Zakładki

Overkings

Alternatywne nazwy: OverKings

Gra online Overkings - młoda, ładna oparty na przeglądarce multiplayer RPG. Jeśli jesteś zmęczony zabawek "zapinane" w sprawie zasad i konwencji Witamy w fantastycznym średniowiecznym świecie Overkings Online -. "Nic nie będzie" świecie, gdzie twój bohater zostanie podanych pełną swobodę działania i mu za to,

Kliknij, naturalnie, tworząc konto osobiste. Należy pamiętać, że rejestracja online Overkings natychmiast monit, aby wybrać klasę postaci. W sumie osiem klas - Amazonaka, czarownicy, czarodziej, barbarzyńskich, Driada, czarodziejka, opiekun i Assassin. Również natychmiast nadać nazwę swojej postaci. Ponadto, wpisz swój login (adres e-mail) i hasło, i akceptuję regulamin oraz umowę użytkownika. W tym rejestracji Overkings zakończone.

Upewnij się, że rejestracja przebiegła pomyślnie Overkings gry i przejść do korony Wszechmogącego! Nasz bohater niemal stworzony i teraz może mu wybrać zawód, aby spełnić swoje wymagania. Bohaterowie dość arbitralnie podzielone na pozytywnych i negatywnych bohaterów, bo jak wspomniałem wcześniej, każdy może grać Overkings ich zasad. W ramach tej "demokracji" oznacza, że ​​nie poprosić o pozwolenie, aby zaatakować wroga, a tym bardziej go okraść. Wyrównywanie charakter zależy od Twoich pragnień - chce walczyć, iść do miejsca, gdzie walki, chcą być bogaci, biorą udział w handlu i gospodarki i chcą przygodę, dołącz do klanów i podróżnych w trasę wzdłuż nieodkrytych szlaków jeszcze ten tajemniczy świat.

Overkings gra online, w której gracze rywalizują na środowisko (z różnych potworów i bossów) i przeciwstawne graczy (naturalne Battle). Questy również w tych trybach gry, można również wziąć udział w zdobyciu zamków i zdobyć doświadczenie bojowe do walki o zasoby i źródła, aby wzbogacić się kosztem przegranych. Jeśli chcesz iść bardziej spokojnie - budować zamki, zaangażowanych zasobów górniczych, rozwijać swoje umiejętności taktyki wojownika i cieszyć się pięknem otoczenia. Jeśli masz na tyle bogaty, możesz pozwolić sobie żadnych artefaktów i zbroi, co jest tutaj pod dostatkiem, i które w znacznym stopniu pomóc grać Overkings poddawanych najmniejszą szkodę.

Gra Overkings on-line składa się z pięciu regionów (lokalizacji):

- Bervil, spokojna wieś w otoczeniu lasów, w dolinie rzeki Gvirdol;

- Conchobar, perła miasta jego królestwa;

- Anomikon, ruiny miasta, w którym panuje chaos, choroba i szaleństwo;

- Veron, raz Witaj królestwo, a teraz - miejsce dla wilkołaków łowieckich;

- Norliht - królestwo pani śnieg - Królowa Hel.

Każdy region ma historię chwały i upadków w każdego życia różnych wilkołaki, zombie, ludzi gigantów. Wszystkie te legendy i niezwykle wciągająca gra Overkings on-line w każdym nowym zadanie staje się bardziej ekscytujące.

Między innymi znajdziesz wspaniałe naturalne krajobrazy w wydajności grafiki jakości, jak również komunikację z bliskich wam o tych samych zainteresowaniach. Po graniu w gry online Overkings niekoniecznie to samo, zawsze jest szansa, aby dołączyć do klanu i jego zwolenników do marszu z nimi do głównego celu - korony Wszechmocnego.