Zakładki

Władcy i rycerze

Alternatywne nazwy: Władcy i rycerze

Panowie i rycerze online - Darmowe gry strategia multiplayer średniowieczne motywy. Możesz wrócić do przeszłości i ustalenia jego imperium, które w odpowiednich działań będzie szybko rosnąć i prosperować. Na początku zostaniesz wrzucony do posiadania mieszkańców miasta z powodu nieodpowiednich warunków siedliskowych. Na terenach przeznaczonych do Ciebie znajdziesz suszonych pole puste domy, a nawet bandę nędznych wyglądających żołnierzy. To wszystko wygląda dość przygnębiające - ale nie panikuj! Ci nie tylko ostatecznie doprowadzić wszystko w porządku i zbudować potężny wojownik armii, który również są dobrze wyszkoleni, a ty umieścić na odpowiednim poziomie infrastruktury miejskiej i rozszerzać swoje terytorium. Od staranności zależy, czy zarobić reputację wśród innych panów i może czuć się prawdziwym mistrzem średniowiecznej twierdzy. Przyszłość imperium jest w twoich rękach!

Zagraj Lords & Knights, jak to możliwe w przeglądarce i na smartfony i tablety PC. Wymagania systemowe są naprawdę minimalne. Nadaje się takie platformy: iOS 4. 3, android 2. 2. Co najważniejsze - dostęp do Internetu. Projekty firmy są zawsze różne dostępności XYRALITY GmbH, a panowie i rycerze gra nie była wyjątkiem. Aby przejść do gry trzeba będzie utworzyć konto. Lords & Knights rejestracji - jest wypełnienie kilku pól, a mianowicie adres e-mail i hasło, a także przyjęcie zasad użytkowania i polityki prywatności. To wszystko, obiekt jest dosłownie minuty!

Dołączył do grona aktywnych społeczności w świecie gry, znajdziesz sobie niezawodnych sojuszników i walczyć z wrogami wartościowych. Dla tych, którzy będą grać panowie i rycerze rywali brakuje wyczucia. Mimo wszystko, wiele innych użytkowników są potencjalnie przeciwników. Co do towarzyszy, powinny one być w stanie znaleźć. Nie można ufać pierwszy przybysz, nauczyć się rozpoznawać intencje tych panów feudalnych, napotka na swojej drodze. Przystąpienie do sojuszu będą mogli zbadać i uchwycić ziemie sąsiadujące. Ale w wyścigu o zdobycz nie zapomnij monitorować własne zdolności obronne. Twój kraj nie jest wolny od ataku, a kto wie, kto przyjdzie do głowy, aby wkraczać na dobro. Nawiasem mówiąc, wykorzystywanie możliwości taktycznych i strategicznych, jest jednym z głównych czynników wpływających na zwycięstwo w najbardziej ogrzewanych walk. I oczywiście, solidny armia. Tworzenie grup, należy zadbać, że składa się z różnych jednostek. Ponieważ każdy z nich swoje talenty i umiejętności będą przydatne w różnych sytuacjach, które pojawiają się na polu bitwy.

Co jeszcze jest potrzebne do rozkwitu imperium, więc, że wystarczające środki. Lords & Knights grać - wtedy ciągle martwić się o wydobycie surowców i utrzymywanie zapasów pod nadzorem. Lords & Knights Gra oferuje możliwość korzystania z następujących zasobów: drewno, kamień, rudy, miedź, srebro, złoto. Osobną kategorią są serwowane. Należy pamiętać, że mieszkańcy miasta mogą pomóc w różny sposób do wzrostu i rozwoju. Więc przyboczni chętnie przyjąć ich misji, jak tylko aby je. Mogą one poradzić sobie znakomicie z lukratywnych miejsc pracy. No, powiedzmy, zorganizować bujne festiwali w zamku lub do organizowania jarmarków. Będzie to przydatne polecić naukowcy rozwijają nowe technologie. Na przykład, którzy nie chcą mieć fajne pojazdy wojskowe? Odpowiedź jest oczywista, więc ich naukowcy zbierają się w bibliotece i dać im pracę. Nic nierób, niech korzystać!

Warto wspomnieć o budowę budynków. Razem z 13 powinno być w swoim zamku. Każdy obiekt swoją misję. Tak, Cytadela, Arsenal Tavern, biblioteka, Fortyfikacje, Rynek, rolnicze, Woodman, Materiał Drewno, kamieniołom, kopalnia kamienia Materiał, Ruda Magazyn - wszystkie są częścią twojej istoty. Nie zapomnij, że budynki powinny być lepsze, jeśli chcesz je naprawdę był dobry sędzia.

Obowiązki właściciela średniowiecznej twierdzy, i naprawdę dużo nie trzeba żadnej wolnej chwili! Ale panowie i rycerze grać online tak ciekawe, że wszystkie te problemy będzie tylko przyjemne. Chcą zdywersyfikować swój wolny czas - więc w czym problem? Panowie i rycerze check czeka na Ciebie. Ciesz zabawna rozgrywka!