Zakładki

Świat Oksaroy

Alternatywne nazwy: Oxsar Świat, Świat Oxsar

Aktywny World Oxsar - to kosmiczna strategia multiplayer on-line oparty na przeglądarce, w której gracz będzie musiał poszerzyć swoje imperium i zwiększyć wpływ innych galaktyk w imieniu głównego celu - aby stać się głównym we wszechświecie!

Oxsar świecie online nie musi zainstalować klienta gry i jest dostępny w każdej przeglądarce z wyjątkiem w tej grze można grać na iPad2, iPad, iPhone, iOS i Android.
Aby rozpocząć grę, Świat Oxsar rejestracji online. Można to zrobić na dwa sposoby:
1) Użyj konta społecznościowe, takie jak Facebook, poczta. ru, VK i Koledzy. Kliknięcie w jeden z przycisków sieci społecznych (pilna potrzeba, że ​​tam, gdzie jest zarejestrowane konto) i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przejść proces rejestracji w grze;
2) bezpośrednio z gry, klikając na "Zarejestruj się" w nowe okno, które otwiera, wpisz w odpowiednich polach nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło i zaakceptować umowę z zasadami gry. Następnie kliknij przycisk "Zarejestruj się" na tej grze Zarejestruj Oxsar całym świecie.

I teraz można zobaczyć, co oferuje gra Oxsar świecie online. Idąc po rejestracji gry, wybierając z menu opcję "planeta", aby wymienić swoją planetę. I przechodząc do menu "Ustawienia" można ustawić w interfejsie gry (gry skóry, styl tła, styl tabeli, zestaw zdjęć jednostek i tak

W tej grze gracz może wybrać jedną z tych zawodów: Uniwersalny (nie ma specjalizacji), Szachtar Donieck (specjalizuje się w wydobyciu zasobów) Atakujący (specjalizuje się w atakach), przemysł obronny (specjalizujący się w obronie) i czołgista (specjalizuje się w wykrawania moc) .

System osiągnięcie, początkowo przejść szkolenie podstawowe. Ponadto, konieczność budowy elektrowni słonecznej do pozyskiwania energii elektrycznej i ciepła naszej planety.

Gra ma zasobów, takich jak metal, krzem, wodór i energia kredytów (można je kupić za prawdziwe pieniądze). Z każdym nowym poziomem rozwoju kopalni i zwiększa ilość zasobów.
Metal - jest to najtańsze surowce, ale, ale potrzebuje bardziej niż cokolwiek innego. Głównym elementem konstrukcji wsporczych do budowy budynków i statków.
Krzem - ten zasób jest wymagany dla wszystkich pojazdów i budynków. Podstawowym materiałem do budowy elementów elektronicznych i stopów.
Wodór - ten zasób jest potrzebny jako paliwo do statków, prawie wszystkie badania, sprawdzające galaktyk, a także do korzystania z czujnika falangi.
Energia - jest to konieczne w celu zapewnienia energii dla kopalń i syntezatorów.

Gry online Świat Oxsar ma Galactic wymiennik - jest miejscem, gdzie można wymieniać się zasoby, które są dostępne w obfitości na pilnie potrzebnych środków.
Odtwarzanie gry aktywny World Oxsar uczestniczą głównie w różnych konstrukcji budynków, a także zwiększyć prędkość budowy budynków, w których jest konieczna do budowy robotów fabryczne, który zapewnia łatwą pracę, i które mogą być stosowane w konstrukcji infrastruktury planetarnej.

, Zbiorniki magazynowe z metalu i krzemu z wodorem, laboratorium badawcze, silosów rakietowych, stoczni, fabryki obrony ... i wiele innych, nie mniej niż wymagane do budynków wybudowanych na rozwój jego imperium.

Oprócz budynków, Świat Oxsar gra online posiada ogromny arsenał statków kosmicznych, które mają wpływ na ich umiejętności. To małe i duże ciężarówki, ciężarówki, myśliwce i krążowniki, Niszczyciel Gwiazda Śmierci ... i, ogólnie rzecz biorąc, wybór jest imponujący! Arsenał obronny jest również na wysokości. Tu i laserowe instalacji i Rocket, telewizor plazmowy i Ion Cannon, różne tarcze itp.

Gry online Świat Oxsar wykorzystuje unikalny system walki i swoje własne bitwy symulator. Gry Giełda pozwoli zasobów, statki handlowe i artefakty z innymi graczami. I prowadzenie badań, których w grze jest obecnie 20 gatunków, może otworzyć nową bardziej zaawansowanych technologii i systemów broni.

Grać w gry online Świat Oxsar możliwe, biorąc udział w systemie polecającego, przyciąga nowych graczy do gry i na to, aby otrzymać bonusy. Możesz także dołączyć do klanu (co daje pewne korzyści) lub tworzyć własne. Wchodząc w czacie, możesz rozmawiać z innymi graczami.

Podsumowując, chcę powiedzieć: Play Świat Oxsar będzie bardzo ekscytujące. Stworzenie infrastruktury gospodarczej i wojskowej na jego planecie, i iść skolonizować inne. Zdobyć nowe systemy gwiezdne i galaktyki. Przypominam wam, że trzeba zacząć grać Świata Oxsar go Oxsar Świat się zarejestrować. Powodzenia!