Zakładki

Odin Quest

Alternatywne nazwy: Odin Quest

Odin Quest on-line - bezpłatna przeglądarka jest fantastyczna gra fabularna, których treść nawiązuje historie skandynawskich mitów. Projekt jest własnością Youjoy. Twórcy zrobili wszystko, co możliwe, aby Państwo zadowoleni. Harmonogram gry na najwyższym poziomie, gra jest bogata i dobrze wyważone, jasny świat szczegółowe i niezapomniany. Wrażenia z gry są bardzo długie, to nie jest na co dzień masz okazję odwiedzić taki fascynujący świat, który był wcześniej dostępny tylko dla bogów. Ale teraz zwykli ludzie prowadzą wojnę tutaj, jak wcześniej zrobił to bogowie. Jednak, chociaż ludzie czują się i stają się prawdziwymi mistrzami tutaj, bogowie zastrzegła sobie prawo do kontrolowania zdarzeń w miejscach, gdzie są i będą stać Odin Quest grać. Będziesz miał ogromną konkurencję, niebezpieczne podróże, zacięte walki i masowych zadań questów na różne tematy.

Aby zanurzyć się w wir fantastycznych przygód, musisz Odin Quest rejestracji. Aby utworzyć konto, powiedz informacje, takie jak nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło (powtórzenie). Ponadto, należy pamiętać, że rejestracja w grze Odin Quest oznacza akceptację zasad i zaznaczenie na właściwym miejscu automatycznie wartości.

Miło, że Odin Quest gra online różni się stosunkowo niewielkie wymagania systemowe. W obecności nowoczesnego połączenia przeglądarki i Internetu, można korzystać z gry, nawet jeśli komputer nie posiada wysokie ustawienia.

Przed rozpoczęciem gry Odin Quest , należy zdecydować, po której stronie chcesz walczyć. Wieczny temat dobra i zła, i dotknął wirtualny wszechświat. Tutaj można wziąć albo światło lub ciemną stronę. Następnie trzeba wybrać najbardziej odpowiednią klasę z poniższej listy: Hunter, zabójca, mag, wojownik, kapłan. W roli legalnego mieszkańca, można przeżyć wszystkie wydarzenia, które zostały przygotowane skrypt.

Jeśli jesteś na tyle odważny, iść na poszukiwanie skarbów w głębokim faliste równiny. To jest miejsce, gdzie możesz przechowywać niezliczone bogactwa, chroniony przez samych bogów. Od czasu do czasu wysłać sojuszy bojowników, którzy dobrowolnie przejść ten trudny test. Ryzyko oczywiście jest super, ale dość uzasadnione. Przy odrobinie szczęścia w obecności swojej sojuszu mają nowe perspektywy. Ekscytująca przygoda i będzie uczestniczyć w walce o własność miasta Medegeyt. Spektakl masowej szlifierki zadziwi nawet najbardziej wyrafinowane. Po tym wszystkim, szansa, by stać się chatelaine Medagate, dostać się do centrum miasta i wziąć w posiadanie pomnika nikt nie chce dobrowolnie przegapić. W związku z tym, każdy uczestnik jest gotów walczyć do ostatniej, w jednej bitwie może czasem zbiegają setki bohaterów. Cóż, jeśli wydaje ci się trochę emocji prosto na arenę. Wystarczy mieć świadomość, że jest to miejsce, w którym bogowie konkurowały, a zwykły człowiek nie powinien wtrącać się tutaj, jeśli nie jest w pełni pewni swoich umiejętności. Skurcze nie są komiczne, wszyscy godni przeciwnicy i tak nie zamierzają zrezygnować z Twojej łaski. Więc sam zdecydować, co robić, bo to nie jest konkurencja dla słabeuszy.

Gra Odin Quest różni przestronne lokalizacje. I jest dostępna dla wszystkich obszarów badań. Bonusem jest możliwość korzystania z wierzchowców. Pet jest przydatny nie tylko jako środek transportu, ale również przyczynić się do przetrwania w walce. Oraz wiele zabawy! Chodź! Górujący, lochy, dna pozwalają w pełni zaspokoić pragnienie przygody. Poza tym, nie będzie wędrować bez celu po magicznym świecie. Po drodze jest ogromna liczba zadań, których realizacja przynosi jej nagrodę w postaci przydatnych przedmiotów i broni. Rodzaj wyposażenia bezpieczeństwa pomaga przetrwać w sytuacjach krytycznych, z których nie są znane jest pełna.

Będziesz w stanie tworzyć własne doświadczenie, jak wciągająca jest to interesujące zajęcie jak najszybciej zacząć grać w gry Odin Quest . Wyglądasz spodziewałbym wolną chwilę, aby być przy komputerze. Zagraj zabawy, niech wasze dusze będą zawsze na najwyższym poziomie!