Zakładki

Les Royaumes Renaissants

Alternatywne nazwy: Les Royaumes Renaissants

Gra Royaumes Renaissants jest wolne, międzynarodowe i bardzo masywnie multiplayer online game. Nie trzeba nic ściągać - grać w pełnej wersji gry w odmłodzony Brytanii potrzebują tylko przeglądarki internetowej. Ta gra idealnie odtwarza różne gatunki i ma strategiczną rolę i wraz z elementów politycznych.

Kiedy jesteś w Royaumes Renaissants gry, można zanurzyć się w Europie na początku renesansu. Twoja postać zacznie odgrywać skromną rolę w tramp, ale jeśli będzie miał wytrzymałość, wytrwałość i umiejętności, to w końcu będziesz mieć okazję wspiąć się na hierarchii i do odegrania znaczącą rolę w życiu politycznym Królestwa.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Royaumes Renaissants , upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz; 1GB RAM-Karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Royaumes Renaissants nie zajmie dużo czasu i łatwo:

1.                   Na stronie głównej wybierz pozycję "Rejestracja";

2.                   Wprowadź nazwę użytkownika,

3.                   Proszę podać poprawny adres e-mail;

4.                   Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

5.                   Wybierz "Rejestracja" i Royaumes Renaissants rejestracja jest zakończona.

Gra została wydana w 2004 roku, po tym, jak szybko stał się klasykiem, że tak powiem, punkt odniesienia dla gier internetowych. Gry Royaumes Renaissants został oznaczony przez wielu nagród, została przetłumaczona na 25 języków, a jego sukces jest po prostu nie do pomyślenia.

Jeśli szukasz krwawej bitwie lub najnowszej sztuki 3D, a następnie Royaumes Renaissants on-line będzie spełniać wszystkie Państwa oczekiwania . W tej grze, jeśli chcesz awansować w hierarchii, lub zajmowanie pozycji wpływowego człowieka, to trzeba negocjować ... Gry Royaumes Renaissants - jest to złożony i bogaty gra, w której relacje ponad wszystko.

W okresie renesansu, stajesz się włóczęga w nowej Europie w połowie XV wieku, a jest to niezbędne do osiągnięcia postępu w skali społecznej. Wszystkie postacie, które można napotkać w grze, to stolarz, piekarz, którego chleb kupić, młynarz, który produkuje mąkę, handlarza, który importuje pszenicę z odległych krain ... a nawet burmistrz swojego miasta, powiatu twoi komorników sądowych, sędziów, szefów armii i królowej Francji!

Będziesz Royaumes Renaissants gry i uświadomić sobie, że jest to ogromny świat, który rozciąga się na całej Europy w 25 językach: można na przykład łodzią przekroczyć kanał La Manche, a może przyłączyć się do Imperium Osmańskiego. Ale należy pamiętać podczas podróży Royaumes Renaissants on-line , stwierdza, że ​​sytuacja polityczna, że ​​przekroczenie granicy, a zatem może powodować konflikty!

Ale jeśli te przygody nie są dla Ciebie, to możesz wybrać i spokojny tryb życia. Może wolisz dążyć do zarabiania na życie w grze Royaumes Renaissants , stosując swoje pola i uprawy zwierząt lub produkcji rzadkich przedmiotów dla handlu międzynarodowego ( gobeliny, lokalne napoje alkoholowe, a więc itp.. ). Dlaczego nie można otworzyć restaurację lub majątek w handlu? Dzięki zarobione-stolicy można również pozwolić sobie, na przykład, aby zostać burmistrzem lub po prostu żyć szczęśliwie bez opuszczania wsi grę Revival Brytania.

Od 2004 r. zespół rozwoju Shogun nieustannie wzbogaca świat gry Royaumes Renaissants on-line na stałe Podstawa. Nawigacja, stoczniowy, medycyna i choroby, więc są częścią najnowszych ulepszeń. A w 2013 roku, nowi gracze oczekują nowych niespodzianek. Zarejestruj się i odkrywać świat Royaumes Renaissants on-line , jeśli robisz to w zęby!