Zakładki

Sektor Stracone

Alternatywne nazwy: Sektor Stracone

Gra pamiętasz Sector - Gry MMORPG z turowych bitew, wydarzeń, które rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Jest to świat, w którym przetrwanie ostry potrzebuje mądrej strategii i taktyki. Ci są transportowane z powrotem w 2035 roku, a pierwsze wrażenie jest to, że są one w postapokalipsticheskoe czasie. To jest prawie prawda, choć nie było globalne katastrofy. Winić czterech lat wojny, i spędził większość miast. Podczas starć zginęło strasznych 99% ludności miejskiej. Wszystko zaczęło się od farmakologicznego przełomu. Wynaleziono leku "Rebis" ze względu na ich właściwości się więc pożądane, aby wszystkie osoby, które nie mogłyby proszeni dzielić. Dawca drugą młodość, natychmiast regeneruje komórki, pomaga stępić odrzucenie implantów, łagodzi ból leki spowodował konflikt między władzami i zwykłych ludzi. Ludzie nie pogodzić się z faktem, że rząd podzielił je zgodnie z "poziomem odpowiedzialności społecznej." Obrażony postanowił dochodzić swoich praw. Wprowadzony na rynek w 2031, w końcu ucichły wojny, ale federalni i koalicja nadal konfliktu, starając się pozyskać jak najwięcej państw autonomicznych i miast. Te niezależne miasta i dotyczy Broxton - miejsce, w którym akcja toczy się gra.

Aby grać w gry online przegrane sektor będzie musiał ściągnąć i zainstalować go na komputerze. Przegrana Rejestracja Sektor umożliwi dostęp do gry, i można wrócić do zainicjowany w dowolnym momencie. Utworzenie konta jest następujący: Wprowadzony adres e-mail, hasło, potwierdzone hasło, przepisany kod z obrazka, akceptację Regulaminu. Dołącz do gry Zagubiona sektorowego i uruchomienie będzie udany i będzie otworzyć fantastyczny świat pełen przygód, czy komputer spełnia wymagania systemowe listę następujące minimalne:

- System operacyjny Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- 1 procesor. 8 GHz (lub szybszy)

- Klasa Karta NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 256 MB;

- Wolne miejsce na dysku twardym 500 MB;

- 1 GB pamięci RAM

- Online co najmniej 256 kbps.

Jak wiesz, kończąc wojnę domową nie przyniosły pożądanego spokoju w Broxton. Tak zaczyna grać pamiętasz Sector, nie można uniknąć wrogości. Grupowanie władz lokalnych nadal walczyć z organizacjami przestępczymi i anarchistycznych. Obie strony mają swoje własne frakcję. Prawo i porządek przedstawiciele następujących związków: jednostki wojskowe E81, Athanor-Labs, policja, Vanguard. Anarchia skonfrontować je, Koparki, Smugglers, Więźniowie, Resistance, Kolekcjonerzy, Geeks, Sojusz i Chaos. Którzy chcą się przyłączyć i zacząć aktywnie bronić swojego punktu widzenia. Nie są przegrane Sector strony forum i neutralne. Na przykład, Liga zapewnia handel handlowców i linki pocztowych między miastami. Bądź ostrożny, ponieważ gra jest pełna Zagubiona Sektora nieprzewidzianych niespodzianek. Czasami, handlowcy i przedstawiciele walczących frakcji mogą być szyfrowane tajnych emisariuszy starego rządu i oporu.

Tak, masz wtargnęli w tej niekończącej się bałagan, co zaskakuje grasz pamiętasz sektora? Po pierwsze, szeroka gama broni. Wybór jest podana krajowy, zagraniczny, a jednocześnie sprzętu wojskowego. Plus i accoutrements nie różnią się niedoboru. Po drugie, ogromna szansa na zwiedzanie miasta. Przeglądaj tym pół-opuszczone metropolii, aby czuć się swobodnie. Po trzecie, realistyczne walki, podczas której można poruszać się swobodnie, przy użyciu dachu, podłogi, schody. Ponadto, możliwe jest użycie na osłony. Czwarty, niezwykle precyzyjne kule symulacji lotu i kolizji z otoczeniem. Po piąte, możliwość udziału w wielkich bitwach klanowych i zdobyć miasto. Tryb co-op pozwala lepiej radzić sobie z PvE i PvP zadań. Ponadto przeciwników w walkach może być żywych graczy. I jest to o wiele bardziej interesujące niż konkurować ze sztuczną inteligencją.

Przegrana Sektor zacznij grać już teraz, aby samodzielnie ocenić jego zasadność. Uwierz mi, nie będzie trochę rozczarowany, bo firma straciła Technologie Sektor dołożyła wszelkich starań do tego. Ciesz się i niech zawsze szczęście!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more