Zakładki

Howrse

Alternatywne nazwy: Howrse, konie

Gry Howrse online w tym gatunku jest dość oryginalny. Jego oryginalność polega na tym, że była wisienką a kilka gatunków. Po pierwsze - strategia gospodarcza. W Howrse za darmo musisz zarządzać własną fabrykę konny, kupić, sprzedać konie, aby nawiązać kontakty z innymi graczami w handlu i koni hodowlanych. Z drugiej strony - ta gra to klasyczny symulator zhyvotnyh życie. Oni po prostu chcą jeść, chodzić i wymaga wiele uwagi. Masz czas, aby je nakarmić, szkolić i pisać konkurencji. Nie będzie również kontynuacja gry, gry Howrse 2. Ale warto spróbować uruchomić pierwszą wersję. Zagraj w gry online Howrse można zawsze i wszędzie. Aby to zrobić, trzeba tylko zarejestrować komputer Howrse z połączenia internetowego i przeglądarki zainstalowanej.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Prędkość procesora - 2GHz
 • RAM-1GB
 • Karta graficzna - 128 MB

Aby grać w gry Howrse za darmo, wystarczy się zarejestrować. Zarejestrować się na Howrse całkowicie bezpłatny i nie zajmuje wiele czasu.

  1. Najpierw musisz wybrać, który spodoba Ci się koń: koń lub kucyk regularne
  2. Wybierz rasę i kolor
  3. Logowanie
  4. Czytaj i zaakceptować umowę użytkownika

Wszystkie darmowe gry Howrse wita!

Na początku gry, w której są spełnione przez wesołych martyshonok - Hwostik. Nie zapominajmy, że jesteśmy w świecie gry Howrse początkujących, więc kilka przydatnych wskazówek nie przeszkodzi nam. Ogon pomoże uchwycić najbardziej podstawowe zasady gry. Ponadto, to daje wiele przydatnych umiejętności i prezenty.

Pierwszy koń, którym można zaufać, będzie nieśmiertelny. To jest bardzo dobre, pod warunkiem, że nie są przyzwyczajeni do odpowiedzialności, a może zapomnij go karmić. Wszystkie te punkty zostały pomyślał przez deweloperów w celu gra najbardziej przyjemny i łatwy. Jak gdyby nie chciał, nie będzie jeszcze w stanie stale dbać o swojego zwierzaka. Aby to zrobić, możesz zdecydować się na wiernego towarzysza, który pozwoli firmie psa podczas twojej nieobecności.

Kiedy zacząłeś grać za darmo Howrse, wybrał konia, pod warunkiem jej wiernego towarzysza, otrzymasz w prezencie do innego konia tej samej rasy, tylko płci przeciwnej. Teraz trzeba zacząć z tym, co już opanował, i odlotowe opuszczę cię i pomogą początkujących nauczyć się podstaw. Teraz możesz stać się bardziej zaznajomieni z gry, zrozumieć podstawowe funkcje. Czy od razu nie oczekują doskonałych wyników. Zapamiętaj wszystko gdzieś zacząć. Jeśli ciężko pracować i inwestować w swoje zwierzęta czasu i wysiłku, można mieć pewność, że wynik nie potrwa długo. Po dotarciu dobre wyniki, zaczyna się zabawa!

Kiedy twoje ręce będą wystarczające środki, gra pozwala wywnioskować Howrse Pegasi, stwórz własne stado, rasy koni pełnej krwi i sprzedawać je. Zagrasz Howrse Internecie, co oznacza, że ​​będzie można wejść w partnerstwo z innymi graczami. Po 20 dniach gry, odkryjesz wyjątkową okazję. Możesz otworzyć Ośrodek jeździecki. Po tym, że nie będzie trzeba wynająć stoisko na swoich ulubieńców, dostają swój własny dom. Możesz wziąć w jego stoisko kompleksu do innych graczy, i ta metoda, aby zarobić. Wszechstronność gry sprawia, że ​​powszechne i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Zacznij grać Howrse, stać się prawdziwym mistrzem w ośrodku jeździeckim, rosnąć prawdziwy mistrz, i wyciągnąć je na szczycie sławy! W Howrse gry będzie interesująca zarówno dla dorosłych i dzieci!