Zakładki

Działanie 7

Alternatywne nazwy: Działanie 7

Dla wszystkich fanów gry w stylu «Counter-Strike» koreańskich twórców gier stworzyli następcy Operation 7 w trybie online. Formacji free-2-play (za darmo) gry online Operation 7 to strzelanka multiplayer (lub w naszym "shooter") w pierwszej osobie z klasycznym podziałem na dwa zespoły. Rosyjska wersja gry jest już reprezentowana w Internecie i jest w pełni przystosowany.

Wymagania systemowe dla gry, których listę dostarczy programistom i wiedza pomoże Ci bez problemu grać online gry Operation 7 w następujący sposób:

• System operacyjny: Windows XP, 7, Vista

• Procesor Pentium IV 1. 8 MHz

• RAM -1 GB

• Geforce4 MX440 Karta graficzna ATI Radeon 9200 lub

• 2 GB miejsca na dysku twardym

Dołącz do gry w Operation 7 nie jest wielka sprawa. Konto jest tworzone na oficjalnej stronie internetowej, za to trzeba będzie wprowadzić standardowe zestawu danych

• unikalny login (nazwę użytkownika)

• poprawny adres e-mail

• generowanie i potwierdź hasło

Następnie poznać i zaakceptować umowę użytkownika i przetestowane: Ilość czerwoną cel na zdjęcie i chcesz zapisać się do newslettera. To w rzeczywistości, a zakończy się dla ciebie do Operation 7 Rejestracja online.

Po aktywacji link do konta i upewnić się, że operacja rejestracji 7 jest naprawdę skuteczne, trzeba pobrać i zainstalować na komputerze klienta gry - programu, który będzie optymalizacji połączenia z Internetem i radzić sobie z różnymi błędami. Można go pobrać na stronie gry w zakładce pobierania. Dla wygody użytkownika, program można pobrać na trzy sposoby:

• bezpośrednio ze strony

• torrent

• lub za pomocą Menedżera Program gier

Teraz możesz wejść do gry i udziału w tworzeniu postaci.

Oczywiście, gatunek gry nie oznacza żadnych skomplikowanych ustawień i różnych opcji wyglądu, klasy i inne przedmioty osobistego identyfikacji. Wystarczy wybrać zdjęcie i połączyć część ciała - twarz, tułów i nogi. Następny, aby rozpocząć grę Operation 7 będzie musiał wybrać kanał - jest to portal, który przeniesie Cię do odpowiedniego miejsca. Tak, na przykład, dla początkujących, pożądane jest, aby wybrać pierwszy kanał, na którym można dołączyć ten sam "Greenhorn" jak siebie. Zaledwie cztery kanały: jeden dla doświadczonych wojowników, trzecie dla klanów, czwarty - uniwersalne (dla wszystkich).

Tak więc, postać stworzona gdzie wskazano. Teraz trzeba odebrać arsenał i amunicję. Dla broni iść do sklepu - nie ma duży wybór. Specjalne bronie do ataku, dla snajperów, broni białej (co chcesz), karabiny, strzelby i pistolety, ciężką artylerię w postaci karabinów maszynowych i granatniki i inne. Charakterystyczną cechą w użyciu broni - możliwość częściowego zastąpienia lub montażu poszczególnych części do broni.

Cóż, wydaje się, że można już zacząć w Operation 7 do gry, ale to nie wszystko. Teraz musisz iść do obozu na szkolenia. Nie popularnie wyjaśnić i pokazać, co jest to, co w systemie walki, a także dać kilka wskazówek, stycznej dalszego udziału w grze. I dopiero po tym można przejść do gry Obsługa gry 7 w trybie online.

Na początku, nie spiesz się w sąsiedztwie klanów lepiej odtworzyć kilka poziomów, by tak rzec, aby uzyskać rękę. Następnie można przystąpić do silniejszych graczy, ale z was tutaj zapytać - walki między klanami są szczególnie zacięta. Od poziomu 12, jeśli będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy, możesz stworzyć własny klan.

Działanie 7 gra online nie jest bardzo skomplikowane mechanika: poziom karnet - masz premie i zaopatrzeniem broni, skuteczne strzelanie - w skarbonki pieniądze i doświadczenie. Nawiasem mówiąc, mieliśmy szczęście ogień, przed bitwą jest opcja "Choose Your Weapon" (dla siebie i przeciwnika), więc będziesz wiedzieć dokładnie, co się udać.

Działanie 7 gra online, w której znajduje się system rang - jest trzech pracowników wzrośnie do rangi każdy, mają wiele do uruchomienia. No tak, to jest, i first-person shooter, aby biegać i strzelać. Więc uzbroić i przejść do zamówień wojskowych!