

Legenda: Wojna Smoków

Alternatywne nazwy: Dwar, dwar

Legenda: Wojna Smoków w Internecie - jest oparte na przeglądarce gra online roli (MMORPG), wykonany w stylu fantasy. Każdy może uzyskać w grze, łącząc jedną z walczących stron - lub magmarów ludzi i zanurzyć się w walce szaleje.

RPG online Legenda: Wojna Smoków gra nie wymaga instalacji klienta, które mogą być pobierane bezpośrednio na stronie gry (na stronie głównej). Aby działać prawidłowo, klient musi zainstalować najnowszą wersję Flash Player'a. Do montażu potrzebne bardziej, że będzie na dysku twardym została co najmniej 1,50 GB wolnego miejsca.

Aby wejść do gry, trzeba Rejestracja Legenda: Wojna Smoków: Są dwa sposoby rejestrowania za pomocą sieci społecznych i czat.

Jeśli masz zarejestrowane konto w programie Mail. ru, Facebook, Koledzy z klasy, lub kontakt, może być używany jako miejsce rejestracji: Kliknij na wybraną ikonę jednego z portali społecznościowych, które są umieszczone na stronie głównej i postępuj zgodnie z instrukcjami. Drugi sposób, aby zarejestrować: na stronie głównej wybierz serwer gry, kliknij na przycisk "Rejestracja" na stronie, która się otworzy, wpisz pól w rejestracji adres e-mail i hasło. Następnie przejdź do następnej strony, wybierz osób (na której grasz), to ludzie lub ludzie Ogriya Khair. Po tym, wybrać płeć postaci, podnieść jego wygląd i kształt, przypisać mu nazwę (lub imię) i zaakceptować umowę z gry. Wszystko na tej rejestracji w grze Legenda: Wojna Smoków kończy. Można rozpocząć w Legenda: Wojna Smoków grać.

Idąc do gry, zgodnie z podpowiedzi, trzeba najpierw wykonać kilka zadań, aby pomóc dostosować się do gry i uzyskać swój pierwszy w zbroję.

Legenda: Wojna Smoków gry online posiada takie funkcje:

Każda postać ma podstawowe cechy, to przetrwania, ochrony, Intuicja, Zwinność, siła, szybkość, poziomu życia, uszkodzenia i Valor. Ponadto oferuje więcej Race:

Magmarów Wyścig - Feo istoty świata, którzy mieszkają na kontynencie Khair. Mają dużą zdolność fizyczną i silną armię duchów z niszczycielską siłą i wysokiej dyscypliny. Są odważne, odporne i zdesperowani;

Race Ludzie - ludzie świata Feo, którzy mieszkają na kontynencie Ogry. Są oni obdarzeni rozumem, intelektu i woli, nie są agresywne i wojownicze, ale ze względu na okoliczności, biorą udział w wojnach. Mają dużą ilość wiedzy i umiejętności.

Każda rasa ma swój smok w magmarów - Striagorn go, a ludzie - to Erifarius.

Ponadto Legenda gry: Wojna Smoków online ma wiele postaci w grze, takich jak władców, czarodziejów, mędrców, wróżbitów, wojowników, rycerzy, najemników i wiele więcej innych postaci kolorowych (jest ich ponad 20).

Mając dostęp do zwierzęcia, których jest 30 gatunków, odgrywają Legend gry: Wojna Smoków Online będzie interesująca. Dzięki swoim zwierzakiem, możesz otrzymać znaczne wsparcie od swoich walk z wrogami.

Ci, którzy chcą zarobić grę pieniądze (złoto, srebro i miedź), docenią bogactwo możliwości kariery, przez które można pracować na zbieranie ziół, kamieni i drapieżne ryby lub uzdrowienie praktyk ... Posiadanie wielu sklepów, aukcji i handlu czat sprawia, że ​​gra bardziej ekscytujące. A to nie wszystko, grać online Legenda: Wojna Smoków do poruszania się po różnych miejscach, które chronią potężne potwory.

Do znaku nie wahał, poruszając się pomiędzy lokacjami, grać Legenda: Wojna Smoków mogą stosować własne wierzchowce, które również mogą pomóc w walce (o ile, oczywiście, zwierząt będą walczyć umiejętności). Niektórzy wojownicy będące przedmiotem jazdy tylko do pewnej rasy, inne można zakupić poprzez ukończenie zadań.

W odniesieniu do specyfiki walk, tutaj istnieje wiele różnych technik i Spec stłuczki. Możliwości bojowe zależy od charakteru jego klasy, sprzętu, poziomu ... więcej szczegółów na temat tej walki można znaleźć w "uczy początkujących" na stronie internetowej, a także wiele więcej ...

Legenda: Wojna rejestracji Dragons Online otworzy drzwi dla wszystkich, w tym bajecznym świecie!