Zakładki

Mezolitu

Alternatywne nazwy: mezolit, mezzo

Mezolitu w Internecie - jest demo multiplayer role-playing game, zanurzając się w prymitywnym świecie. Możesz patrzeć na świat oczami człowieka, było około 15 000 lat temu.

Zagraj w gry online mezolitu bardzo interesujący, ponieważ twórcy próbowali odtworzyć świat zwierząt, które istniały przez wiele tysięcy lat przed naszą erą. Jeśli chcesz być w buty człowieka pierwotnego, to jest czas, aby zarejestrować konto, ale zanim to zobaczymy, co wymagania systemowe przedstawione przez deweloperów.

Gra online jest przeglądarkową mezolitu, tj. aby go zagrać, nie musisz pobrać i zainstalować na komputerze dodatkowego oprogramowania. Wystarczy tylko połączenie z Internetem i Adobe Flash Player w wersji 9 lub. 0. Najlepsza przeglądarka do gry jest Google Chrome.

Rejestracja w mezolitu gry jest bardzo prosta, a może nie być konieczne, jeśli masz konta w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, poczta. Roux i Koledzy. Jeśli nie, lub chcesz założyć konto, które nie jest związane z sieciami społecznymi, rejestracja mezolitu cieszyć. Przed tobą na kawałku pergaminu, będą pochodziły z dwóch znaków - będzie musiał wybrać płeć małego człowieka i nadać nazwę. Następnie mezolitu rejestracja online poprosi o podanie hasła i Twojej skrzynce e-mail. Potrzebny będzie również zgodzić się na warunki umowy użytkownika i kliknij przycisk odtwarzania.

Mezolitu gra online zaczyna się od tego, że trzeba przejść pierwszy test, bo ludzie z dzieci plemienia tufu 15 lat, a jeżeli będzie to przejść test, stać się dorosłym. Tak, jesteś w "poświęcenie dla myśliwych" - pierwszy z wielu questów (zadań specjalnych gier). Dla pomyślnie ukończenie zadań otrzyma doświadczenie, wiele trofeów i nagród.

Postaci podczas gry mezolitu, będzie miał takie ciekawe dane jak

- Fed

Z wyczerpania w pełni. Przy pełnej sytości dodatek postać otrzymuje doświadczenie coraz więcej zębów i mniej narażone na urazy. Sytości zmniejsza się przy off-line. Postać może karmić jedzenie kupić na Powwow.

- Turystyka

Parametr ten wzrasta, gdy nie grasz. Charakter wypoczęty daje impuls do zdobycia doświadczenia.

Aby grać w gry online mezolitu, postać musi posiadać jedną z wydobywczego zawodów

  • Skinning
  • Zebranie

I jedna z produkujących

  • rzemieślnicze
  • Tworzenie
  • Sorcery

W zależności od złożoności pracy, będą rozwijać się i swoje umiejętności pracy, korzystające zarówno wirtualne pieniądze - zęby.

Aby chronić swoje bogactwo i bliscy będą dostępne trzy rodzaje broni:

  • Łatwe: axe, club, dla ochrony - tarcza
  • Ciężki: Dostępne w 6 poziom postaci, włócznią i pałką
  • Wrzucony: Bolas a jego Rockets - bolas

Ponadto, można mieć różne umiejętności walki, które można kupić albo od trenera lub na polu bitwy, i stopniowo je rozwijać. Z 6 poziomów są dostępne specjalne talenty, które pomogą Ci opanować specjalne techniki walki.

Podczas walki z innym graczem, można skorzystać z wielu sztuczek, aby wygrać

  • War Horn pomoże zaatakować wroga w okolicy, w której walka jest zabronione
  • Znakowanie alkoholowe i wielkie duchy areszcie chronić od nieprzyjaciół

Kiedy grasz w mezolitu, będziesz zadowolony z rozwiniętych stosunków handlowych. Mogą brać udział w aukcji, a także zęby, kupić inny rodzaj waluty - kryształy.

Ponadto można kupić różnego rodzaju ubrania, które mają specjalne właściwości.

Gra daje możliwość przyłączenia się do grupy, na przykład, czy polowanie na mamuta Więcej zabawy przekazując przydziały. Gracze grupy mogą komunikować się ze sobą w specjalnym czacie.

Jeśli chcesz zanurzyć się w pierwotnym świecie, aby czuć się w butach z prymitywnego polowania człowieka na mamuta vosmitonnogo, to jesteś na adres, i oczywiście cieszyć się grą.