Zakładki

Lord of Ultima

Alternatywne nazwy: Lord of Ultima

Lord of Ultima w Internecie - nowy projekt w Internecie od światowej sławy twórca gier komputerowych - Electronic Arts, firma w dużej mierze stał na pochodzenie całej branży gier komputerowych. I wszechświat do wydawania własnych gry przeglądarkowej "elektronika" został wybrany przez znajome i znane - pierwsza gra z serii Ultima pojawił się ponad dwadzieścia lat temu. Co się stało z tym połączeniu? Nowy, wyrafinowany, z powodzeniem łącząc grę strategii gospodarczej i wojskowej z ładną grafiką i rozgrywkę.

Przyłącz się do gry Lord of Ultima - coś, z których rozpocząć długą podróż do rozwijania własnych rozliczeń. Gra jest całkowicie oparte na przeglądarce i nie wymaga pobierania i instalacji klienta, wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć grać w grę Lord of Ultima Online - połączenia internetowego i przeglądarki. Zarejestruj Lord of Ultima nie zajmuje wiele czasu - wystarczy podać adres email, na który otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji i który gra online Lord of Ultima używa do logowania i hasło, wybierz nazwę w świecie gier i Wpisz swój kraj. Jak widać, gra LORD OF ULTIMA wykonane jako kontroli prosty i szybki, aby nie opóźniać chce grać Lord of Ultima niepotrzebnych działań.

Jedną z cech, która ma grę Lord of Ultima Online jest możliwość, aby wybrać jedną z dwóch ścieżek rozwoju - pokojowych, ekonomicznych i wojskowych. Jeśli chcesz, aby w pełni skoncentrować się na spokojnej drodze rozwoju, ustanowienia stosunków handlowych, budowy i modernizacji różnych budynków, a tym samym utrzymać ich miast rozwijać się, wystarczy nie budować w zamku miasta. W tym przypadku, nawet mając ogromną armię wrogiego skonfigurowanego sąsiada może zorganizować tylko drapieżnych wyprawę na mieście, że nawet w przypadku nieprzestrzegania nie skończy się zajęciu terytorium lub zniszczenia miast - stracisz tylko część ich skarbu. Jeśli preferują aktywny sposób i rozwoju militarnego naszego państwa, Lord of Ultima gra online oferuje inny sposób - trzeba zbudować zamek, który będzie podstawowa struktura każdego miasta. To pozwala na utrzymanie zamku pełne wrogości i usuwa wszelkie ograniczenia, z wyjątkiem tygodniowego początkujących ochrony przed atakiem. Ale także obecność zamku pozwala graczom atakować wszystkich wokół miasta, i podobny atak w najgorszym przypadku może doprowadzić do całkowitego przekazania władzy do miasta bardziej udane przeciwnika.

Lord of Ultima gry online ma również inną ciekawą funkcję - budowa budynków w nim o sobie jest interesujące puzzle i mini-gry, ze względu na umieszczenie każdego budynku jego skuteczność zależy! Na przykład, znajduje się w otwartym polu lumberjack chaty będzie również produkować drewno, ale tylko jego wartość będzie znacznie mniej niż w tym samym domku w lesie - w rzeczywistości za każdym razem, rejestrator będzie działał na drzewach. Cóż, jeśli chodzi o czas, aby umieścić młyn, lepiej jest również umieszczenie w pobliżu drwali, który był już pracownicy tartaków nie ma daleko, aby uruchomić dla materiałów.

Na podstawie tych cech gry Lord of Ultima Zagraj to ciekawe i zabawne, proste gry wciągająca na wiele godzin. Do tej pory na całym świecie liczba chętnych do gry on-line Lord of Ultima jest mierzona w setkach tysięcy, a liczba wciąż rośnie jak gry Lord of Ultima Online nadal rośnie, a fani uciesze nowych funkcji i premie.