Zakładki

Mythos

Alternatywne nazwy: Mitologia

Mythos Online - gra RPG, za darmo, historia stworzenia, które zasługuje na osobną uwagę. Chodzi o to, że w pewnym momencie rozwoju w grze został zamrożony kalifornijskiego studia, skupić się na przy opracowywaniu grę Hellgate: London. Po tym, prawo do przerobienie projektu został kupiony przez koreańskich programistów, którzy poważnie zajmują gry i dostosowania go do głowy. Po pewnym czasie, deweloperzy przedstawili światu dziecko zakończone. Mythos gra online grać, że byłoby interesujące dla każdego fana słynnej serii Diablo, opowiada nam o różnych mitologicznych bitwach i legendy starożytnej Grecji.

Dołącz do Mythos gry nie zajmie Ci dużo czasu. Weź to, jak można na stronie, lub bezpośrednio w ciele klienta gry, i tu i tam trzeba będzie wprowadzić te same dane: nazwa konta, adres e-mail i hasła dostępu do konta. Po tym, poczta otrzymasz powiadomienie, że Mythos Rejestracja zakończona i możesz zacząć grać.

Gra online Mythos jest uderzające w jego niezwykłość. Jednym z jego głównych cech działa, że ​​w rzeczywistości jest to na co dzień. Co to oznacza? Tak, że publiczność objętość, że ta gra będzie jak, naprawdę bardzo wielki. Faktycznie, po pierwsze, twórcy zadbali, że kiedy gra nie mieliśmy żadnych problemów, ale tylko ciągłe przyjemność nigdy się nie kończy. I, w zasadzie, możemy śmiało powiedzieć, że opanowali zadania z entuzjazmem.

Interfejs Oszczędności - to jest główna idea projektantów gier: nic zbędne, tylko poziom zdrowia, many i spell piktogrammki przypisana do prawego przycisku myszki w lewo i. Taki sam wzór wyraża ascetyzmowi i samego gry. Na przykład, system klasy, zaskoczony jego elastyczności i prostoty. Na przykład, zawsze grał magiem, ale w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że to nie jest twoje i postanowił zmienić specjalizację. A następnie udać się do deweloperów do ustępstw. Nie tworzenie nowych postaci, wszystko co musisz zrobić - to po prostu przyjść do najbliższego miasta i zmienić tam specjalną klasę w NPC za symboliczną kwotę play money.

Mythos onlyn gra nie jest przekonujący w swojej oryginalności, a nic nie mówią jak ustawienie - nie jest już nowością. Ale tu jest projektowanie wszystkiego, co dzieje się w grze - to jest to, co sprawia, że ​​gra powoli, ale porusza się po drabinie udanych produktów online. Prawdopodobnie odegrał rolę tutaj jest ciekawy pomysł i projektanci próbują uczynić świat gry nieco kreskówkowe, aby farby w trudnych opowieści o starożytnych mitów greckich. Cyclops, a nawet przerażające w tej grze coś takiego niedźwiedzia cyrkowego, kaczkowaty z nogi na nogę i mrużąc oczy.

Wybierz wyścig w grze ma absolutnie żadnego wpływu na rozgrywkę i cechy charakteru, więc rozpoczęcie gry online, gry Mythos, po prostu odnosi się do ich preferencji estetycznych. Teraz kilka słów o każdym wyścigu: Mężczyźni - szlachetni, mądrzy i silni bohaterowie, których wykorzystuje swoją sławę rozszerzył się na wiele prowincji, Cyclops samych - to gbur i dobroduszny, ale ich siła przeraża wszystkich, którzy co najmniej raz z nimi napotkał. Satyra - urodził przygód, zawsze się do czegoś i wstaje, oraz Gremliny rozrabiają - jest tylko wyścig, który mówi nauka "ty", i nie bez powodu, ponieważ tylko oni znają ją - przyszłość.

Tylko w grze są trzy klasy gry: Pyromancer - Władcy ognia i złych duchów myśliwi. Wystarczy zadzwonić do nich podporzadkowane Infernal i ognisty posiadanie broni. Graj w gry Mythos klasa ta nie będzie łatwe, ale nie menie interesujące.

Krwawy Rycerz - bohater, dobrze noszone i zostały w wielu bitwach, których bronią jest gigantyczny ogromny miecz lub Battleaxe. Rycerze mają zdolność do noszenia ciężkich zbroi.

Sam inżynier - sprytny wynalazca, który jest zawarty w arsenale nawet broni palnej. Oprócz niego, inżynierowie mogą używać materiałów wybuchowych, a nawet zbudować pułapkę.

Podsumowując, warto zauważyć, że gra Mythos byłoby miło, aby każdy, kto nie jest obcy do historii starożytnej Grecji i który zawsze marzył, aby poczuć prawdziwy bohater starożytnych mitów. Szybko, zjawiskowy świat czeka na Ciebie!