Zakładki

Magic World 2

Alternatywne nazwy: Magic World 2

I gras Magic World 2 - ekscytująca gra multiplayer z firmy Shanda Games. Gracze oczekują niebezpieczny i ekscytujący świat bitwy, gdzie każdy może wyrazić siebie z najlepszej strony i pokazać swoją wartość w walce.

Przed rozpoczęciem gry, sprawdź, czy ustawienia komputera i wymagania sprzętowe gry. Mw2 gra online , który ma następujące minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny: Win Dows XP/Vista/7;

- Procesor: Intel Core 2 Duo;

- 1 GB pamięci RAM

- Graficzna: NVIDIA GeForce 7600 128 MB

- 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

- Łączenie się z Internetem.

Jest konieczna następna procedura Rejestracja MW2 on-line . Procedura ta odbywa się bezpośrednio na stronie gry i zajmuje tylko kilka minut. Wybierając sprawdzić MW2 , wpisz:

- E-mail,

- Hasło,

- Tak jak potrzeba Przeczytałem i zgadzam się z warunkami niniejszej umowy.

Następnie należy pobrać klienta gry. Można je znaleźć bezpośrednio na stronie, a następnie wybierając "Pobierz", aby rozpocząć pobieranie. Po pobraniu pliku, po prostu uruchom go i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na. W tym rejestracji w grze MW2 końcach i jesteś gotowy do gry.

W MW2 grać jest możliwe dla następujących klas: Warrior, Druid Mag Archer i Fighter . Każda klasa ma swoje zalety i wady w porównaniu do innych, więc MW2 grać niezbędne do znaku, który najlepiej pasuje do osobistych gracza taktyki wojennej.

Wojownik - postać, która jest dobra zarówno w ataku i obronie. W związku z tym, mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju walki. Z potężną zbroję i hełm, on jest bardzo dobrze zabezpieczony, a wrogowie nie jest łatwo go pokonać. Broń wojownik są miecz i buława, a jego umiejętności w sztukach walki i zdolność do władać bronią czynią go groźnym przeciwnikiem.

Archer - to rasa elfów, ma niezwykłą trwałość i elastyczność. W związku z tym posiadają oni umiejętności, które nie są dostępne dla zwykłych ludzi. Główną bronią jest łuk, strzały, z których może on trafić przeciwnika z odległości. To predlezhit strzałek Większość książek na temat historii tego kontynentu, ponieważ są one dobre minstrele.

Mage - to postać, która może zawojować elementy i umysły innych znaków. Jego rozwój duchowy, aby być na szczycie możliwe, tak, że w walce, on jest bardzo silny. Jako mag broń używa magicznego kija i magiczną kulę. Jedyną wadą jest to mag wręcz, gdzie to jest gorsze od innych klas.

Druid - przedstawiciel starożytnej rasy, która przez długi czas mieszkał w lesie, i mieszkał tam do dziś, gdyby nie przeszkadzał demony. I grata online gry MW2 dla druidów - to znaczy być pod opieką sił natury, który pomaga druidzi zniszczyć swoich wrogów, a przed nimi bronić. Ich bronią w walce - ten dysk bitwa i bat.

Jednostka - specjalna klasa w grze, których zaletą jest wręcz, w której nie ma sobie równych na świecie. To był kiedyś spokojny wyścig, który nie był zainteresowany w wojnie, ale niebezpieczny świat zmusił ich do nauki sztuki walki. Po latach treningu, gdy osiągną szczyt doskonałości w walce wręcz, a teraz każdy, kto przychodzi do nich w niedalekiej odległości dość przyjemny. W bitwie, używają tępych i Rękawice.

I gras MW2 jest doskonałym przedstawicielem multiplayer, jakość grafiki, które są na najwyższym poziomie. Wygodny i łatwy w grze jest również interfejs. Tak więc, , aby grać w gry online MW2 jest nie tylko ciekawa, ale również wygodne.