Zakładki

Podziemny krąg OldBK

Alternatywne nazwy: Stary Fight Club, Old BK, OldBK, oldbk

Stary BK w Internecie - jest to jedna z najstarszych gier multiplayer w rosyjskim segmencie Internetu, który dziedziczy tradycje niezwykle popularny w swoim czasie gra zwalcza.

Online Stary BK nie zakwalifikuje się do specyficznych wymagań użytkownika komputera, wymaga tylko przeglądarki internetowej, najlepszy Internet Explorer. Twórcy podkreślają, że gry online Stary BK jest możliwe nawet na smartphone.

Dołącz do gry Stary BK zaczyna się od wyboru miasta - Avalon miasta lub stolicy. Następnie Stary BK Rejestracja online poprosi, aby wprowadzić żądaną nazwę postaci, adres konta e-mail, hasło, powtórz hasło, podać swoją płeć, datę urodzenia, aby zgodzić się z warunkami niniejszej umowy i wpisać kod z obrazka. Dołącz Stary BK zakończone i rozpoczyna się Twoja przygoda.

Stary BK gra online nie rzucać początkujący, aby zrozumieć zawiłości samej gry. Oferuje on czaty - jako ogólną fiction i wielu mini-czatach. Ponadto nadal można przejść do forum, gdzie doświadczeni gracze pomogą rozwiązać wszystkie problemy, jednak znaki do 4 poziomu na forum napisać zabronione.

Świat gry jest oparta na odwiecznej konfrontacji Światła i Ciemności, a także w obecności obojętnego partii, która walczy o utrzymanie równowagi pomiędzy walczącymi stronami.

Twoja postać będzie posiadać kilka cech:

- Force

- Agility

Intuicja

- Wytrzymałość

- Inteligencja,

- Mądrość

- Odporność.

Będziesz początkowo mieć punktów, które można dystrybuować pomiędzy cech własnych. Wraz z rosnącym poziomem otrzymasz dodatkowe punkty, odpowiednio, cechy wzrośnie. Jeśli to zrobisz, gdy grasz Stary BK, rozumiem, że chcesz, aby rozprowadzić środki wydajności, poziom 4, można to zrobić za darmo od tradycyjnych uzdrowicieli i 4 po poziomie znaków, można to zrobić albo raz w tygodniu lub zapłacić Uzdrowiciel sukcesu.

Twoja postać będzie mogła rozwijać umiejętności w grze dwóch: posiadanie broni i posiadania magii. Opanowanie broni jest podzielone na 4 grupy umiejętności: posiadanie noży i kostkach mosiądzu, miecze, maczugi posiadaniu, klubów, siekiery i topory zalążku.

Każda umiejętność można rozwijać do wartości "pięć".

W grze można opanować trzy rodzaje magii: magia ciemności, szare magii i magii światła. Magia przydaje używać zaklęć ochronnych, zwalczania i neutralne zaklęcia.

Tylko twoja postać będzie miała jeden z skłonności, które w grze 5: Ścieżka neutralności, ścieżka światła, prawdziwe światło, ścieżka chaosu i ścieżkę ciemności. Uzależnienie zależy od możliwości łączenia w jednym lub innego klanu, a także wziąć udział w bitwach na wielką skalę.

Kiedy jesteś w grze Stary BK, twoja postać będzie w stanie walczyć na arenie Bogów, lub wędrować przez dobrze zaprojektowanych miejsc - specjalny plac zabaw, które wykonują pewne funkcje gry. To stawia takie jak: na centralnym placu, parku ulicy, placu Zamkowym i innych.

W grze dużo różnych zadań - pomysłowe Zadania specjalne, podczas których wyniki można zdobyć doświadczenie, zwiększyć swój poziom i dostać nagrodę unikalne rzeczy, które pomogą Ci w przyszłych bitwach.

Gra Stary BK ma skręcać, które sprawia, że ​​różni się od innych - jest to specjalna radia w grze, która zatrudnia prawdziwych DJ-ów, a masz możliwość zamówić swoje ulubione piosenki lub wysłać komuś cześć.

Online Podziemny krąg Stary BC kontynuuje tradycję jednego z pierwszych gier przeglądarkowych walki, która słynie z jednego ducha, koleżeństwa i tradycji skalowanie spotkań w świecie rzeczywistym. Dlatego też przyłączenie się do grona tych, którzy lubią grać w gry on-line Stary BK, znajdziesz się z przyjaciółmi i współpracownikami nie tylko w Internecie, ale także w życiu codziennym.