Zakładki

NeverFate

Alternatywne nazwy: NeverFate

Popularne gry fantasy wolne przeglądarka NeverFate oferty online, aby wziąć udział w walkach multiplayer, aby poprawić swoje umiejętności walki, nauczyć się zaklęć, wykonywać zadania, gry, dołącz do różnych grup, a nawet handel. Aby to wszystko osiągnąć, potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu i ustawić go tylko jedna z następujących nowoczesnych przeglądarek:

 Google Chrome w wersji 5. 0 (lub wyższy);

 FireFox 6. 0 (lub wyższy)

 Opera 11. 10;

 Internet Explorer 7.

Pierwszym krokiem na drodze do zabawny rozrywki - Dołącz do gry NeverFate. I składa się z następujących instrukcji:

1) Twój poprawny adres e-mail;

2) Dowód jego ważności przez otrzymania pisma do kodu adresowej. Kod musi zostać skopiowane i umieszczone w drugiej stronie Rejestracja sekcji NeverFate;

3) imię bohatera, jednocześnie działając jako login, aby wejść do gry;

4) pewne dane osobowe. Pamiętaj, aby podać dokładną datę urodzenia, w przeciwnym razie, po wykryciu oszustwa, twoja postać może zostać ukarany lub nawet zablokowane. Na życzenie mogą być również do obecnej nazwy, miejsca zamieszkania, zainteresowań, pracy, itp.

5) Płeć charakter muszą być takie same, bo inaczej wszystko będzie zmierzyć się z samą blokadę. Tutaj będzie to konieczne do określenia klasy przyszłego bohatera (wojownik lub mag).

Ponadto konieczne jest, aby zapoznać się z regulaminem użytkownika (można go znaleźć na stronie głównej), z czystym sumieniem potwierdzić swoją zgodę na to i kompletny, tak krok NeverFate rejestracji online. Klikając na prawidłowe, znajduje się na przycisku samym dole można przejść do strony "Rozstanie", jak grasz w gry online NeverFate. Po przeczytaniu, kliknij "Dalej" i dostać inny pożegnanie (ale z lokalnych sił wyższych). I dopiero po naciśnięciu przycisku, można wreszcie zacząć grać NeverFate.

Gra NeverFate online jest domem dla wielu różnych znaków, ale wszystkie z nich są następujące podstawowe właściwości:

= Siła obrażenia zadane pojemność + bohater jego plecaku;

= Agility Dodge;

= Jakość Intuicja trafienie krytyczne,

Zdrowie = ilość energii życiowej;

Mana = ilość magicznej energii

= Jakość Inteligencja obrażenia magiczne zadane bohater,

= Luck Powodzenia we wszystkich aspektach NeverFate Internecie;

Charyzma = stosunek bohaterów innych stworzeń.

Można podzielić Wszystko szeroki wybór noży, które musisz grać w gry online NeverFate, w następujący sposób:

 miecze;

 Noże;

 Topór, siekiera,

 Dubina, młoty;

 Laski.

Aby stać się mistrzem jakiegoś rodzaju broni, trzeba rozwijać te umiejętności.

W dziedzinie magii gry online NeverFate szczyci obecność 14 klas, z których każda może sugerować używać unikalnych przedmiotów i czarów

1. Ogólne Magia.

2. Magia Światła.

3. Magia ciemności.

4. Chaos.

5. Ogień.

6. Ziemia.

7. Wody.

8. Powietrza.

9. Drzewo.

10. Metal.

11. Miejsca.

12. Czas.

13. Kwestia mentalna.

14. Materia fizyczna.

Jeśli nie możesz zdecydować, jaki rodzaj klasy lubisz najbardziej, środki powierzchniowo czynne mogą ich wszystkich ogarnąć. Ale jeśli wybierzesz jedną rzecz, to będzie asem w tym kierunku.

Nie wahaj: Play NeverFate - następnie spędzają wolny czas w bardzo zabawny sposób. Oczywiście, w tym krótkim przeglądzie nie jest objęte wiele ciekawych informacji, ale czytać je będzie można do "Encyklopedia", znajduje się na oficjalnej stronie gry. Jeśli chcesz niesamowitą przygodę i niekończące się przestrzenie komunikacji, dołącz do nas!