Zakładki

Świat Est

Alternatywne nazwy: Este Świat

Popularne gry przeglądarkowej Esteworld lepiej znany jako światowej Est online oferuje fantastyczny świat pełen ekstremalnych przygód zabawnych zadań i spektakularne bitwy w formacie PvP (gracz kontra gracz). Gra online w stylu Świat Est i wykonanie jest bardzo podobne do klasycznego gatunku - gry "Dungeons and Dragons" (lub "D & D").

Jego główną zaletą, będzie można ocenić, zaczyna grać w World Est, jest pełna swoboda działania i metod gry praktycznie niedostępny w sprzedaży motywację.

Minimalne wymagania systemowe określone przez autora, nie stosuje się do konfiguracji komputera (standard dla gier PC biuro będzie idealnie pasuje) i skupiają się na pracy przeglądarek. Mianowicie - zanim zaczniesz grać w gry online Świat Est sprawdzić swoją przeglądarkę (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) - powinno być dozwolone i ciasteczka włączoną obsługę JavaScript. Jeśli nie wiesz gdzie i jak włączyć na stronie internetowej gry zawiera szczegółowe instrukcje dla każdej przeglądarki osobno.

Tak więc, od strony technicznej należy postępować, aby utworzyć konto. Dołącz Świat Est ma dużą liczbę zaleceń i wyjaśnień. Tutaj maksymalna opisuje możliwe awarie i błędy, które nie powinny być dozwolone słowo powstałe każdy sposób korzystny do rejestracji w grze Świat Est był udany i niezawodny. Cóż, jeśli dokładniej, będzie wymagane nick (nazwa) przyszłego charakteru, swój adres pocztowy tajne pytanie + Odpowiedz i niektóre skomplikowane hasło . Opcjonalnie można wypełnić formularz danych osobowych. Ponadto, rejestracja online Świat Est natychmiast implikuje Wybór rasy i klasy bohatera . Twój wybór pięć wyścigów i sześć klas .

Więc, więcej o wyścigach, w których można grać w gry online Świat Est. Pierwszy i najbardziej popularny - to Ludzie . Główną zaletą tej rasy - balans między umiejętnościami i zdolnościami. Są tacy, którzy wierzą ludzie "taka sobie", ale jest to tylko sztuczka. A co najważniejsze, dostępne tylko dla osób wszystkich broni i wszystkich klas. Drugi wyścig - to Elfy , mądre i spokojne magowie mogą radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, ale jeśli to możliwe, staraj się nie uciekać się do agresji. Trzeci wyścig - Półelfy - wynika z mieszania ras ludzkich i elfich. Są silniejsze niż ich przodkowie, z uwagi na fakt, że wzięliśmy od nich najsilniejszy jakości (charakterystyka). Zabawny wyścig - Niziołki . Krasnoludki to takie zbirów, ich statki - drobnych kradzieży i zaletę - zwinność i zaradności. Gnomy - ostatni wyścig, najbardziej obrotny życie kontemplacji. Są obcy wojennych lub lekkich rzemiosła, używali do pracy i przeżyć kosztem wyodrębnionych zasobów. Jeśli chodzi o klasy postaci, twoja postać będzie mogła stać się Paladyn lub Warrior Ranger Druid lub Ksiądz Mag lub Thief . Jedyne, co należy zauważyć Est świecie gry online, w którym każda rasa nie jest dostępny wszystkie sześć klas, więc należy być ostrożnym w wyborze.

Co ciekawe, w grze Świat Est można uruchomić z poziomu drugiego, która jest konieczna, aby skutecznie rozpowszechniać okulary na właściwości i wykonywać z powodzeniem na arenie w walce z samym sobą, aby stać się początkującym. Od drugiego poziomu masz możliwość dołączyć dowolny klanu. Ponadto, począwszy od czwartego poziomu można już stworzyć klan, który pozwoli Ci praktycznie od początku do pracy tylko na ich reputację.

We wszystkich wyżej opisanych gry Świat Est on-line otwiera dużą przestrzeń dla graczy przygód podróże - różnorodne krajobrazy z różnych wszystkich żywych stworzeń, tajemniczej wyspie pełnej niespodzianek i mrocznych lochach, itp. Tak rozwijać, walczyć, podróży i dostać dużo wrażeń tego tajemniczego i niezwykłego świata Est.