Zakładki

Potwory kontra

Alternatywne nazwy: Potwory kontra

Gry Monsters vs Online - to darmowa gra fabularna, która walczy się w systemie taktycznym.

Aby zrozumieć to, co jest gra online Monsters vs wyobrazić przed potworem. Bardzo ciemny i zbliża się do tuszy, z ogromnym usta, przekrwione oczy? Zaintrygowany, a następnie zarejestrowany i brodzik wraz z innymi graczami w trybie online Monsters vs.

Dołącz do gry Monsters vs proste i nie zajmie Ci wiele czasu. Pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie dokonać Monsters menu vs rejestracji jest wybrać postać z jednej z czterech ras, gdzie jego wyścig natychmiast wiedzieć, jaki rodzaj potwora Twoja maska ​​będzie, na przykład, Zavriev, Maska, Daphne Fury (każda z postaci ma swoją własną specjalizację ), a dopiero potem można uzupełnić nazwę. Po zgadzają się z regułami gry, trzeba będzie ustawić hasło, które będzie się ingerować w życie swojego potwora. Następny Przenosząc adres email i gratulacje, potwory rejestracyjne vs minął. Teraz możesz grać swoją postać Monsters Vs.

Nie należy liczyć na to, że gdy się pojawi, twoje wszystkie żywe istoty w bólu i szoku ucieczki. Życie i krew z tego potwora jest pełna nadprzyrodzonych problemów.

Graj w gry Monsters vs nie będzie łatwe, ponieważ trudno jest utrzymać w ryzach wszystkie gdy wszystkie są takie same, jak was potwory! Moc zwierząt i wyjaśnić związek z jego pazury i zęby były w odległym średniowieczu iw czasach nowożytnych współczesnego potwora w arsenale najnowszych osiągnięć nauki: te szalone i mordercze materiały wybuchowe, lasery, i nie ma nawet UFO! Zarządzanie to wszystko byłoby proste, tylko trzeba przestrzegać zasad: po prostu skoczyć i uderzyć trafne. Osiągając prawdziwe mistrzostwo, jesteś przekonany, że to wszystko to tylko początek, a nie ma żadnych granic dla doskonałości.

Zagraj w grę Monsters vs online jest bardzo ekscytujące, ponieważ obecnie dostępne warianty rozwoju postaci.

W Monsters może grać z trzech grup zawodowych: pirotechnika, strzelca i ENERGIZER. Ale w celu rozpoczęcia korzystania z umiejętności wybranej dziedzinie trzeba będzie użyć określonej broni w walce. Po otwarciu umiejętności trzeba się nauczyć, można to zrobić za punkty umiejętności, które będą tylko wtedy, gdy nowy poziom swojej postaci.

Potwory kontra gra online ma taki wykres jako dźwięk. Ton określa wytrzymałość twojej postaci. Oczywiście w każdej walce, można użyć część tonu. Ale jeśli potwór całkowicie zabrakło tonu, to należy natychmiast kupić za prawdziwe koktajl lub gwiazdę. Również dzięki gwiazd w grze można znaleźć inne bonusy, ale praktycznie nie wpływają na siłę swojego charakteru, tak proste i realschiki gracze są niemal równe pod względem siły.

Jeśli wolisz potężne walki, ta gra jest stworzona dla Ciebie. Będziesz mógł dołączyć do klanów innych graczy, jak i dla tych, którzy wolą walczyć samotnie w sklepie wiele ciekawych zadań i questów dla każdego smaku. Należy zauważyć, że w tej grze jest doceniana nie tylko moc, siłę i strach obwodową postacią, ale także zaradny, przebiegły i dobrą logicznego myślenia.