Zakładki

Niebo

Alternatywne nazwy: Nebesa

Niebo w Internecie - to gra multiplayer w stylu fantasy, bez miesięcznych opłat, który łączy w sobie gatunki gier role-playing, gry logicznej oraz strategii.

Aby grać w gry Niebo w Internecie, trzeba będzie stałe łącze internetowe i zainstalowany Adobe Flash Player w najnowszej wersji. Pobrane na komputer i instalować żadnego dodatkowego oprogramowania - nie wymagane.

Dołącz do gry Niebo nie jest wymagane - możesz zalogować się używając konta na portalach społecznościowych, takich jak YouTube, VKontakte, Facebook i poczty. ru. Jeśli zdecydujesz się na tę drogę, a następnie sprawdzić, Niebo poprosi o dostęp do danych, a następnie pojawi się monit, aby wybrać znak, a część na której będzie grał. W sieciach społecznościowych, znajdziesz silne wsparcie - specjalizuje się społeczności, gdzie można znaleźć wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące gry. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować, trzeba będzie przejść przez standardową procedurę

- Wprowadź adres poczty elektronicznej

- Hasło

- Kod z obrazka

- Zgadzam się z warunkami tej umowy.

Dalsze instrukcje zostaną wysłane na Twój adres e-mail. Zaloguj się, to nie jest wejście do gry, będzie na adres i adres e-mail i hasło. Niebo rejestracja online jest kompletna i można zanurzyć się w cudownym świecie pływające wyspy.

Online Niebo koncentruje się na konfrontacji sześciu kultów, podzielonych na dwa przeciwstawne obozy. Każda frakcja ma swoje wady i zalety, a także swojego patrona i specjalny znak wyróżniający. Niebo gra online oferuje do wyboru, jak twoja postać będzie, i jakie są główne cechy to będzie mieć

- Kult Matki słynie z umiejętności uzdrawiania, piękna i posiadania specjalnych receptur, znak kultu Matki Bożej jest białe piórko;

- Aby ultra Festival - najbardziej kultowe wesoły fanów, którzy kochają do Rozrywek firm, ich odróżniającego - Rose;

- Aby ultra Defender (- zarejestruj warcząc głową lwa) - to opowiada o sprawiedliwość, nienawidzą kłótnie;

- Cult of Sorrow (tamburyn) i wiem, że wszystko na tym świecie jest przemijające i tylko ból i cierpienie na wieki

- Cult Przerażający , którego znakiem rozpoznawczym jest pająk, wiernie służąc jego patrona, zobowiązując masakr i uderzając strach w wszystkich innych;

- Cult Destroyer (czaszka) jest winny niezgody, wrogości i płonącej nienawiści.

Kiedy zaczynasz grać w gry online Niebo, staniesz Strażnik własnej wyspie, gdzie trzeba będzie zbudować budynek: drzewa, jaskinia, magów szkolne, arena, kawiarnia. Wyższy poziom swoich budynków, tym więcej funkcji będzie dostępna. Oczywiście, poziom budynków zależy również od poziomu.

Aby grać w Niebie, trzeba będzie walczyć walki z ministrami innych religii, a tym samym zdobycie doświadczenia. Z doświadczenia, to zależy od prędkości, z jaką twoja postać będzie poruszać się na inny poziom. Każda walka - mała oddzielna gra logiczna, w której trzeba będzie budować sieć trzech kamieni. Każdy kamień nosi swoją funkcję, i trzeba łamać głowy nad tym, co strategia będzie najbardziej korzystny w konkretnym przypadku. Aby grać w niebie, nie będzie tylko wystarczy nacisnąć przycisk ataku podczas walki bez sensu, nie, będzie musiał wykorzystać swoje umiejętności logiki.

Niebo gra online korzystnie w porównaniu z podobnym przeglądarki (takie, które nie wymagają pobierania dodatkowego oprogramowania) gry na swoje unikalne, jasnych i kolorowych grafik, przypominające starożytnych indyjskich obrazów lub obrazów Vallejo. W każdym razie, ta gra nie pozwoli Ci się nudzić.