Zakładki

Odbicie wszechświata

Alternatywne nazwy: Odbicie wszechświata

Odbicie Universe Online - jest demo gry wieloosobowej w gatunku science fiction z unikalnym systemem gospodarczym. Gra online Odbicie wszechświat przynosi specyficzne wymagania systemowe komputera gracza.

Przyłącz się do gry wszechświata refleksji proste i nie zabiera wiele czasu. Wszechświat zarejestruj Odbicie poprosi o wpisanie loginu - nazwę, pod jaką będzie wejść do gry, hasło, imię - imię, którym poznacie w grze, skrzynki e-mail. Odbicie także zarejestrować Universe Online monituje napisać typ karty wideo. Na koniec trzeba będzie zgodzić się na warunki umowy użytkownika i akceptuję regulamin gry. Po tym, rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać klienta - specjalny program zainstalowany na komputerze i optymalizuje ruch internetowy, jednocześnie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia błędów podczas wyświetlania obiektów graficznych.

Wszechświat Odbicie gra online pozwala użytkownikom jednocześnie grają w refleksji wszechświata, zarabianie pieniędzy w walkach, albo sprzedaż przedmiotów produkowanych, a następnie ich przełożenia na prawdziwe pieniądze. Do produkcji żywności, broni i innych przedmiotów w celu ich dalszej odsprzedaży, musisz spojrzeć na zasoby gra.

Na początku gry będziesz miał strzelbę z amunicją i minimalnego zestawu. Jest to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje siły w strzelaninie, a jednocześnie cieszyć się 3D Shooter (elementy gry "shooter"), który zawiera gry online, Reflection wszechświat. Z tej broni można polować przyrody planety.

Dla swojej postaci w grze jest ogromny potencjał handlu

- Sklep, w którym można kupić wszystko, co potrzebne - od broni do żywności

- Stowarzyszenie, w którym można coś sprzedać pilnie pilnie uzyskać środki

- Aukcje, będzie wystawiać unikalny produkt.

Twoja postać może wybrać swoją własną drogę rozwoju i zarabiania pieniędzy w żadnym z obszarów

- Eksploatacja,

- Zebranie

- Produkcja broni

- Rolnictwo,

- Serwis w Siłach Samoobrony,

- Działalność polityczna,

- Stwórz swoją własną pełnoprawnym gier Biznes

- Tworzenie i rozwój jego klanu.

Chociaż model ekonomiczny w grze, jak blisko rzeczywistości jednak, gdy grasz w gry online wszechświat Odbicie, a następnie zanurzyć się w świecie Ziemi siódmego tysiąclecia. Gra doskonale wpisany niuanse tego świata, jego wartości, system stosunków społecznych i kulturowych życia.

Aby grać odbicie wszechświata, musimy być w stanie wykorzystać w walce z naturalnej osłony - nie będzie w stanie ograć latających kul. Do strzałów na bramkę nie trzeba będzie kliknąć na nim myszką, ponieważ system działa wzrok. Ponadto, twórcy gry wprowadzili ciekawy parametr system walki - jeśli przypadkowo będzie strzelać, można uszkodzić ich sojuszników. Gra oferuje szeroki wybór broni, umiejętności, że twoja postać będzie wzrastać z poziomu.

Kiedy grasz w gry online odbicie wszechświata, możesz wybrać jedną z ośmiu zawodów walki, które są wszystkie kwestie biznesowe i zarabiają pieniądze na polu bitwy.

Kolejną zaletą gry jest to, że Twoja postać, w razie potrzeby, można zmienić swój zawód, bez utraty umiejętności i doświadczenie.

Ta gra wciąga Cię w świecie rzeczywistym praktycznie przyszłość po wielkiej katastrofy, i nie będzie w stanie zarobić na życie na Ziemi w chwili obecnej.