Zakładki

OGame

Alternatywne nazwy: New Order

Ogame Online - gra online multiplayer oparty na przeglądarce z znany wielu fanów gatunku firmy Gameforge.

W tej grze postać pełni rolę kapitana ogromnej międzyplanetarnego imperium, która z pewnością wymaga rozwoju. Dla pomyślności swoim imperium potrzebujesz pokojowych lub wojowniczych możliwości poszerzania jego imperium do innych planet, angażując się w intrygi lub sojuszy z innymi państwami międzyplanetarnych.

Ze względu na formacie gry online Ogame zyskał wielu fanów, a to oznacza, że ​​w Internecie jest zawsze wielka i stabilna, co jest rzadko mówi się o innych gier przeglądarkowych.

Praca " gry " waluty w Ogame po prostu nieobecny. Tutaj rola Finansów regularnie wykonywać wiele zasobów. W związku z tym cały handel, który zapewnia miejsca do gry on-line Ogame, realizowane poprzez wymianę tych samych zasobów. Barter jest wielki kontrast do rynkowego systemu gospodarczego w większości nie tylko w Internecie, ale także gier offline.

Dołącz Ogame gra jest prosta. Musisz wypełnić danymi osobowymi, podać nazwę konta, a następnie włączyć go za pomocą wiadomości e-mail. Jak widać, rejestracja Ogame nie wziąć dużo czasu i nie zepsuć przyjemność z procesu podbój wszechświata.

Ogame gra online, której główną atrakcją jest koncepcja strategiczną koncentrację - a mianowicie jego brak podział lub klasy znaków zawodowo. Zasobów górniczych, umieszczając je w rozwoju planety lub floty, masz specjalne okulary, przez które podnoszą swój własny poziom.

Co ciekawe, interfejs i model kootorye gra online Ogame zawiera mało interaktywne. Na przykład, planeta, wykup, rozwijać z bezkształtnej bryle kamienia włącza się do centrum galaktyki cywilizacji, zbieranie różnego rodzaju budynków i coraz bardziej estetyczny kształt. Budynek, w drodze, może być poprawiona, za udzielenie tego konkretnego zaskakująca liczba zasobów. Każda taka poprawa zwiększa sprawność struktury zależy od jej zadań.

Więc zacząłem grać w grę Ogame online planety działa poprawnie i jesteś gotowy, aby rozpocząć podbój kosmosu. Aby to zrobić, nie można zrobić bez stoczni, z którym można gromadzić i prowadzić ich międzyplanetarną flotę. Każdy statek kosmiczny w grze Ogame jest wyjątkowy nie tylko z wyglądu, ale także posiada unikalne umiejętności i cechy bojowe.

Ograniczenie liczby statków w swojej floty przestrzeni nie jest dostępna, to nie ma sensu z tobą absolutnie nigdzie w pośpiechu, i tak dużo lepiej zbudować statek kosmiczny, jak to jest możliwe do zrobienia, a następnie można bezpiecznie grać w gry online bez obawy o Ogame Ataki zaskoczenie i natychmiastowe blitzkrieg.

Należy zauważyć, że sama New Order - bardzo trudny mecz. Trzeba dać mu wystarczająco dużo czasu, a dla każdego podejścia rozwiązanie z konwencjonalnymi graczy zewnątrzpochodnymi poważnie. Po tym wszystkim, nie żartuję, każdy zły krok podjąć, to może być ostatnia na waszej planecie. I to jest w tej grze Ogame tak interesujące i ekscytujące.

Ale jeśli myślisz o tym i myślę, że doświadczony gracz z tytułu jakichkolwiek osiągnięć w tym rozległym świecie, składający się z setek lub nawet tysięcy wszechświatów. New Order - jest wśród bizonów przeglądarce fantastycznych gier, to weteran gatunku, słusznie zdobył ich zaufanie i miliony graczy na całym świecie.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo przygody i przestrzenie kosmiczne kiwać się do oczu, nie należy przeszkadzać! OGame - szansa dla silnych graczy, aby udowodnić, że są najsilniejsze! I jesteś w stanie podjąć to wyzwanie, i odkryć wszystkie uroki OGame świata, grać i wygrywać coraz więcej nowych walk kosmecheskih?