Zakładki

Oloko

Alternatywne nazwy: Oloko

Oloko Internecie - zabawne, kolorowe, urozmaicony gra strategiczna, która daje użytkownikom do zabawy w świecie fantasy, w którym można dokonywać żadnych głupotę. Wybrany na początku zwierzęcia obrazu, będzie pełny host w wyznaczonym obszarze. Twoje zadanie - zbudować własne posiadanie, zatrzymajcie się w swoich ulubionych rzeczy i po prostu żyć szczęśliwie. Oloka gra wyłącza wszelkie nudne zachowanie ramek. Tutaj możesz zrobić te rzeczy, które są przed, i nigdy nie marzył. Chcesz smażyć gumy do żucia - jest to całkiem możliwe. Chciałem gotować hamburgery śmierdzący - dobrze, więc kto zabrania? Wziął ją na głowie, aby upiec ciasto chichoty - idź do niego! A może zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby zacząć uprawiać uprawach roślin, dobrze, przynajmniej, i bananów - szybko zabrać się do pracy i wkrótce będą mogli umieścić swoje towary na sprzedaż. Ponadto, co zamierzasz zrobić przyjemne rzeczy, będzie w stanie komunikować się z ich nowi sprzymierzeńcy. W Oloko Online jest dobrze rozwinięty komponent społeczny, i jesteś zobowiązany, by spotkać ludzi, którzy są blisko was w duchu. Ponadto, każdy gracz jest dostępny dołączyć do grupy, aby rozwiązać swoje problemy, wraz z towarzyszami. Będziesz cieszyć się wiele problemów - nie trać zbyt wiele czasu do stracenia!

Aby stać się mieszkańcem Wspaniały Świat, musisz zarejestrować Oloko. Załóż konto jest tak prosty, że wdrożenie tej procedury w ciągu kilku minut. Krok w następujących krokach: wybierz żądany głos, wprowadź nazwę użytkownika, utworzyć hasło, podać swój adres e-mail i wprowadź je ponownie w linii sdeduet. Wreszcie zaakceptować umowę użytkownika, ucieka. Subskrybuj nowości przewidzianych domyślnie. Teraz możesz grać Oloko bezpośrednio w przeglądarce. Wymagana jest instalacja. Bonus to wymagania systemowe gry skromność i - naprawdę minimalne. Oznacza to, że gra będzie w stanie cieszyć się wszystkim.

ZANIM wolnego, interaktywnej Oloko gry, że dzieci grać bez problemów i często uzależnionych dorosłych. Wierzymy, że i znajdziesz wiele zalet projektu od pierwszych minut gry. Jaki będzie charakter? Po pierwsze, trzeba zamek i powinny rozwijać. Masz doskonałą okazję do budowania wszystkiego na swój własny sposób. Po drugie, że będzie użyteczny do gospodarstwa. Istnieje wiele gatunków zwierząt, które są dostępne do przechowywania. I jeszcze trzeba siać działkę i czekać na zbiorze roślin użytkowych. Po trzecie, pomaga nawiązać kontakty handlowe. Będzie to miało kontakt z innymi graczami. Po czwarte, jest opanowanie zawodów. Bez względu na to, czy pracujesz przyciąga piekarz rolnik lub gotować, wysiłki na opanowanie umiejętności w zawodzie, trzeba jeszcze wydać. Jak mówią, bez trudności, nie należy wyciągać ryby z stawu. Zaczynając Oloko grać niedoświadczonego przybysza stopniowo będzie podbić poziom po poziomie i coraz bardziej pewny siebie. By the way, i bogatsze, zbyt. Po przejście powyżej poprzedni przesunął się w lewo rzekomej poderwać jakieś nagrody, które niewątpliwie, ale po prostu nie może radować. Czy masz czas, aby myśleć, że martwi zbyt wiele, a na przykład, małe dzieci nauczą się podstaw rozgrywki. Ale to nie należy się martwić. Wszędzie w miejscach gier jest wiele NPC , którzy są gotowi, aby powiedzieć, co zrobić, aby pomóc w trudnej sytuacji, skierowanego. Nawet dzieci 6 lat zrozumieć, co jest co!

Przygotuj niezapomnianą podróż, oszałamiający przygoda i tylko niesamowita odmiana czarodziejskiego świata zadowoli Cię w każdej minucie. Nigdy nie będziesz żałować wyboru tej zabawy! Możemy tylko życzyć Ci powodzenia!