Zakładki

Lords Online

Alternatywne nazwy: Lords Online

Online Lords Internecie - Multiplayer turowa strategia z elementami RPG stworzonych w najlepszych tradycji gier fantasy. Wysokiej jakości grafika 3D i animacji, żywe i unikalnych znaków, dynamiczna rozgrywka i znajdziesz go w Izbie Lordów w Internecie. Natychmiast ostrzegł, że właściciel skrzynki pocztowej, gdy mail. ru Rejestracja Lords gra online nie jest potrzebne. Dla reszty (jeżeli występuje) dostęp do zabawy mają tradycyjnie. Więc kliknij przycisk "play", to nie jest forma "Rejestracja Lords Online». Tutaj wpisz nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail skrzynki, a następnie zaakceptować umowę użytkownika i "zapoznać się z zasadami gry." To jest to - Your Online Lords rejestracja online jest zakończona.

Dla niektórych ulg dla kogoś - wręcz przeciwnie, ale gra on-line on-line nie będzie Lords oszołomić cię z dużej liczby klas i ras. Określić wybór bohatera (jego rasy) jest dość prosta. Chociaż opis odczytu wstępnie wartości, oczywiście.

W jednym z trzech ras grasz Lords Online - Ludzie Shaba lub Aleph.

Ludzie - najmniej zauważalne pod względem funkcji, ale idealnym sprzymierzeńcem żadnego sojuszu. Muszę wyjaśnić, że do wyrównania, można wybrać jeden bohater - Panie, czy całe wojsko. Dotyczy to wszystkich trzech ras.

Shaba Wyścig - jeden z oddziałów kriontsev plemienia ma wielki potencjał (w sensie fizycznym). Przedstawiciele tej rasy najbardziej agresywnie nastrojony. Ich cel - zbudować na kościach wrogów w ich własnym państwie.

Wyścig Aleph - drugiej nitki krionskogo plemię, ciche, ale bardzo niebezpieczne w wyścigu bitwy. Ich cechą - magiczne zdolności. Nie mają one zastosowania ich w złym celu, ale w uczciwej walce, a to jest ich głównym, przy okazji, jest bardzo potężna broń.

Gdy już zdecydujesz się ścigać swojego bohatera, należy wybrać głos i dać mu imię. Następnie należy wybrać lokalizację na kontynencie Maan, która rozpocznie się rozwijać swoją postać i jego imperium. Następnie w gry online Lords nie masz nic do ingerencji. Chodź! Zacząć budować swój zamek, trenować umiejętności żołnierzy, lub szukać oazy i zaatakować je. Oasis - jest źródłem zasobów. Powinny być chronione przez cały czas, bo jak myśliwi zaginionych. Więcej oaza - duża przewagę nad innymi graczami. Możesz je zdobyć atakując innych zamków. Ale konieczne jest rozważenie, czy walczyć sam? Po tym wszystkim, przeciwników równi, tak, że jest ryzykowne. Ale tutaj, jeśli dołączyć do sojuszu sam niektóre z tych rzeczy może być bardzo nawet.

Ale Lords gry online online jest nie tylko charakter strategiczny. Tutaj będzie rozwijać siłę swojego charakteru, jak również inne parametry. Można to osiągnąć poprzez edukację i szkolenia swoich żołnierzy. Silne i zdyscyplinowanych wojowników - silny i szanowany sojuszu - potężne imperium. Oprócz wkuwania swoje wojska, aby okulary najcenniejsze stało się swojego bohatera, aby zbudować i rozwinąć budynek do prowadzenia różnego rodzaju uroczystości. Pieniężnego jest ważne, ponieważ okulary. Muszą zarabiać, wykonując różne zadania i udział w wydarzeniach. Tych tutaj mnóstwo.

Zagraj w grę Lords Internecie online zabawa w kategoriach gry i przyjemne pod względem grafiki. Realistyczne krajobrazy i dobrze narysowane krajobrazy organicznie uzupełniają ten ekscytujący świat fantasy. Wszystko to w syntezie ujarzmić wszelkie stratega i rolevika. A jeśli jesteś fanem słynnego zabawka "Heroes 3", to sam lekarz przepisał Ci grać w gry online Lords Internecie. Dopingować swoje zdrowie!