Zakładki

Legendy Heroes

Alternatywne nazwy: Legendy Heroes

, Aby rozpocząć odtwarzanie legend gry Heroes online, musisz być zalogowany. Dołącz do gry w Legend of Heroes zajmuje Ci mniej niż minutę. Składa się on z kilku etapów:
1. Wpisz swój login.
2. Podaj adres e-mail.
3. Zaakceptować umowę użytkownika i zasady ochrony prywatności.
Po tych trzech etapów, Legendy Heroes rejestracja jest zakończona.
Online LegendsofHeroes gry posiada dużą populację, z której należy wybrać przedstawiciela rasy:
• Ludzie;
• Elfy;
& bull ; Górale;
• Syreny;
• orków;
• Alkohol; [_1_ ] • Mieszkańcy lochy;
• Demony;
• Undead.

Przed gra w Legends of Heroes, trzeba zrozumieć, jakie są zalety każdego wyścigu.
Ludzie są silne stratedzy wojskowi. Zrobili broni i zbroi o najwyższej jakości, w stanie rzucać zaklęcia na swoich wrogów. Osoby zaangażowane w hodowli koni i gryfy.
Żyją elfy w lasach. Ciche ich istnienie w harmonii z naturą jest ich szczęście - dla elfów nic nie jest ważniejsze niż bycie strażnikami zimozielonych lasów.
Górale wolą żyć z dala od innych ludzi. Przez charakter górali są bardzo nieprzewidywalne i zupełnie wyjątkowy - niektóre mogą być bardzo przyjazne, inne są niezwykle zacięta i krwiożerczy.

Bardzo zabawne gry Legends of Heroes syren - bagienne stwory. Adaptacja do życia w bagienny obszar, ich skóra pokryta łuskami. Główną bronią Syren jest trucizną, która powoduje nie tylko zdrętwiałe wrogów, ale nawet śmierć.
Orcs ludzie wściekły i bardzo silny. Rodzą się bojowników. Orkowie wyhodowany wysokie potwory: Thunderbird, wilki i inne stworzenia, aby pomóc im w walce.
Legends gry Heroes Online jest pełen bardzo tajemniczą rasę. Perfumy - najbardziej tajemniczy mieszkańcy Batei. Wszystkie duchy mają właściwości elementów - ognia, lodu, ziemi i powietrza.
W ciemnych jaskiniach rozliczane mieszkańcom podziemne lochy. Nikt nie wie, te surowe lochu lepiej niż jej prawdziwych mieszkańców.
Znaleziono Demony swoją siedzibę w pobliżu wulkanów, ponieważ są wiecznymi towarzyszami ognia i ciepła. Od innych narodów demonów szczególnie podkreśla szorstką skórę kolor czerwono-brązowy. Ich główną bronią - rogi i ostre pazury.

Legendy Heroes Internecie zamieszkuje kolejny wyścig, którego pochodzenie jest owiane tajemnicą - nieumarłych. Wielu mówi, że żyje pieszy - jest martwe dusze, nie opuścić ten świat z nienawiści i zemsty.

Online Legend of Heroes mają własną długą historię. Podczas tworzenia, świat był bramkarz - Nils, który dołożył wszelkich starań, udoskonala swoje dzieło i wygnaniu zła.
Przez wieki, tworzy dziewięciu cywilizacji. Ostatnio były duchy. Ich forma elementy nie były wyczuwalne, więc dał im życie Nilsa i formę.
Obserwując życie jego dzieł, Nils zaczęli dostrzegać, że tworząc rodzaj i światło, tworząc stały się rozgoryczony i ciemność bicz przewagę nad nimi. Nils, upewniając się, że sam świat jest zły, stał się Pan Ciemności.

Za panowania władcy ciemności istnienia Batei groził przeciwko niemu byli trzej bogowie:
• Fiona bogini życia;
• Arumar - boga wojna;
• niepokojące - bóg mądrości.

Wojna między bogami i Panem ciemności trwał przez wieki i wreszcie, Czarny Pan został pokonany. Jednak Pan dowódców Mroku uruchomiła kolejny cios miażdżący - bogowie byli wyczerpani i upadł. Ich dusze eksplodować na kawałki i rozproszone.
Teraz wanna została podzielona na cztery regiony, rządzonych przez Death, Fire, Doom i nieśmiertelnego władcy zła.

Zaczynając grać w gry online, Legends of Heroes, zdasz sobie sprawę, że wszyscy ludzie są zjednoczeni przez tylko jeden pomysł: zebrać siły i zniszczyć wszystkich czterech panów.
Dołącz Legends of Heroes - Twoja szansa, aby pokazać całą swoją siłę i znaczenie militarne.
Legendy Heroes gry online czeka na Ciebie!