Zakładki

Lost Paradise

Alternatywne nazwy: Lost Paradise

Lost Paradise on-line - darmowe gry multiplayer fantastyczne z pierwotnych walk wymagających taktyki aplikacji. Znajdą się w rozległych lokalizacjach i nieograniczone PVP będzie bronić swojego prawa do istnienia. Walka odbywa się między Ziemian i obcych niespodziewanie. Będziesz mieć tysiące potencjalnych przeciwników! Podczas połączenia można rzucić tylko prawdziwy gracz. Moby w świecie gry po prostu nie ma. Wydarzenia rozwijają się w trójwymiarowej przestrzeni, która tworzy poczucie rzeczywistości. Spotkać wroga może być w dowolnym miejscu na ziemi, pod ziemią, w wodzie, w miastach, lasach czy pustynie. Gry PR nauczyć się podejmować ważne decyzje, aby poczuć i koordynować walkę, do współpracy z innymi graczami i rozpaczliwie rzuca najgorętszych bitwy. Ale nie wszyscy w historii gry jest ograniczona tylko do wojny. Możesz również być w stanie odpoczynku między bitew, a nawet zrobić całkiem pokojowych spraw. Ponadto, począwszy od Lost Paradise można grać do przyjaciół lub nawet gwałtownie żeni. Nie przegap okazji do spędzenia wolnego czasu z przyjemnością!

Przed zanurzyć się w wir niezapomnianych przygód, musisz założyć konto. Na możliwość pobrania klienta gry zostaną poinformowani do końca twórców projektu. Lost bierze Paradise Rejestracja się w następujący sposób:

- Wykonania Umowy. Administracja koncentruje się na użytkowników jest to, że jeśli nie zgadzasz się z zasadami, to lepiej, aby nie utworzyć konto;

- Wypełnij formularz rejestracyjny: nazwę gracza, adres e-mail (z potwierdzeniem), hasło (z potwierdzeniem)

- Wybierz żądany język i określić właściwą strefę czasową,

- Rejestracja kod potwierdzenia ujęto - dwa słowa, które widzisz na obrazku.

Zagraj w gry online utraconego raju, co można w tym przypadku, że komputer spełnia następujące minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny Windows XP/Vista/7;

- Procesor Intel Pentium G620 lub AMD Athlon II X2 250,

- Video NVIDIA GeForce GTS 450 lub ATI Radeon HD 5750;

- 2 GB pamięci RAM i 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Tak, jesteś po prostu zaczynasz grać Lost Paradise , a pierwszą rzeczą, aby pamiętać - należy dążyć do wyjątkowości charakteru. Jego bohater, dzięki ogromne możliwości, które są dostępne dla każdego użytkownika, można zrobić wyjątkowy. W twojej mocy, aby zmienić wszystko, od wyglądu i charakteru ustawia domu do jego charakteru i wyników walki. Nieustannie pompowany, oczywiście, jeśli chcesz odnieść sukces w tym fantastycznym świecie. Z czasem będzie dostępna nie tylko potężna broń, ale o wiele więcej. Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o broń dostaniesz całkiem przyzwoity wybór. Grać Lost Paradise Będziesz, stosując zarówno wspólne dla obu ras, takich jak broń, strzelby, granaty, miny, noże, Taizer i dla każdej z ras. Dostępne dla Ziemian "bezrożna", "dym", "Asp", "Skif", "Blackbird", a dla Wanderers - "Julie", "Balam", "Kabbah," " Chakka "" Pulaha ". Stosunkowo pancerz również wybrać z tego co będzie. Wygładzić ciało bohatera i po prostu trzeba nie bez wiarygodnego stroju. Ziemianie korzystać lekkie zbroje "Orlan" zbroja "Dzhaganat" PES i "Kraken". Wanderers wolą nosić lub zbroja "Nunkul" lub ciężkim zbroję "Bach-Pac" lub PES "Shukpi."

Jak już zapewne zrealizowane, nawet na początku gracz musi podjąć ważną decyzję dla nikogo dołączyć. Jak już wspomniano, istnieją dwie rasy. Będzie na boku Terranem lub przylegają do Wędrowcami, z tym, w zasadzie, i zależy od przeznaczenia. Ważnym punktem jest wybór jednostek. Możesz stać się mistrzem walki wręcz i dowiedz się niezrównaną snipe i zarządzać zdumiewające pojazdy bojowe.

Gra Lost Paradise wiąże się z wydobywaniem zasobów. Nawiasem mówiąc, każdy ma szansę na kopalni w jego posiadaniu i dobry zysk. Ale właściciel kopalni powinien zawsze mieć się na baczności. Istnieje zestaw chcąc ją. Nie poddawaj się znienawidzonych wrogów! Mniej swoje uszkodzenia sprzętu w czasie walki, tym więcej surowców można dostać.

Już na etapie testów, gra jest w stanie pochwalić się wiele. A ponieważ projekt jest w fazie rozwoju, w najbliższej przyszłości twórcy obiecują wiele nowych i ciekawych elementów. Dołącz do nas i głosować na siebie wszystkie zalety gry zabawy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more