Zakładki

Ozdobny 90

Alternatywne nazwy: Lihie 90

Dashing 90th Internecie - darmowa gra na przeglądarkę stworzona przez natchnieniem serii "Brigada". Ta gra online Dashing 90th jest symulator społeczno-gospodarczego, transportu gracza w świat niedalekiej przeszłości naszego kraju. Czas korupcji, zniszczenia i chaosu. Jednym z nich jest zmuszony do szukania lepszego życia na własną rękę, to znaczy działania, aby osiągnąć cele.

Dashing 90-sze gry online, w których akcja toczy się w wirtualnym mieście, który jest podzielony na strefy wpływów gangów, z których każdy specjalizuje się w określonym rodzaju działalności przestępczej. Twoim zadaniem w tej grze jest przetrwanie i stopniowo zwiększać swoją władzę, aby stać się mistrzem w cieniu, w wyniku miasta i jak można zatrzymać się na tej stronie. Możesz grać w gry Dashing 90-ga online i dołączyć do jednej z grup, które są realizowane w dziedzinie karnej, które lubisz, albo iść własną drogą i zorganizować swój biznes w grze, otwierając wydawnictwo, zaangażowanych w handel, sprzedaż broni i tj. , Albo ułożyła gang i zrobić haraczy.

Minimalne wymagania systemowe: Internet z 64 kbit / s, zainstalowany Adobe Flash Player 10, pamięć RAM - 1 GB wolnego miejsca na dysku - 512 MB.

, Aby rozpocząć grę wymaga rejestracji w grze Dashing 90-ga.
Rejestracja Dashing 90th na kilka sposobów: można wejść przez jeden z portali społecznościowych, które są już zarejestrowane. Jeśli nie, można to zrobić za pomocą adresu e-mail. Lub zarejestrować się na stronie, podając nazwę (na jego podstawie będzie można poznać innych graczy w grze), e-mail i hasło. Ozdobny na tej 90-ty rejestracji zostanie zakończony.

Od początku gry pojawi się w strefie neutralnej. Jeśli nie chcesz zastosować fabułę i nie wybrać rolę jednego z bojowników gangów, w celu dostosowania się do gry i zdobycia doświadczenia, pożądane jest, aby uzyskać informacje od znaków komputerowych.
Nie zaniedbuj szkolenia, a nie do podniesienia ich poziomu, na podstawie łatwego zwycięstwa. Początkowo wszystko samo należy zrobić przynajmniej to łatwe zadanie, tym samym zwiększając ich cechy i umiejętności.
Utrwalone postać i grać w gry online Dashing 90 może być w dowolnym miejscu, w tym na terytorium innych grup, ale to musi być bardzo ostrożny, bo postać może zaatakować w każdym miejscu, nawet podczas zadanie. Następnie, zdobywając prestiż i pieniądze, można kupić lub zbudować sobie dom i zacząć stworzenie własnej firmy. To jest najbardziej interesującą cechą tej gry: tutaj gracze mogą grać Dashing 90 lokalizacje i poszerzyć i zmienić ich wygląd. Można budować domy, sklepy, biura, w specjalnie wyznaczonych miejscach. Mogą być używane lub sprzedawane na aukcjach.

Bardzo interesuje w tej grze, że hotel Baltic walczy - z jednoczesnym multiplayer planowanych działań. Oznacza to, że w walce kilku graczy może uczestniczyć w tym samym czasie, gracze nie robią ruchy w ściśle określonej kolejności, a jest szansa, aby zmienić bieg broni bojowych wyboru, lub kombinacja ciosów.