Zakładki

Jeden Świat

Alternatywne nazwy: One World, One World

Oneworld on-line - darmowe gry jest oparty na przeglądarce z grafiki i animacji. Możesz znaleźć się w tajemniczym i zagadkowym świecie, w którym znajduje się wiele ciekawych ...

OneWorld gry online dostępne w dowolnej przeglądarki i nie wymaga instalacji klienta gry!

Aby rozpocząć grę, należy Dołącz OneWorld: przy rejestracji w serwisie (http://oneworld. qip. pl /) musisz aktywować usługę QIP, w tym kliknięcia na stronie głównej przycisk "Rejestracja" i następnej strony, wprowadź nazwę i login. Ponadto w nowym oknie wpisz hasło, alternatywny adres e-mail, płeć, datę urodzenia, wprowadź kod widoczny i zgadzasz się na warunki gry. Po tym wszystkim, kliknij przycisk "Zakończ". Ponadto, kiedy wchodzi w grę, trzeba będzie wybrać stronę (jaśniejszy lub ciemniejszy), płeć, imię i charakter awatara. Po tym, nowa strona wpisz swój login (e-mail), hasło określony kod i akceptuję regulamin umowy. Kliknij na "Rejestracja" i na tej grze Zarejestruj OneWorld na Ciebie w tej grze!

OneWorld gra online, jak już wspomniano, ma jasne i ciemne strony. Na jasną stronę dołączył krasnoludów i elfów ludzie, i Dark - Szkielety, Ciemne magowie, liczi i jak ...

Zagraj OneWorld, będzie pięć jednostek (znaki), które zostaną utworzone drużyny. Każda jednostka ma swoje własne zdolności, które powinny być badane co do korzystania z nich w grze. W przypadku porażki w bitwie, jednostki nie umierają, są ponownie odrodzić. Dzięki temu nigdy nie stracisz swojej armii. W trakcie gry, twoje postacie będą zdobywać doświadczenie i zdobywanie nowych umiejętności, które będą silniejsze.

OneWorld gra online posiada kilka poziomów podstawowych umiejętności, które możesz opanować swoje jednostki

Poziom C - jest to najniższy poziom, który obejmuje: rzemiosło, magia, sprzętu, nauki, dowodzenia i kontroli;

Poziom E - na tym poziomie, nauczyłem się umiejętności broni: klepki, sztylety, topory, maczugi - wojownika i maga - wybierz element wykorzystywany w przyszłości,

Poziom D - to jest bardziej szczegółowym poziomie. Na przykład, w pewnej kategorii magii, twoja postać jest zapraszany do dokonania wyboru wśród elementów lub poszczególnych części magii ...

Inne poziomy (C, B, A), są analogiczne do powyżej. Jedyną różnicą między nimi jest to, że zwiększają one siłę zniszczenia i zaklęcia rzucając swój charakter lub jednostek.

Twój bohater nie walczy i możliwości bojowe. Aby dołączyć walk - Atak fizyczny i magię, obronę fizyczną i magii, Health Initiative, Zdrowie i regeneracji many w walce. I przez nie walki - Zdrowie i Mana Regeneracja, klątwy i zdobyć doświadczenie.

Zagraj w grę online może ONEWORLD pokonując potwory z zasobów, które są potrzebne do produkcji, konstrukcja budynków i umiejętności pompowania (wiele zasobów, więc nie wspominając).

Gra ma sklep, gdzie można kupić i sprzedać kilka rzeczy.

Będziesz mieć również możliwość budowy takich budynków jak Warehouse, Budownictwa przetwarzania Tavern, Altar, Blacksmith, kaligrafia, biżuterii i Wieliczce. Każdy budynek spełnia swoją funkcję, więc grać w gry online OneWorld nie będzie się nudzić.

Ta gra ma wiele różnych lokalizacjach, questów i lochy, a pierwszym zadaniem będzie zatrzymać się w jaskini zamieszkanej przez strasznych potworów i zła. Bez doświadczenia, pomożesz przewodnik, który pomoże ci w tym zadaniu. Po cesji otrzymasz nagrodę w postaci doświadczenia, złoto i przedmioty coś.

W OneWorld może grać w takich obszarach bojowych

PvE (gracz kontra świat zewnętrzny) - mapy, lochy instancji, to wszystko jest dostępne do swojej postaci. Będziesz do czynienia z wieloma różnymi grupami potworów, szukaj skarbów, zbierając skrzynie z dobrym, robić różne budowy i miejsca na podbój;

PvP (gracz kontra gracz) - cała karta z różnymi poziomami ryzyka. Nie ma punktów systemu PVP, oblężenia i walki klanów, podboju i grabieży miasta przeciwnika, jak również obecność sztywne śmiertelne.

W tej grze nie ma Kraft. Za pomocą tej funkcji można zbudować bazę, zatrudnić kowali, alchemików i innych mistrzów kaligrafii, będziesz w stanie poprawić swoje sklepy na lepszą wydajność i więcej ...

W tej grze każdy gracz może mieć swój własny wykres, który można poprawić w przyszłości i zdenerwowany.

Jeden Świat ma dwa walut - monety i kryształy.

Monety są: złoto, srebro i brąz, mogą zarobić w grze, a kryształy można kupić w banku, jak to jest najcenniejsza waluta w grze.

W tej grze jest wiele więcej ciekawych rzeczy: obrzędy, skarby, prezenty, itp. itd. Co by zobaczyć to wszystko i spróbuj go, przejdź do przetwarzania ONEWORLD profil!