Zakładki

Monopoly Gwiazda

Alternatywne nazwy: Monopoly Star, monopol

Gra Monopoly Star jest masywnie multiplayer online gra należy do gatunku "strategii gospodarczej", w którym trzeba pasji, szczęścia, inteligencji. To jest fascynujące rozrywki z przyjaciółmi. Również przyjemne emocje, które można dostać w stole gry Monopoly, w VIP-uczestnicy mają możliwość przeniesienia gry, aby wygrać swój własny elektroniczny portfel.

Gra Monopoly dyktuje zasady, jak w pobliżu jego wersji dla komputerów stacjonarnych (Monopoly, kupca, bankiera, milionera, itp. ). Dla wygody, rozgrywka jest zautomatyzowany w Monopoly online, to nie stracisz możliwość uczestniczenia w podejmowaniu wszelkich decyzji gospodarczych. Głównym celem gry Monopoly on-line jest zniszczyć przeciwników, ale to nie musi być sam w stanie upadłości. Twój stan Monopoly on-line można zwiększyć: wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość, którą chcesz kupić wcześniej.

Przed Monopoly gry online, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Monopoly rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, wybierz pozycję "Rejestracja";

2. Proszę podać poprawny adres e-mail;

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Pomyśl o pseudonim bohatera i przesłać awatara, a następnie podać swoje imię i nazwisko, płeć, datę urodzenia i regionu zamieszkania;

5. Wybierz "Rejestracja".

Gry Monopoly - popularna na całym świecie gra planszowa gospodarczy, który został stworzony przez amerykański Charles Darrow. Gry Monopoly Gwiazda bardzo ekscytujące, zmusza uczestników do pokazać emocje, poza tym w grze Monopoly jest strategia ekonomiczna z dość prostych zasadach. W Monopoly można grać online co najmniej 2 osoby. Twoim celem jest, aby przeciwnik upadłość. Będziesz Monopoly gry online i kolejno rzucają kostką, porusza się w kręgu w kilku miejscach - na tyle, jak spadł na kostce. Twoje działania w Monopoly on-line bezpośrednio zależy w jakiej dziedzinie (branży komórkowej) można będzie, że jest, istnieje kilka możliwości: kupić banku lub w , zapłacić okup, jeśli strona jest własnością przez przeciwnika. Zarobić Monopoly online, można wynająć lub sprzedać swoje własne struktury i działania. W tym przypadku, jeśli transakcja nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, możesz wziąć kredyt w gry Monopoly.

Będziesz online, aby grać w Monopoly przez starych zasad. Ma prostokątny reguł gry, będziesz miał rywali, rzucasz kostką (wirtualnych, w tym przypadku). Monopoly gra pozwoli Ci kupić budynek i zgromadzić fundusze. Twórcy Monopoly on-line chwała próbował opuścić maksymalną wersję podobieństwa gra online z realnym wersji. Muszę powiedzieć, że zrobili to: Pierwsze minuty gry Monopoly Gwiazda dosłownie oślepiać realizm, prostota, zasadności i wygodę.

Monopoly gra pierwotnie został umieszczony jako wolnej gry, ale istnieje również możliwość wstawiania oznacza, na przykład, kupić VIP-stan, który oferuje wiele zalet. Ale Monopoly onlin e jest opcjonalny warunek: nie można wydawać pieniędzy i cieszyć Monopoly online!

Zarabiaj Monopoly onlin e można grać z innymi graczami na pieniądze na podstawie porozumienia (wygranej można przynieść do WMR-torebce) . Możesz również wziąć udział w turnieju, który ma fundusz nagród. W Monopoly w Internecie, istnieje inny sposób, aby - do wzięcia udziału w programie partnerskim projektu. Pieniądze zarobione Monopoly onlin e mogą spędzić w grze lub umieścić WMR torebce.