Zakładki

MicroVolts

Alternatywne nazwy: MicroVolts

MicroVolts online - Darmowe gry multiplayer, dynamiczny, który jest 3 D strzelanka z osobą trzecią. Korzystanie z różnych trybów, można podziwiać spektakularne bitwy, które występują w miejscach, realistyczne kolorowe gry. Trzeba wielokrotnie prowadzić, przeprowadzić wiele ciekawych miejsc pracy, dbać o ramiona, pompa swoją postać, spróbuj zarobić więcej niż waluta w grze, aby móc wizualnie skonfigurować bohatera na swój własny sposób. Wiele różnych rzeczy, przestronne mapy, różnorodnych trybów i fajne postacie - to wszystko znajdziesz w mikrowolt online, projektu, który został stworzony przez NQ Gry w 2010 r. i pojawił się w Internecie, dzięki chłopakom z RockHippo Productions . Dołącz do społeczności graczy i cieszyć się niezapomnianą przygodę!

Zanim będzie można pobrać mikrowolt, trzeba utworzyć konto. Konto jest zarejestrowane w sposób następujący:

- Wypełniony wymagane pola (Nazwa użytkownika, hasło, potwierdź hasło, Nick E - Wyślij , potwierdzenie Adresy e-mail)

- Wybierz pytanie zabezpieczające, które wpisuje się w następującej odpowiedzi line;

- Wpisz kod z obrazka;

- Zaznacz opcję, potwierdzając chęć otrzymywania newslettera.

Należy pamiętać, że zasady korzystania i Politykę prywatności akceptowane przez Ciebie, sam fakt rejestracji, tak, że nawet potwierdzić nic. Załóż darmowe konto i można cieszyć się rozgrywki w pożądanej konfiguracji, czy własnego komputera. Mimo, że jest to sprawiedliwe, by powiedzieć, że zalecane wymagania systemowe całkowicie niska

- System operacyjny WindowsXPSP2/Vista/Windows 7;

- Procesor Pentium 4 2. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz;

- Grafika GeForce 5600 / Radeon 9600

- 512 MB pamięci RAM;

-2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Gdy wszystkie formalności zostaną rozliczone, a klient jest zainstalowany na komputerze, można zacząć grać mikrowolt. Przede wszystkim wybór znaku. Dostępne klasy:

- Knox twardy zewnątrz, ale rodzaju duszę. Dowcipy dla niego na pierwszym miejscu. I wie, i wie, jak wykorzystać prawa ulicy.

- Naomi - kobieta obraz z wyglądu lalki. Przyjazny, uroczy, uśmiechnięty, w stanie tańczyć pięknie ten uroczy człowiek wie, jak wprowadzić wrogów w błąd.

- C . H . I . P . - Humanoid z wymiennymi częściami ciała. Ten zmechanizowane lalki, które zebrano z części znalezionych na wysypiskach śmieci. Niecierpliwość i chęć różne w odwiecznej walce.

- Pandora - zawias, uwodzicielski lalki za pomocą diabelskich sztuczek. Rywal Naomi i nienawidzący ludzi całe życie robi z wyjątkową złość.

Cóż, którzy są Ci najbardziej sympatyczny?

Jak już wspomniano, gra może pochwalić Mikrovolts szerokie tryby wyboru. Ty, oczywiście, zastanawiając się, co dokładnie tryby dostępne dla użytkowników, którzy kochają wirtualnej rozrywki. W zależności od trybu tych dzieli się czerwonymi i niebieskimi zespołów. Ale czyjej nie będzie, należy dokonać wszelkich starań. Należy zawsze dbać o korzyściach i zapisać mikropunktowo, które są przyznawane za zabijanie wrogów. Rozszerzające jego funkcjonalność Ssij charakter i wypracować coraz bardziej zawrotne wyczyny! Niech każdy poziom stonowane będzie radość, i codziennie nastrój - tylko tęcza! Po MicroVolts gry i stworzony, aby zapomnieć o nudzie na zawsze!