Zakładki

My Lands

Alternatywne nazwy: Moja ziemia

Wśród wielu różnych zabawek online, stoi Moje Lands. Szczególne wymagania systemowe nie jest tutaj, aby stać się jednym z graczy w tej grze, tylko trzeba mieć dostęp do Internetu z absolutnie każdym komputerze i przeglądarce internetowej na jednej z najnowszych wersji.

W grze fabuła jest prosta: mojej ziemi zaprasza, by stać się władcą jednego miasta jest podzielony na części imperium i walce o dominację w innych dziedzinach jej władców, takich jak małe kawałki niegdyś rozległego imperium. Będzie musiał walczyć o magicznej czarnej perły. Jest zasobem, posiadanie których daje przywileje w czasie. Można go znaleźć w wielu questów, ale można kupić za jednostkę pieniądza. Moja gra grunty, które mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorosłych, jest bardzo łatwe dla początkujących. Muszę powiedzieć, że My Lands rejestracja online idealnie proste i łatwe procedury, w ramach tej grze powiedzieć, co będzie kolejnym krokiem. Na przykład, możesz wybrać miasto, które wkrótce mają swojego bohatera i jego stopy, co zamożnych i udane. Do tego trzeba wypełnić tylko w dziedzinach, jedną z nazwą swojego bohatera - zaloguj się i wprowadź hasło w odpowiednim polu. W tym przypadku należy również wybrać rasę, należeć będzie do Twojej postaci. Ich gra My Lands oferuje cztery: jasne i ciemne elfy, demony i rycerzy. Kto jest dobry, a kto - zła, tutaj jest łatwe do zrozumienia: mroczne elfy i rycerze stanowią jasne i ciemne elfy i demony - Darkness. Każdy z nich ma gry online Moje Lands obejmuje 8 rodzajów wojsk. Obejmuje ona przedstawicieli różnych rzemiosł: magów, uzdrowicieli, strzałek i innych najemników. Istnieje również specjalny rodzaj i - potwory.

Światło Elfy - Magia żyje w lasach z ogromnymi wodospadami. Rycerze - zamieszkują Ziemię Świętą.

Mroczne Elfy (Drow) - ukrywa się w lasach Potępionych.

Demony - wolą martwą ziemię.

Każdy z nich ma jakiś bonus w grze do niektórych jednostek wojskowych i, oczywiście, w wydobycie surowców. Na przykład, elfy premia należna dla wydobycia drewna, a bonus do walki jednostki, które otrzymują jako uzdrowicieli. Mają zdolność do ożywienia po bitwie. Rycerze wydany bonus za zboża i złota. Mogą również nosić w plecaku dwa inne. Mroczne elfy uzyskać zachętę do drewna i żelaza, a premie są uprawnione do jednostki, jak magów. Demony w bramkarza wydobywania kamieni i innych przywilejów, mogą w czasie ataku być silniejszy niż w innych wyścigach w trzecich. Więc dostać plusa jako najemnicy. Widzimy więc, że bilans 3 wyścigi określonymi doskonale, a wybór jednego z nich można dotrzeć z najlepszymi dzięki indywidualnych cech i umiejętności wybranej rasy.

A dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby grać w gry online Moje Lands, dodając, że Black Pearl - to nie tylko magiczny zasobów. Nie można dostać się grabieży. Mogą płacić za usługi premium. Poza tym szczególnym trofeum, istnieje kilka ważnych zasobów naturalnych, które będą użyteczne dla rozwoju i poprawy:

- Drzewo

- Zboża

- Kamień

- Złoty

- Iron.

Te pięć środki mogą być pozyskiwane w różny sposób, a następnie - do chwili, w składzie, ale można wyodrębnić ich od wroga, zdobywając swój sklep. To się nazywa misja walki w grze. Gracze mają również zadania nie-bojowych. Na przykład, można zwiedzić królestwo, szpiegować, monitorować a nawet kolonizacji i wszystko, o ile oczywiście praca.

In My Lands grać bardzo łatwe i przyjemne, czekasz na nowe przygody i emocje z tym, że można spotkać wiele nowych przyjaciół.