Zakładki

Tajemnica

Alternatywne nazwy: Tajemnica, Tajemnica

Tajemnica Online - gra online na przeglądarkę za darmo multiplayer, który jest przeznaczony do złamania wzorców przedstawień wieloosobowych gier online. Należy zauważyć, że gra tajemnicy online jest karta analogowy. Wielu może pomyśleć, że najbardziej ekscytujące, a także najbardziej kosztowna gra w karty - poker kursu. Ale specyfika kart gier role-playing jest tak, że zawodnicy grają tylko swoje talie, i wiele rzadkich kartki są rzędu kilku tysięcy dolarów. Tak, że karta gry planszowe więcej niż jeden raz będzie konkurować z uznanymi rozrywek, takich jak poker, blackjack i inne. Ogólnie rzecz biorąc, gra online gry Tajemnica interensoe być bardzo dokładnie dla tych, którzy nigdy nie parał się desktopowych gier role-playing.

Dołącz do gry w tajemnicy jest proste i jednoznaczne. Wszystko, co musisz zrobić - podać nazwę użytkownika i hasło. Twórcy zadbali, by sprawdzić Tajemnica nie trwa długo i nie był zmęczony maksimum.

Więc z powrotem do gry. Co to jest - rola gry karty? Jest to analogiczne do zwykłych gier RPG z jednym zastrzeżeniem: wszystkie wydarzenia dzieją się w grze, opisane na kartach. W każdej turze gracz stawia na boisku i grać w jedną grę karta situtsiyu opisano. Tajemnica gra online, która nie jest pod tym względem wyjątkiem, ale należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Na przykład, nie można bezmyślnie rozprzestrzeniać po najmocniejszych kart, ponieważ każda postać ma pewną ilość energii, która jest dzielona między każdym z sześciu elementów, które należą do wykrywania karty. Faktycznie, z elementów gry przedstawione ognia, ziemi, wody, powietrza, śmiercią i neutralność, a każdy z nich ma wpływ na wiele z tych lub innych kart można użyć. Oni przedstawiają potwory, które atakują Twój zespół pierwszego wroga. Zasadniczo, gra może być za dość sbalansirovannnoy. Ale Tajemnica gra online nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka: szkopuł jest, że ktoś może uśmiech szczęścia na mapach układu, a ktoś - nie. A potem rozgrywka staje się bardzo podobny do odebranie dziecku cukierka. Tak, zasada jest taka: Jeśli się do wielu energii wody, najbardziej racjonalne potwory zaatakują ten szczególny katastrofy, ponieważ będą robić największe uszkodzenia antagonisty.

Zaskakujące elementem w grze - neutralność, która łączy w sobie wszystkie cechy innych elementów, a podczas korzystania z karty, który zużywa neutralną energię wszystkie magiczne elementy razem. Karty element ten może być słusznie uważany za najbardziej udany i rzadkie. Czy bez takich kart w bitwie jest w zasadzie możliwe, ale patrząc na to, jak silne, co do zasady, są potwory - to logiczne założenie, że grać w gry online Tajemnicy karty te wartości. Gra online Tajemnica dość chwytliwy w swoim interfejsie.

Niezwłocznie po rejestracji będzie misterium trochę niezwykłe, przede wszystkim dlatego, że pierwszy nie jest łatwa w nawigacji, i jak to, co dzieje się w grze. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wędrówkę do NPC wydających zadanie. Tak więc, w dyskretny sposób poznać mechanikę questów gry online i może szybko zaangażować się w ten proces.

Jeśli chcesz, możesz nawet stać się potężnym czarownikiem i zaskakujące, ale droga do Wieży Magi twarde i drażliwy. Podczas treningu, musisz wykonać zadanie tak trudne i tak monotonne, organizuje walki szkoleniowe, które nie przynoszą doświadczenie, i dopiero po pewnym czasie drzwi otwierają się na wieżę maga przed sobą i można nauczyć się czegoś nowego w jej pałace.

Misterium warto, bo tylko tam można poczuć urok i karty role-playing gry, aby zrozumieć, co to jest - być w stanie prawidłowo określić swoje możliwości i budować taktykę, szuka sytuacji bojowej. A wszystko to - na kartach! Nie marudzić, zarejestrować się i rozpocząć magiczną podróż.