Zakładki

Następny Machina

Alternatywne nazwy: Następny Machina

Następna gra Machina ponownie podbije świat.

Developer i wydawca, Housemarque, w jednej osobie, zaprezentowali w 2017 roku dynamiczną arkadę z widokiem z góry. Gra Next Machina, z jej ciągłymi ruchami wokół lokacji, spektakularnymi eksplozjami, laserowymi laserami, jakby rzucała nas dziesiątki lat temu, kiedy podobny temat był na wysokości mody. Jednak wszystko nowe, często jest po prostu zapomniane. Opierając się na tym postulacie, wielu z przyjemnością angażuje się w oferowaną historię, młodą duszę.

Od odległej przeszłości w wieku XXI

Nie wystarczy grać w grę Next Machina, to zarówno ruch w przeszłość, jak i sam motyw jest w zgodzie z sytuacją. Wszystko dzieje się w świecie odległej przyszłości, kiedy technologia tak mocno wkroczyła w ludzkie życie, że ludzie nie mogliby bez niej wyobrazić sobie minuty istnienia. Kiedy roboty odzyskały przytomność i uświadomiły sobie, o ile silniejsi są ich panami.

Zawsze ma zawsze na celu wolność, dlatego technika zbuntowała się i rozpoczęła się wojna. Każdy żołnierz w szeregach ludzi jest wart swojej wagi w złocie, a więc im więcej członków ludzkości decyduje się pobrać Next Machina, tym większe prawdopodobieństwo zwycięstwa. Na polu bitwy nie ustępuje wrogość. Maszyny postawiły sobie za cel zniszczenie nas, aby stłumić powstanie, aby ciężko pracował. Walka trwa 15 poziomów, a za każdym razem, gdy można dalej awansować, pojawiają się nowe możliwości. Ale nie tylko stajesz się silniejszy, ale także wróg. Pewnego dnia spotkasz wyjątkowo silnego przeciwnika szefa. Tylko pokonując go, będziesz mógł dalej kontynuować bohaterską ścieżkę.

Z tej broni jest dobry zestaw z różnymi śmiertelnymi siłami:

  • Lasery
  • Instalacje energetyczne
  • Pushki
  • Rockets

W szeregach wroga również niesamowita odmiana, a od czasu do czasu widzisz kolumny spacerowe, ruchome futro lub koła. Oczywiście moc ataku i zasada działania są różne, więc broń przeciwko nim powinna być również wykorzystana w inny sposób.

Zaczynając od następnej gry Machina, musisz być gotowy do działania szybko, ale celowo. Jest to rodzaj testu i treningu dla dobrej reakcji. Bez tego niemożliwe jest przetrwanie w tak nieprzyjaznym świecie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ciągłe modyfikacje. Widząc, że armia ludzi rośnie, rozwija się i walczy, roboty też się poprawiają. Sytuację komplikuje fakt, że miejsce manewrowania jest ograniczone, a ty nie będziesz w stanie poruszać się na bezpieczną odległość. Ze wszystkich stron coś eksploduje, porusza się, strzela, rozpala. Wystarczy, że zareagujesz na zmianę sytuacji i utrzymasz kontrolę nad polem bitwy.

Perf Next Machina przypomina świąteczne fajerwerki. A jeśli włączysz dźwięk przy pełnej głośności, zostaniesz pochłonięty przez gamma efektów dźwiękowych, w których strzały, eksplozje, bulgotanie zmieszane i Bóg wie, co jeszcze. Gra zapewnia również tryb Arena, w którym możesz rywalizować z innymi graczami. Im więcej zwycięstw masz, tym bardziej stromy status, a otrzymane pożyczki są miłe do wydania na poprawę umiejętności i broni. Gracze, którzy doświadczyli zabawy, przyznają, że zakaźna rozgrywka szybko opóźnia i nie pozwala odejść. Możesz oderwać się od niego tylko poprzez wysiłek, ale twoje myśli wciąż wracają do jasnej, dynamicznej zabawki.

Autorzy przyznają kiedyś, że projekt został zainspirowany arkadami z odległej przeszłości. Tworząc własną wersję, zdecydowali się zachować styl retro, a to wyjaśnia wizualne efekty specjalne i sterowanie Next Machina. Pozostaje tylko rozpocząć rozgrywkę i przejść przez kilka poziomów, dołączając do towarzystwa innych graczy, aby dodać własną opinię na temat produktu.