Zakładki

Merc Elite

Alternatywne nazwy: Merc Elite

Merc Elite on-line - darmowe taktyczna gra RPG, która jest dynamiczna akcja, wydarzenia, które rozwinęły się w przyszłości. Ta firma Bigpoint strzelec zaprojektowany w stylu MOBA. Gracze są zaproszeni do podróży z powrotem w tym odległym czasie wojny partyzanckie szalała i konkurować na różnych arenach. Będzie można zastosować najbardziej zaawansowanych taktyk bojowych. Będąc w roli przywódczych zabójców, staniesz się misja do wykonania różne poziomy złożoności. Przed wielu krwawych wydarzeń wyprzedzić bo sukces tylko ci, którzy należą do wroga bez kropli litości. Zniszczyć przeciwników szukają wiarygodnych sojuszników, poprawy ich broni, Suck umiejętności i być w stanie czuć godny honorowego tytułu elitarnego zabójcy. Oczywiście, można i tak profesjonalny, ponieważ przed dawna żołnierz, ale to nie znaczy, że można polegać na doświadczeniach ostatnich lat. Trzeba nadążać za duchem czasu. Na przykład, jeżeli jest możliwe stosowanie broń przyszłości, to pominięcie takiej możliwości? Wyrównać dawne doświadczenia z nowymi odkryciami i poprowadź swoją armię do zwycięstwa!

Merc Elite odporność gra różni się od wymagań systemu. Rozgrywka będzie w stanie przekazać nikomu. Będziesz uczestniczyć w krwawych przygód, będąc właścicielem parametrów na nośniku komputerowym. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wrócić do świata gry - to Merc Elite rejestracji. Tworząc konto oznacza wypełnić formularz z tych pól: nazwa użytkownika, hasło, powtórz hasło, adres e-mail, data urodzenia. Aby zaakceptować regulamin i polityką prywatności po prostu zaznacz i subskrypcji wiadomości - Automatyczny. Po wprowadzeniu niezbędnych informacji łatwo wcisnąć "Graj za darmo już teraz."

Więc rozpocząć Merc Elite grać, a teraz jest czas, aby rozważyć projekt bardziej szczegółowy. Proszę wymienić zalety: wysokiej jakości 3D format graficzny, realistyczne pole widzenia, naciąganych działki, stopniowym umacnianiu pozycji, ciekawej pracy, podniesienie adrenaliny, dobrze przemyślany system walki, różnorodne tryby i zaskakująco duża liczba stosowanych metod. Ponadto, istnieją pewne cechy, które spełniają tego rodzaju graczom. Podczas walki, można ukryć się w schronach, kierowania ogniem, korzystać ze wzgórza, które jest dozwolone być w korzystnej sytuacji, jako wróg nie zobaczy pan z dołu do góry, tak długo, jak nie masz otwartego ognia. Zaleca przechwytywania bardziej ważne punkty. Jeśli to się uda, to nie należy mylić przez co wróg wygląda mocny i niezniszczalny. Punkty kontrolne w Twoich rękach, co oznacza, że ​​dominują! Możesz dać jedną radę. Nie przegap momentu, kiedy można wdrożyć ten przechwytywania - umiejętności i czujności z najlepszych pomocników w tej wojnie!

Wybierz dla siebie automaty klasy i do przodu - kaganiec wojny pochłaniają natychmiast i nie będzie miał czasu na myślenie. Chwycić za broń i zniszczyć wszystko! Mówiąc o broni. Arsenal naprawdę bogaty. Ale dla każdego dostępne klasy niektórych broni. Wyliczyć jakąś śmiertelną rzeczy, które pozwala korzystać z Merc Elite gry online, że masz pomysł, co jest zaangażowany. Automaty i karabiny i broni dystansowych i miecze samurajskie, i więcej. To nie jest żyć bez wysokiej jakości płyt przeznaczonych do ochrony. Wszystko to razem wzięte - broń, umiejętności, sojusznicy wsparcia, osobiste pragnienie, aby odzyskać mistrzostwo - jest kluczem do sukcesu w przyszłości. Gra jest naprawdę wszechstronny i zdobędzie uwagę od pierwszej minuty. Dzięki tak bogatej rozgrywki nie jest nudne! Dołącz teraz - nie pożałujesz!