Zakładki

League of Legends

Alternatywne nazwy: League of Legends, LOL

League of Legends w Internecie - darmowy multiplayer gry RPG z elementami strategii. Projekt Deweloper - California firma Riot Games, i służy jako wydawca THQ. W dużej mierze gry League of Legends przypomina znany projekt Dota All Stars. Ekscytujące wydarzenia w grze rozwijać się na czterech kartach. Jak dokładnie będzie walczyć zależy od tego, co na mapie jest w tej chwili. Na przykład, w pierwszych dwóch kart w bitwach może służyć trzech graczy na trzy lub pięć na pięć. Na trzeciej mapie jest walka między zespołami na punktach kontrolnych, a czwarty - wąskie przejście, gdzie nie są wrogami pięciu graczy przeciwko tej samej wysokości. Grafiki wszystkich miejsc dosłownie wspaniałe. Rozgrywka rozplanowany i szczegółowe, że nie może nie cieszyć licznych użytkowników. W historii gry powinno być zapewnienie, że urządzenia zostały zniszczone przeciwników, ale nie zapominaj, aby kontrolować swoje wieże ochronnych. Jeśli w codziennym życiu nie masz wystarczająco dużo emocji skraste pobytu przyjemności w wirtualnej rzeczywistości. Gry LoL Najlepiej nadaje w celu podniesienia adrenaliny we krwi!

Zostań uzasadniony użytkownik pomoc Liga z Legends Rejestracja. W formularzu należy wprowadzić następujące informacje: nazwa użytkownika, hasło (powtórzone w następnej linii), adres e-mail, data urodzenia. Należy również umieścić znak wyboru, wyrażając tym samym akceptację regulaminu. Subskrybuj nowości przewidzianych domyślnie. Wreszcie trzeba przepisać kod z obrazów i kliknij «grać za darmo". Przed utworzeniem konta, upewnij się, że konfiguracja komputera nie zawiedzie. Do gry wymaga następujących minimalnych wymagań systemowych:

- OS Windows XP z dodatkiem Service Pack 2/Windows Vista Service Pack 1/Windows 7;

- Pentium 4, 2 GHz;

- Wolne miejsce na dysku 750 MB na dysku;

- Kompatybilny z DirectX 16 bitowego urządzenia dźwiękowego;

- 128 MB pamięci wideo;

- 1 GB pamięci RAM;

- Połączenie z Internetem co najmniej 128kb \ s.

Więc grać Liga z Legends będą bohaterowie, które tutaj nazywa się mistrzami. Każdy z nich ma swoje własne cechy. Naturalnie bohaterowie mogą być mocne i słabe strony. Więc ktoś pochwalić wysokie zdolności magiczne, ktoś ma wysokie obrażenia, podczas gdy inne są tak potężne, że wygląda jak żywej tarczy. Ale kto biegać, ewoluować. Podczas gry można zdobywać punkty. Spędzili na poziomie gruntu lub pompowania lub zakupić nowe postacie i runy, które zwiększają wydajność. Ponadto, każdy sukces przynosi korzyści w postaci waluty gry. Przy okazji, można inwestować prawdziwe, jeśli nagle nie było takie pragnienie. To na pewno daje pewne korzyści, ale można to zrobić całkiem dobrze Liga z Legends grać za darmo.

Na początku masz kilka znaków, a ostatecznie ich liczba będzie się zwiększać. Wszystko w grze 30 poziomów. I wyższy przesunął się w lewo, większą szansę. Gry League of Legends wzywa rozwój umiejętności bohaterów. Jest drzewa Talent, który jest wspólny dla wszystkich postaci. Masteries, czyli drzewo talent posiada trzy oddziały: atak, obrona i pomocnicze. Wybór konkretnej ścieżki rozwoju, niniejszym ustalić losy bohatera. Oprócz podstawowych umiejętności, można wybrać dwa dodatkowe. Na przykład, szybko działa, a więc leczenie zaklinalnoe

Ta ekscytująca gra zdobędzie uwagę od pierwszych minut. Różnorodność rozgrywki nie pozwala stracić minutę! Walcz zabawy z nikczemnych potworów, wyzwania innych graczy i być każdego dnia coraz bardziej pewni swoich umiejętności! Niech spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more