Zakładki

Melting World Online

Alternatywne nazwy: MWO

Mnóstwo walcząc z potworami i obcymi, aby chronić ludzkość przed zagładą i powrócić do jej supremacji na świecie, który został stracony po globalnej katastrofie - są to cele i cele kolejnych strategii kosmicznej "światów topienia" lub Melting World Online.

Aby grać w Melting World Online potrzebny jest komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows Vista lub Windows 7 Procesor Pentium 3 700MHz lub szybszy, co najmniej 512 MB pamięci RAM. Połączenie z Internetem musi być większa niż 512 Kb na sekundę. Na ekranie ustawień, ustawić rozdzielczość przynajmniej 1024x768 i 16 bitowym kolorze. Bezpośrednio do gry, trzeba przeglądarki: Internet Explorer w wersji co najmniej 8. 0, Firefox nie jest poniżej 6. 0 wersja Google Chrome lub Opera z wtyczką Adobe Flash Player w wersji nie jest poniżej 10.

Dołącz do gry Melting świecie online prowadzi przez standardową procedurą. Na oficjalnej stronie gry, naciśnij 'luz', wtedy będzie w rejestracji danych, wypełnianie formularzy Melting świecie online. Wprowadź swoją nazwę użytkownika, adresu e-mail i hasło. Następnie zaakceptować umowę licencyjną i wykonać prymitywne arytmetyki, po -. ", Aby rozpocząć odtwarzanie" Pozostaje tylko sprawdzić, czy pomyślnie aktywowany w Melting świecie online rejestracji online i walczyć!

Jeśli jesteś typem graczy, którzy nie lubią komplikować ich starannej selekcji początku cech gra bohatera i innych rzeczy, to na pewno będziesz tu. Gra online Melting World Online przed absolutnie proste - można przypisać pilota i samochód-robot, który będzie zarządzać. Możesz wyjątkiem zapoznania się z ich parametrami. W przyszłości mogą zostać ulepszone, i uzupełniać wszystko, dobrze, na tym etapie gry Melting World Online będzie, jak to mówią, że podane. W miarę postępów przez poziomy, można gromadzić punkty i zdobywać więcej roboty (aż dojdziesz do ośmiu) i zatrudnić pilotów. A jeśli gra Melting World Online w trybie online nie będzie można wędrować w wyborze postaci, wybór broni można zrekompensować to w pełni. Artyleryjskie, karabiny maszynowe, wyrzutnie przeciwlotniczych rakiet, granatniki, światła i lasery, itp. osoczu itd. W każdej broni jego spektrum działania i zastosowania, tak że dobre odbicie, a gdy jest to przydatna.

Melting gra online World Online, gdzie pilot do systemu poziomów tej umiejętności poziomach rozwoju. Ich wzrost i rozwijać swoje umiejętności, jeśli są one dystrybuowane do całego zespołu, bez względu na to, ile to nie roboty i pilotów najemników. Sami bitew prowadzonych w trybie kroku (co jest całkiem naturalne dla RTS). Może czasami jest to wciągająca rozgrywka, a z drugiej strony - nie ma czasu, aby podjąć decyzję w sprawie taktyki, czy pamiętasz co robota niż uzbrojony, bo już kiedy są osiem nieuchronnie zaczynają flądry. A tak przy okazji, od tej strategii, jest jeszcze jedna rzecz, która jest spowodowana grać w gry online Melting świecie online do umysłu, a nie pochopnie - ". Punkty działania" Po prostu, ograniczyć swoje kroki. Punkty te są wydawane dość szybko, a ich zapas amunicji zależy od robota (zbroi, broni, itp. ) Więc zważyć (dosłownie iw przenośni) działania pilotów i robotów - na swoją korzyść.

Gra gry Melting World Online online i rozwijać swoją postać (zespół) oferowane są w trzech obszarach: poprawie taktykę ataku (opracowanie dokładności, zakresu, uszkodzenia), zbiornik (co oznacza, że ​​zwracanie uwagi na umiejętności przetrwania), tylko do pracy na korzyści z jego zespołu (roboty remontowe prowadzi inwentaryzację, jego wydobycia i produkcji, itd. ). Co to wolą lub rozwijać się we wszystkich kierunkach, gdy zdecydujesz.

No, oczywiście, Melting świecie online grać sam jakoś nie bardzo. Walki grupowe i pojedynków potajemnie były znacznie urozmaicić rozgrywkę, jak i pod względem doświadczenia będzie dużo bardziej przydatne niż szefów walki singli. Więc zaproś znajomych (lub dołączyć klany) i pokazać swoje umiejętności strateg Fanta-zewnętrzny świat Melting świecie online! MWO gry - dokładnie to, czego szukasz!