Zakładki

Might and Magic: Heroes. Królestwo

Alternatywne nazwy: Might and Magic, Heroes of Might and Magic

Might and Magic: Heroes. Brytania - przykład realizacji strategii internetowej światowej sławy

Kult krok Dziedzictwa strategia stała na przestrzeni sieciowej gra online za darmo Might and Magic: Heroes. Brytania. Jednak teraz jest - gra strategiczna czasu rzeczywistego. Pierwotnie Might and Magic: Heroes Kingdoms online w do końca 2011 gra została całkowicie zlokalizowane na język rosyjski.

Dołącz do gry w Might and Magic: Heroes. Królestwo nie ma żadnych trudności. Aby to zrobić należy przejść do oficjalnej stronie gry, gdzie trzeba nacisnąć czerwony przycisk z napisem "Play". Wtedy daje się wybór popełnić strony (są 4). Might and Magic: Heroes. Brytania po rejestracji wymaga, aby określić nazwę i emblemat, który będzie oryginalna karta dla innych żołnierzy. Nie zapomnij, że twoje wybrane symbole pojawią się na wszystkich twoich postów. Następny krok: trzeba wymyślić nazwę dla nazwy miasta i wygląd bohatera, gdzie niepowtarzalność - to "plus" dla przyszłych działań hazardowych. Następnie naciśnij na "Utwórz królestwa", a faza Zarejestruj Might and Magic: Heroes. Brytania - zakończone powodzeniem!

Więc, Might and Magic: Heroes. Królestwo gra online, gdzie głównym instrumentem kontroli nad królestwem są bohaterami. Można wypożyczyć je w tawernie. Każda postać będzie miała przebieg, który zależy od frakcji miasta. Maksymalna dla transakcji gracza - 3, każda z nich może być z trzech do pięciu umiejętności. Graj w gry Might and Magic: Heroes. Brytania środki na forum - dużo podróżują i walk. Podczas tych sesji można natknąć różnych artefaktów, ale tylko osiem z nich możesz mieć każdą postać.

Armia w Might and Magic: Heroes Kingdoms Online - podstawą potęgi militarnej, która składa się z grup - grupy istot tego samego rodzaju, walczących ze sobą. Do bitwy ma wpływ zarówno cechy bohatera i obrony regionu i miasta, zaklęć i artefaktów. Jakie wspaniałe gry Might and Magic: Heroes. Brytania online, to jest fakt, że niezależnie od wyniku bitwy, straty wojsk będzie tylko 30%. Oznacza to, że nawet jeśli walka została zniszczona całą armię, w końcu jesteś "powrót" 70% pierwotnej liczby żołnierzy.

Aby skutecznie grać w gry online Might and Magic: Heroes. Brytania musiał zapłacić znaczną uwagę na rozwój miasta. Po tym wszystkim, nie zamierzamy zasobów najemnej armii i bohaterów. Miasto znajduje się w centrum regionu, który składa się z 24 kwadratów, ludzkich potworów. Zwycięstwo nad nimi zapewnić dostęp do artefaktów, 4 min lub tylko wolnego miejsca na budowę. Konstrukcje zapewniają premię do obrony i pomocy, aby rozwijać swoją gospodarkę.

Po rozpoczęciu gry Might and Magic: Heroes. Brytania, ważne jest, aby wiedzieć, że masz gwarancję piętnaście ochrony przed atakami na rozwój gry i fortyfikacji miasta. Też nie zaszkodzi wiedzieć, że można stworzyć sojusz z maksymalnie 20 uczestników. Ich kraj jest również w sojuszu, który zapewnia lepszą ochronę dla swojej witryny. Wymiana środków pomiędzy członkami sojuszu zazwyczaj niesie wzajemnie korzystne, jak każde miasto ma w sumie 4 własnych kopalń, choć Might and Magic: Heroes. Brytania ma 7 zasoby online (jak również oryginalne źródło).

W Might and Magic: Heroes. Królestwo użytkowników zagra w Ashan świecie rozdartym przez wojny między czterema narodami:

• Rycerze

• Demony

• Nekromanci

• Sorcerer

Głównym celem każdego gracza - w celu przywrócenia porządku i dać nadzieję światowego dobrobytu i pokojowej przyszłości. Dlatego ... idź do niego, cieszyć się wszystkimi zaletami gry i wygraj!