Zakładki

MechRage

Alternatywne nazwy: Mechrage

Realia planecie po wybuchu jądrowego, dominacja sztucznej inteligencji, brutalne kolonizatorzy konfrontacji w walce o każdy metr kwadratowy i walki gigantycznych robotów - MechRage Internecie świat został stworzony dla tych, którzy mają pasję do science fiction i cyberpunk stylu. Online gry przeglądarkowej MechRage - jest MMO strategia w pierwszej osobie, w której stoisz potężnego Mech robota i stworzyć własną kolonię, aby chronić ją i zdobyć nowe terytorium.

Aby grać w gry MechRage pasuje niemal do każdego komputera z systemem operacyjnym Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, Procesor Intel Pentium III 800 MHz lub szybszy, 256 MB pamięci RAM i karta graficzna co najmniej 64 Mb. Aby grać z wyjątkiem połączenia z Internetem potrzebujesz wtyczki zainstalowanej wersji przeglądarki Adobe Flash Player nie jest poniżej 10. 0. Możesz użyć przeglądarki Internet Explorer, aby wybrać co najmniej w wersji 8. 0, Firefox nie jest poniżej 6. 0 wersja Google Chrome lub Opera.

Dołącz do MechRage gry dostępne na kilka sposobów:

 • Autoryzacja za pomocą konta Looki
 • Użyj swojego konta na Facebooku do rejestracji
 • Dla zarejestrowanych użytkowników Google

Jeśli żadna z metod nie pasuje, a następnie przejść przez standardową procedurą (rejestracja MechRage) na ofsayte gry.

MechRage rejestracja online na tym etapie jest zakończona.

MechRage gra online nie posiada procedurę wyboru postaci, ale po prostu przydziela Ci futro, które staną się przedłużeniem w tym cyberpunk rzeczywistości.

Ponadto MechRage gra online, w której nie ma podziału na frakcje, jako takie, a raczej system rang konwencjonalnych.

Istnieje tylko specjalizacja - w zależności od częstości występowania określonych działań taktycznych robota, może to być

 • Warrior
 • Destroyer
 • Spy
 • Shooter
 • Straż
 • Czołg
 • Explosive
 • Transporter

Jeśli mówimy o osobistych osiągnięciach robota bohatera, byłoby miło, aby wzrosnąć do rangi dowódcy wojskowego - gra ranking najbardziej godne uwagi. Z tego stanu twój bohater będzie więcej możliwości w grze. Możesz wziąć udział w walkach pokazowych, które zarabiają więcej i gromadzić punkty i doświadczenie.

Arsenal futro watażka jest bardzo dobre: ​​

 • Flamethrowers
 • Broni laserowej z tarczą
 • Rocket

No, oczywiście, grać MechRage byłoby trudne bez jej armii robotów. Umieszczenie go bezpiecznie wejść do walk na dużą skalę i zdobyć nowe terytoria, aby poszerzyć swoją kolonię. Możesz też dołączyć do jednego z sojuszy i kolonialnej wojny z silniejszym przeciwnikiem. Innym ważnym czynnikiem dla futra i reputacji wojskowej - na przykład, jeśli spojrzeć na łatwą zdobycz i zaatakować słabe przeciwnika, traci szacunek dla sojuszników. W skrócie, jeśli grasz w MechRage czynnej, godnego i według zasad, można zrobić przyzwoitą karierę wojskową.

Ale ci, którym to nie jest szczególnie ważne, może grać w gry online MechRage w innym kierunku iw pełni wyrazić się w rozwiązywaniu zadań strategicznych. Szczególnie na grze - zbudować bazę i rozwoju infrastruktury - priorytetem dla swojego bohatera. Budować własną bazę danych, należy uruchomić sklep zespołu, który stworzy robotów pracujących. Kiedy ich wystarczająca liczba, a następnie przystąpić do budowy innych obiektów. Eksploatowane zasoby budowlanych, takich jak złoto, krzemu i tytanu, roboty. Możesz również wyposażyć wał górnictwa i wydobycie zasobów stamtąd.

Jeden gracz może wybudować do pięciu baz danych. Każda z nich powinna być jego przeznaczenie - baza do działań ofensywnych, defensywnych, lub uniwersalnych (to zależy od rodzaju budynku zostanie wybudowany na jego terytorium). Niezbędnych zasobów, można zbudować bazę danych wszystkich rodzajów, które w znaczący sposób wzmocnić swoją pozycję w grze.

Z wszystkich wyżej, możemy stwierdzić, że grać w gry online MechRage będzie równie ekscytujące, jak fanów strategii, i tych, którzy są zainteresowani zręcznościowa wojny kosmicznego charakteru. Cóż, spokojnie i wyważone gra!