Zakładki

Światło i ciemność

Alternatywne nazwy: Światło i ciemność, LD

Dla tych, którzy podbili świat «Lineage» i nostalgiczny, oferują spotkanie z Światłości i Ciemności gry on-line - przeglądarki, RPG, nie wiele gorszy od swojego przodka. Online gra światła i ciemności - to niesamowite dzieło grafików, animacji, doskonałej jakości wytyczonej pokoju i fantastyczne zdjęcia. Aby dostać się do tej historii, zrobić pierwszy krok - zarejestruj. Dołącz do gry w Światłości i Ciemności zwykle przechodzi bez skomplikowanych elementów - nazwa (jego własne, a następnie wymyślić dla postaci), adres e-mail, hasło i potwierdź je, czy nie zapisać się do newslettera, umowy użytkownika. Wszystkie z nich? Czy rejestracja światła i ciemności - w kieszeni. Teraz pozostaje czekać na list z aktywacją konta, potwierdź je i upewnić się, że światła i ciemności w rejestracji on-line był udany.

Pierwszy krok, zanim zaczniesz grać w gry online światła i ciemności, jest, aby wybrać serwer, który zostanie utworzony przez swojego bohatera. To jest tradycyjnie nazywany dwa światy - Thor i Ares. Thor na serwerze działa standardowe PvP. Tutaj będziesz mógł realizować się w walkach i bitwach jak potworów i innych graczy. Co ciekawe, że uprawnienie do ataku nie trzeba, więc być gotowi na ataki pioruna, i przygotować się do nich. Dobre sobie pokazać - i z pewnością docenią nie tylko sojuszników, ale także rywale (dodać punkty do umiejętności bojowych). Jeśli pójdziesz w grę światła i ciemności na Aresa serwera, będzie chroniony przed wszelkiego rodzaju niespodzianek - jest miejsce tylko dla określonych rozumiem pojedynków i bitew, bez spontaniczności wroga, choć również niekorzystnie obecny. No i inne niuanse - na przykład, możliwe jest, aby zawrzeć pakt z samym tym samym przeciwnikiem, aby zniszczyć wroga neutralne (potwory).

Zdefiniowane serwer, i że byłoby dobrze, aby stworzyć postać. W świetle i ciemności może grać dla Warriors, złodziei, kupców, łuczników, kapłanów i magów. Wybór klasy, zostanie skierowany do odpowiedniej lokalizacji, i rozpocząć z "Chronicle" swojego bohatera. Podjęcie nowy poziom, będą zdobywać punkty do poprawy osobiste cechy bohatera - zwinność i wytrzymałość, siłę i inteligencję, szczęścia i umiejętności. Dodając do swoich rezerw gotówkowych, przejdź do broni i sprzętu miasta, tam ci sklepikarze i "dobra ochrona" oferta, i "złe trampki" mogą nagradzać.

Światło i ciemność w grze on-line po prostu roi się od zadań fabularnych, a są nawet takie, które są specjalnie zaprojektowane dla danej klasy postaci, co jest szczególnie popularne wśród osób, które zobowiązały się grać w gry online Światło i ciemność. Problemy TK gry zapytać znaki nie-graczy, i sposób, w jaki są szybkie i pożegnanie obdarzyć.

Światło i ciemność gra online ", obejmujące" ogromny obszar - obszar mapy odbywa się w dniach 15 m. km. Istnieje ogromna liczba miejsc, ale ruch między nimi nie jest łatwe. Jeśli jesteś bogaty bohater, a następnie za pośrednictwem specjalnych portali dostarczyć Ci szybko i wygodnie, ale jeśli z monet trudne następnie udać się w długą podróż do uchwytów lub pływanie z innymi bohaterami, którzy organizowanych klanu, na przykład.

Również w Światła i Ciemności może grać, ma neutralne stanowisko - żniwa, nauczyć się rzemiosła. I to wszystko dzieje się bardzo realistyczne, jeśli żniwa - tak we właściwym czasie, jeśli pobyt, więc w nocy (gra ma dzień i noc) i wiele innych szczegółów, które tworzą wspaniałą atmosferę, kolorowe i kuszące dla gracza.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more