Zakładki

Lime Odyssey

Alternatywne nazwy: Lime Odyssey

Jeśli kiedykolwiek spotkać się z gry Aeria Gry , prawdopodobnie miał usłyszeć i gry. Gra Lime Odyssey [_1_ ] spowoduje przejście do dotychczasowymi niezbadany kontynent Orta. - Twoim zadaniem jest zbadanie, jak wiele nowych ziem kontynentu. Twoja podróż będzie przebiegać przez nieprzebyte góry, samotnych pustyń, a na niektórych etapach LimeOdysseyonlineвам nawet muszą wykazać swoją zdolność pływania.

Jeśli jesteś już zaznajomiony z co najmniej jednego z przedstawicieli Aeria Gry i likwidacji konta w tym "klanu", teraz do zapoznania się z LM , wystarczy wpisać swój osobisty rachunek, pobierz plik instalacyjny klienta gry i grać-play-play. Jeśli jesteś początkujący, to zapraszamy do rejestracji. W Lime Odyssey zarejestrowany [ _1_] jest obowiązkowy proces.

1. Gra jest obecnie w fazie testów, ale wniosek o udział w badaniu mogą być składane w każdym czasie.

2. Kliknij w przycisk « Beta Zapisz up . Zagraj Darmowe », aby wysłać zapytanie.

3. Aby utworzyć nowe konto klikając na link « Need stanowią ? Zarejestruj się! . "

4. W Lime [_8_ ] Odyssey grać można również zalogować się do swojego konta w Facebook . Formularz rejestracyjny umożliwia tego rodzaju zezwolenia.

5. Jeśli konto w Facebook nie, trzeba będzie wypełnić rejestrację tworzą gdzie pole górne (« Twoje E-mail ») podać adres swojej poczty elektronicznej.

6. Następna linia « Urodziny » nagrać datę urodzenia.

7. Ostatnio pole « Wpisz dwa słowa ». rejestru przewidzianego systemu CAPTCHA.

8. Aby zakończyć rejestrację, kliknąć na przycisk «Zarejestruj się i zagraj! . "

9. Przed otwarciem formularza tworzenia konta, górną linię, która jest już wpisana domniemany pseudonim, jeśli wolisz, możesz to zmienić.

10. W polu « Hasło » wprowadź hasło, z którym w przyszłości będzie można dostać się do konto. Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków, wśród których musi być co najmniej jedna litera i jedna cyfra.

11. Wypełnij wszystkie pola, kliknij na « Zapisz » klient huśtawka gry plik instalacyjny i powitanie Teraz możesz grać w gry online Lime Odyssey [_1_ ].

Ta gra spodoba się wszystkim fanom Aeria Gry . Ładnie wykonane strategia zakłada istnienie trzech głównych ras grywalnych.

1. Ludzie. Settlers znaków.

2. Turga. Wojowniczy i dzielni bohaterowie.

3. Muris. Ten wyścig wie coś o magii, i nie zawaha się go użyć.

Z kolei, każda rasa jest podzielony na różne podklasy, z których każdy posiada specjalne umiejętności i wiedzy.

Codziennie gra aktualizowany o nowe zadania i misje. Tak znudzony Lime Odyssey po prostu nie mają. Co jest niezwykłe w Lime Odyssey wolne [_9_ ] może grać z każdym. Przeprowadzić wizyty praca okolicznych wsi, nawiązać nowe znajomości, uczyć się kilka nowych umiejętności. Wszystko to pomoże Ci zdać wolnym czasie zabawy. Nie przegap swojej szansy, aby pobrać najbardziej Lime Odyssey ! Zagraj sam i zaproś swoich przyjaciół - dużo miejsca!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more