Zakładki

Legioniści rzymscy

Alternatywne nazwy: Legioners

Przeglądarka Internecie cRPG Legioniści Starożytny Rzym oferuje Państwu zanurzyć się w realiach starożytnego Rzymu, aby doświadczyć losu wszystkich wniesienie rzymskiego legionisty, odwiedź gladiatorów skórę i wziąć udział w walkach na arenie. Pomimo faktu, że gra on-line on-line umieszczonego Legioniści rzymscy, jak na co dzień zabawy, nie jest wszystko, co niezbędne dla pełnego rozwoju postaci - wszelkiego rodzaju możliwości wyrównania, ich prawa do gier, rozrywki atmosfery i mechaniki gry.

Jak napisać do nas o deweloperów w grze, jego wydajność został z powodzeniem przetestowany na wszystkich przeglądarkach, więc, że Roman Legioniści, można grać w dowolnym czasie dogodnym dla przeglądarki. Co do wymagań systemowych, to możemy tylko powiedzieć, że standardowa konfiguracja komputera biurowego - jest realną opcją, a jeśli komputer ma dobrą procesora i zwiększonej typu Pentium VI, nie będzie po prostu grać legioniści starożytnego Rzymu, i "latać" i to rzeczywistości.

Dołącz Legionistów gry starożytnego Rzymu, jak powinno być dla zwykłego publiczności, proste i natychmiast dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Aby się zarejestrować musisz odwiedzić witrynę i kliknij przycisk "Zapisz się Roman legionistów wymyślić logowania, wybrać płeć swojej postaci, podać adres skrzynki pocztowej i silnym hasłem. Po upewnieniu się, że legioniści starożytnego Rzymu rejestracja online - to naprawdę jest twoja inicjatywa i link do aktywacji konta, możesz spokojnie przejść do "chleba i igrzysk dla."

Po pierwsze, "chleb" tobish, że, ze względu na to, co będzie istnieć Twoja postać. Początkujący zaczynają grać w gry Legionistów internetowych starożytnego Rzymu jako nijaki z ludu, który ma duszę prawie nic, ale wielkie aspiracje, aby stać się Imperium legionista. Na początku, oczywiście, ważne doświadczenie. Gdzie mogę dostać? Idź do obozu treningowego, nie
okazać się na arenie dla początkujących, co będzie, a doświadczenie i nagrody. Ponadto, jeśli szkolenie będzie sukcesem, automatycznie znajdziesz się na czwartym poziomie gry.

Innym "chleb" Legionista, ale jego kariera wojskowa, zdobywając mu złoto. Najpierw dostaniesz pieniądze za pracę w stajni - cóż, kto powiedział, że broń i zbroje są łatwe? W przyszłości będzie można zarobić więcej godnych sposobów, takich jak craftingu i questy. A jeśli na początku można grać w gry online Roman legionaries praktycznie nieuzbrojonych i bez amunicji, a następnie jako pompowanie można kupić wszystko, co potrzebne w sklepie lub domu Rzadkich Książek - broni i zbroi, a to, co powinny nosić cesarskiego wojownika. Przy okazji, jest ich ogromny wybór, ale można sobie pozwolić na to co jest dostępne dla Twojego poziomu. Do tego samego poziomu wzrostu, zaczynają zadań. W tawernie znajdziesz NPC - postać, z której dostać pierwszą pracę. Tutaj znaleźć trenera, który może być przydatny do zakupu zwierzaka.

Zostaniesz poproszony, aby wybrać jedną z czterech zwierząt: niedźwiedź, pies, tygrys bengalski i lwica. W przyszłości będzie można wejść do klanu lub poszczególnych zwierząt innych gatunków, będą znacznie silniejsze niż te cztery. Cóż, do tej pory, i zwierzę - dobra ochrona przed światem zewnętrznym, które jest pełne drapieżników, zarówno gatunki zwierząt i ludzi.

Legioners gra online posiada również automatyczną bitwę. Tobish, w zależności od parametrów wybrana wroga, a walka odbywa się bez bezpośredniego zaangażowania. I na koniec, będzie informowany o ilości doświadczenia i premie są przyznawane (w przypadku zwycięstwa, oczywiście).

Ponadto Legioniści starożytnego Rzymu gra online, w której można oddać się do zawodu, cztery z nich tutaj - pracownik kowal, zielarz i kucharza. Dostępne również rozwój specjalnych umiejętności i wiele więcej, które mogą charakteryzować się bardzo właściwe słowo "spektakl".