Zakładki

Mieszka. Ziemia

Alternatywne nazwy: Mieszka. Ziemia

Mieszka. Teren gra online - gra MMORPG postapokapsticheskaya klientów fantastyczne motywy. To unikalne połączenie niesamowitych wydarzeń z odrobiną fantazji i zdumiewających technologii przyszłości. Mieszka. Ewidencja gruntów zabierze Cię w przyszłości, gdy własne oczy mogą obserwować, co dzieje się w świecie, który jest tak zmieniony wojnę nuklearną. Katastrofa zawiózł ludzi do ogromu przestrzeni i doprowadziła do mutacji istot, którzy pozostali na Ziemi. Owady i zwierzęta przekształcony niebezpiecznych potworów i mutantów przydomek moli powodu życia pod ziemią, a nie brutalnie. Ludzie powracający po latach na Ziemi, będą musieli walczyć z całym tym złem. Konieczne, aby zniszczyć atak krwiożerczych stworzeń norovyaschih w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Ludzkość wziął na budowę baz danych i ustanowienia środków ochronnych w celu uzyskania części do schronienia przed zagrożeniami wszelkiego rodzaju. A jeśli chodzi o konieczność opuszczenia schronienia i wyjść na otwarte, musimy użyć ogromnych futra. Rzeczywiście, w atmosferze ziemskiej, nawet powietrze jest zatrute! Tak, że ci, którzy będą grać w mieszkach. Ziemia będzie musiała nauczyć się zmienić i dostosować do różnych warunków.

Tak, że można pobrać grę bez problemów mieszka. Ziemia, upewnij się, że komputer spełnia następujące listę wymaganych parametrów:

- System operacyjny Windows XP / Vista / 7;

- Procesor 1000 MHz

- 64 MB karta graficzna z obsługą OpenGL 1. 2;

- 256 MB pamięci RAM.

Data BELLOWS w grze. Ziemia przechodzi na klienta. Musisz wpisać swój login i hasło, i wymyślić pseudonim. Także potwierdzenie zgodności z regułami gry. To wszystko, teraz nie ma przeszkód na drodze do ekscytującej przygody!

BELLOWS gry. Wylądują na stronie jednego z istniejących państw. Są tylko trzy

1. Opara był kiedyś używany w odniesieniu do żołnierzy w najcieplejszym miejscu działań wojennych. Oprócz więźniów z innych krajów również wysłanych tutaj. Można tylko sobie wyobrazić takiego kontyngentu! Ale od pewnego czasu stał się niepodległym państwem, a obecnie prowadzi swoją politykę.

2. Krada bardzo wolnostojący naród. Składa się z niezależnych pilotów, którzy w zasadzie innego życia nie reprezentują.

3. Wymaga - kraju, gdzie króluje zamówień, i mieszkańcy z niepokojem łuk przed prawem. Piloci i uczonych tego narodu sprawiedliwość i miłość są w stanie poświęcić, jeśli tylko ona króluje na wieki.

Każdy naród ma swoje własne miasto, w którym znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia. Oto lista obiektów, które mogą być wykonywane mieszkańców: sklep futro, wyposażenie sklepów, hurtowni, stacji badawczej, modyfikacje roślin mieszek, stacje naprawcze, wyposażenie fabryczne, umiejętności fabryczne. Każde miejsce jest dla niektórych funkcji gry.

Gracze mają status, który jest ustalany przez działania, które są prowadzone w stosunku do innych znaków. Możesz mieć status neutralnej, najemnikiem lub buntować. Ale kimkolwiek jesteś i która strona nie będzie walczyć, trzeba dbać o własny rozwój. Trzeba pompować główne cechy - zdolność (zdolność do posiadania broni, stosować środki ochrony, a więc ), Jak również dodatkowe informacje, zwane umiejętności. Umiejętności są podzielone na kategorie, takie jak Sniper, produkcji, handlu specjalistycznym.

Aby mieszka. Teren był wygodny do gry, trzeba zadbać o dobrze uzbrojonych i inne przydatne urządzenia. Arsenał broni w grze jest imponująca. Tutaj są karabiny i armaty, i fazery i granotomety i lasery i broń energetyczna i innych śmiercionośnych rzeczy. Dodatkowo należy zakupić amunicji, pocisków, które obejmują naboje, plazma, opłaty rakietowe części Phaser. Co do reszty sprzętu dostępnego w game dysk, reaktory (sprzęt moc), frytki (dodatkowe jednostki, pozwalające podnieść niektóre z cech charakteru), zestawy naprawcze, Szokery, teleportatory stacjonarne moduły wydobycia (moduły używane) oraz dodatkowe moduły dla górników i transportów. Cóż, oczywiście, głównym elementem rozgrywki - roboty, nazywany futra. Są zawodnicy, rekonesans, transport, pozyskiwaniu. Jak można zaobserwować na podstawie samych nazw, roboty wykonywać różne funkcje.

BELLOWS gry. Teren przygotowano wiele ciekawych questów. Zadania są typu uczenia się, i takie, które wymagają zabijanie potworów i zbieranie łupów. Potwory sobie ogromne ilości tutaj. Chrząszcze to i ślimaki, a robaki i pająki i niedźwiedzie i giezy i inne świństwa. Przez tego samego łupu, na przykład, odnosi Venom Sac Spider, Scorpion cęgi, wąsy Mantis, segmentu Worm, Crystal Green, pojemnik Magma i inne. Wszystko, co można uzyskać podczas wykonywania zadań, które mogą być przechowywane w ładowni. Warto wspomnieć, że ze strachu, że trzymać go promuje elementy bezpieczeństwa.

Gra ma wszystko dla skutecznej promocji do góry, najważniejsze - nie leniwe wysiłki. Dołącz do wirtualnego świata i pokazać wszystkim swoje talenty! Możesz zawsze uśmiechnięty szczęścia!