Zakładki

Przegrana Magia

Alternatywne nazwy: Przegrana Magia Internecie

LostMagic Internecie wysyła nas w podróż po świecie zagubionych czarodziejów, w której każdy z graczy walczących o pozostałościach wszystkich nadprzyrodzonych. LostMagic gra online posiada unikalną fabułę i spektakularne oka przyjemne grafiki.

Ale zanim przejdziemy do gry, zobaczymy, co trzeba, aby go odtworzyć. Minimalne wymagania, które zepchnięte deweloperów odpowiada praktycznie każdy komputer, laptop lub tablet.

Główne wymagania:
- Podłączanie do
Internet - Rozdzielczość ekranu 1024x768 pikseli
- Przeglądarka z ustanovlenymFlashPlayer.

Rejestracja LostMagic nie powodować problemy. Aby rozpocząć grę wymyślić nazwę - nick i zacząć grać. Rejestracja pozwoli Ci dokonać pośpiech LostMagic dołączyć setki innych graczy w tym wyścigu o nieokiełznanej utraconych kawałków magii. Wpisz swój adres e-mail będzie oferowane po możesz zapoznać się z gry i zobaczyć, czy to Ci odpowiada.

Fabuła rozwija się w błyskawicznym tempie, a teraz siedzisz na ławce, a za chwilę będzie oferowane do walki straszny potwór. Następnie gra LostMagic online zachęca do przygody w tym pełnym cudownego igrovommire. Teraz możesz stoitosmotretsya i zrozumieć, gdzie jesteś. Ci poyavlyayutsya pracę w sootvetsvtuyuschem menu, masz plecak, kudabudut dostać swoje trofea i inne przedmioty, które pożądane. Przy okazji, po kursie młodego żołnierza LostMagic gra online monituje poprawić swoje umiejętności i wprowadź svoidannye do rejestracji - adres pocztowy lub konto w jednym z portali społecznościowych (Facebook i inne). Rejestracja LostMagic nie zmusza cię do niczego, ale w każdej chwili można zresetować hasło.

Ogółem w grze 3 umiejętności kotoryeharakterny dla pewnego rodzaju znaków:
- Moc
- Agility
- Wytrzymałość

W tej grze możesz wybrać kilka opcji rozwoju - The Way of the Tiger i Drogę Fox Way Elephant. Każdy scenariusz ma swoje mocne słabości. Way of the Tiger daje możliwość korzystania z potężnych ataków, broni dwuręcznej. Kluczowym elementem w rozwoju tego typu wojowników jest siła. Ścieżka Fox nadaje się do dziwnych i zwinnych wojowników. Lisy są w stanie ograć przeciwnika i zadać zgniatanie ciosy do odpowiedzi obronnej. Główne cechy - zwinność. Jeśli lubisz grać w silnej i stabilnej jednostki, stosując taktykę z "ochrony", Ścieżka Słoń dla Ciebie. Główne cechy - wytrzymałość.

LostMagic gra online, która pozwala otworzyć się przy użyciu jednego z taktyki.
Zagraj onlaynigruLostMagicochen prosty - главноеразобратьсякаксражаться i razvivatsvoinavyki. Jeden z trybów gry - Battle Mode - jedna z najczęstszych sytuacji gry. Tutaj będziesz musiał udowodnić swoje umiejętności, aby wygrać strategicznych.

Istnieje kilka typów szoków: zwykle szkody wyrządzić wroga w stosunku do swoich umiejętności, jakość broni i mundurów, krytyczne uderzenia powodować podwójnego lub wielokrotnego uszkodzenia i można pokonać wroga za pomocą uderzeń, które powodują rany krwawiące.

LostMagic zabaw pozwala na korzystanie z przejścia do miejsc może również przejrzeć elementów terenu. W początkowym etapie gry będziesz zawsze pomaga asystent "Dani", który będzie cię uczyć. LostMagic igravypolnena online w duchu średniowiecza, z wkładkami z nietypowych elementów. Na przykład worek z rzeczy, przedmiotów do rysowania. Odtwórz LostMagic zawsze jest to możliwe, nawet jeśli netmnogo czasu, bo czasami do pracy produkcyjnej wymaga takiego właśnie "gra" przerwy.

Zagraj LostMagic urzekający od pierwszych sekund i się już wystarczająco trudne, jedna po drugiej pojawiają się następujące zadania musimy teraz pokonać rowerzysta o publikacji od miecza, aby pokonać szkielety wokół pochówku, po będziemy musieli walczyć z prawdziwymi graczami. Gra ma czat, więc nie można po prostu spędzić czas, zrelaksować się i dobrze się bawić, grając w gry online LostMagic, ale także do komunikowania się z ciekawymi ludźmi.

Mamy nadzieję, grać w gry online LostMagic, prawda dość często i cieszyć się grę.