Zakładki

Następny Świat

Alternatywne nazwy: Tamten świat

Oferuje multiplayer on-line oparte na przeglądarce gra fabularna NextWorld stracił w średniowiecznym świecie, a mianowicie, w starożytnym mieście Elixir - tajemniczy i pełen przygód dla każdego pielgrzyma, który ich łaknie. W RuNet NextWorld gra online od dawna popularny i kochany, nawet otrzymała status "folk" ... a słyszałeś o niej?
Jeżeli nie, zarejestruj się i dowiedzieć się, w jaki sposób świat jest w stanie urzec NextWorld Internecie.

Należy zauważyć, że ta gra jest skromny: aby go uruchomić potrzebny jest komputer z systemem operacyjnym Windows, połączenia internetowego i przeglądarki.

W celu rozpoczęcia odtwarzania NextWorld, musisz wypełnić prosty rejestrację konta w grze. Rejestracja w grze jest do wypełnienia NextWorld standardowy formularz, w którym trzeba wymyślić logowanie gry, dbać o hasło, wprowadź prawidłowy adres e-mail oraz kod weryfikacyjny. Po naciśnięcie "rejestracyjne NextWorld» litery i oczekiwać aktywacji konta danych. Potwierdzając to, co dokładnie trzeba NextWorld online check, kliknij w link aktywacyjny i zapraszamy do realiów średniowiecza.

Spotkanie z uruchomieniem gry, oczywiście, od stworzenia swojej postaci. NextWorld gra online, w której znajdują się cztery klasy postaci - żołnierze, strażnicy, magowie i kapłani. Każda klasa ma swoją własną historię i zestaw umiejętności, które są opisane w specjalnych zwojów - Wybierz bohatera i przyzwoitą szansę na status rezydenta Elixir. Wśród głównych cech, które są dostępne dla wszystkich klas postaci - zwinność i wytrzymałość, intuicji i inteligencji, wytrzymałość, itp.

Co do amunicji bojowej, kupić go w sklepie (jeśli chcesz, aby tu i teraz). Lub można uzyskać nowe bronie i zbroje w procesie rozwiązywania problemów gry, wraz z doświadczeniem i punktów. Aby poprawić jakość swojej postaci będzie musiała runy - dużą listę funkcji specjalnych, takich jak dobre lub złe runy, runy ogłuszenia lub wzmocnienia runy Phoenix. Te runy można uzyskać od właścicieli sklepów, które w dość dużo. Pieniądze można zdobyć na to, mówiąc w ringu lub po prostu walcząc i pokonując bossa wroga. Jeszcze jest tak zwany "walczy o przetrwanie" - przetrwanie najsilniejszych odtwarzacza tutaj, dobrze i odpowiednio odbiera znaczną nagrodę za odwagę. Można również loteria wciąż zarabiają poprzez zakłady - podniecenie jest także opłacalne. Ogólnie rzecz biorąc, możliwości samorealizacji i uzupełnić swoje rezerwy złota sporo.

Niezłe podkreślić, grać w gry online NextWorld nie oznacza, że ​​wszyscy tutaj gracze będą związane tylko z wojny i przemocy. Na bardziej pokojowy charakter, chcąc żyć w pokoju i dobra, jest wiele innych działań, takich jak działalność gospodarczą (jagody handlowych, ziół i grzybów), badania (alchemii i uzdrowienia), pracy (praca jako rejestrator lub górnika).

Grał także NextWorld - oznacza to, że istnieje w pełni i wszechstronnie rozwijać. Twoja postać będzie w stanie uczestniczyć w życiu publicznym, jest aktywnym członkiem gildii (wyposażyć teren i budować budynki), poznawać nowych przyjaciół i znaleźć bratnią duszę, założyć rodzinę. Skoro o tym mowa, gra ma siedzibę rejestru - tutaj można ubiegać się o pragnieniu, aby zarejestrować swoją miłość do gier, a następnie przejść przez wszystkie etapy ceremonii ślubnej i tylko po zakończeniu testu wytrzymałości swoimi pary do zawarcia małżeństwa.

W skrócie, grać w gry online NextWorld - to znaczy żyć w pełni tylko w innej rzeczywistości, bardziej tajemnicze i nieprzewidywalne. Różnorodność wydarzeń i zadań historii, walk grupowych, gracz kontra pojedynków zawodników i nietypowych turniejów (np. "każdy dla siebie",), a także wspaniałą grafiką, urzekające historie i prawdziwej komunikacji z ludźmi o podobnych poglądach - wszystko to wyraźnie wyróżnia się na tle gry NextWorld inne wątki przeglądarki Fantasy Role-Playing Games. W NextWorld grać - to jest świetne!